Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wedzona makrela

Kurs funta spadnie czy podniesie do lata.

Polecane posty

Gość wedzona makrela

Jak w temacie ,wybieram sie dopolski w maju i tak sie zastanawiam ,czy juz teraz przelewac funty ,czy czekac .Pamietam ze dwa lata temu w lipcu i sierpniu kurs spadł bardzo i za marne pieniadze wymienialam ,teraz chcialabym sie przed tym ustrzec. teraz kurs stoi ok 4.80 bedzie lepiej ?czy juz tylko gorzej? macie swoje przemyslenia i doswiadczenia/? pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś znał odpowiedź na to pytanie to do maja stałby się bogaty. Nikt tego nie wie, niestety. Ja chcę kupić mieszkanie w marcu i aż strach patrzeć na ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Poleci do góry do ok.6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce sprzedac
mnie tez martwi kurs funta ;/ ale jakie sa tendencje? latem lepiej czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzona makrela
własnie o to pytam ,czy na lato spada czy sie podnosi..a nie odokłądne wyliczenia tylko o to jaka jest tendencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljljljlkjljlkjljljlkj
Ja kupiłem funty ostatnio za wszystko po 4,87 i licze że się podniesie kurs do maja na co najmniej 5,20-5.30 ale jak będzie tego nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjtug
spada jak meteoryty Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepelka8
Myślę,że kurs funta i tak jest obecnie całkiem spory co można zobaczyć na przykład tutaj: http://www.banki.pl/kursy_walut_funt - jak widzisz na stronie nie jest on niski. W niektórych bankach nawet po 5,30 co jest moim zdaniem dużą przesadą. Sama mam nadzieję, że raczej spadnie ponieważ chciałabym kupić trochę funciaków i wybrać się tam na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie przejbane tak wiecznie liczyc. Amoze spadnie ,a moze wrosnie wspolczuje wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam forum walutowe walutowe waluty\fora/p/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzio9999
wluty fora p/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo funt po 4zl oto wasz piekny brexit buahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze idzie do gory ale watpie by osiagnal wiecej niz 5.10-5.20 to juz nie t gospodarka co kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za 5 lat funt po 3zl bo PL sie bogaci. Pieknie:) angole beda blagac aby dostac polskie obywatelstwo bo uk stanie sie drugim pakistanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, przyjmiesz do domu uchodźców z UK? Ponoć mieszkałeś u nich więc powiniennes się im odzwdzięczyć. Osrańcu polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Juz niedlugo funt po 4zl oto wasz piekny brexit buahahahahahha tak sie sklada ze funt wzrasta I sie umacnia bo zlotowka slabaaaaa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlotowka to jedna z najmocniejszych walut swiata. NALEZNE NAM dotacje płyną do PL szerokim strumieniem stad zloty sie umacnia. Funt sie oslabia bo brexit juz niebawem i firmy zaczynaja uciekac do UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz sie leczyc, zlotowka mocniejsza jest chyba od rupii, kuny czy forinta i tym podobnych ... to owszem, ale na pewno nie od USD, euro, funta, CHF, JPY, AUD, CAD, SEK, DKK I wielu innych . I nei bedzie, przykro mi. obudz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on przeciez nie zna takich walut .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to jest obojętne czy waluta idzie w dół czy w górę. Te pieniądze które wymieniam to relatywnie niewielkie sumy i nie mają wpływu na moją sytuację ekonomiczną. Duże pieniądze mam i tak zainwestowane i te cały czas idą w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol nie wie co to rupie, forint, DKK czy CHF, spanikowal biedak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×