Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tęsknię za moim szatynem

Polecane posty

fiku - nie rób tak więcej, znów musiałem sprawdzić w wiki co piszesz do mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak na marginesie podzielę się czymś z Wami. Nie stapłem ostatniej nocy, nie będę kłamał i wykręcał się, że to ni było przez "fiku pykuu". Pojechałem do sklepu, bo skończyło sie jedzenie dla psa i kota, kupiłem kilka puszek dla psa, kilka dla kota, jakąś czekoladę i tuńczyka w puszce. Zastanawiałem sie czemu tak wszyscy się na mnie patrzą... no nic może gdzieś byłem przybrudzony, happens. Wróciłem do domu, poleciałem do lusterka i patrze - oczy przekrwione, wory pod oczami, jak narkoman - śmiesznie musiałem wyglądać z puszkami żarcia dla psa i kota, z oczami jak na gastrofazie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfbfbhth
"ale ja na przyklad nie zmuszalbym kobiety to tego slynnego polyku (chore dla mnie) czy seksu analnego" a jeśli by nie chciała obciągać? też powinieneś wtedy to zakceptować skoro sam tego nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrr znowu nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku pykuuu
niech mnie ktoś pyknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie kogos kocha, to sie pewne rzeczy akceptuje, to jest oczywiste. Przeciez zaden normalny czlowiek nie skresli kobiety wylacznie z tego powodu, ze nie chce "obciagac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfbfbhth
no cóż maćku z tego co się tu czyta to połowa facetów (jak nie więcej) by skreśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat, pisac to sobie mozna wszystko. Nie wierze, ze ktos skresla laske wylacznie z tego powodu, ze ma opory przed robieniem loda. Facet moze sie zaspokoic na kobiecie na mase innych sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak człowiek wierzył we wszystko co czyta... to wyszłoby , że po ziemi chodzą sami przystojni "alfa" z furą kasy, wszyscy oni zrobili super kariery, mają super laski, super charaktery i super czlonki:P i to wszystko w polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak pe es
fiku nie myslałaś o portalu randkowym ? ostatnio noxelia w ten sposób znalazła swoją wielką love :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zachwycilam ostatnio w fikcyjnej postaci serialowej, ktora jest przystojnym blondynem narodowosci angielskiej, ech ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnego..powiadasz słyszałam tę legendę, że podobno tacy istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lusiu wciąz pozostaje wierna zidanowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku pykuuu
sryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytam Was
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz Ike, Nie mozemy sie zgadzac w kluczowych kwestiach, to by kolidowalo z piranio image'm I moja renoma nudnej kafeterianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mojej renomie miłościwie wam panującej, nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×