Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edi<3

zniszczone włosy...poradźcie!:)

Polecane posty

Gość edi<3

otóż, od jakiegoś pół roku nie chodziłam do fryzjera, gdyż próbuję hodować włosy. Przez cały czas miałam krótkie, bo mam krótką szyję. Jednak mam grube i gęste włosy, a fryzjerki zawsze zachwycały się nimi. tak, pojdę w najbliższym czasie do fryzjera, jednakże co robić ze zniszczonymi końcówkami?cały czas borykam się z łupiezem, ale już przestałam mieć nadzieję, że da się go raz na zawsze usunąć. Dodam, że włosy rosną mi szybko +/- 6 cm w ciągu pół roku, może więcej nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maql;q
a próbowałaś Selsun blue na ten łupiez?jak dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi<3
nie próbowałam, ale postaram się go kupić :) tylko ta cena ;/ ale czego się nie robi dla włosów w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maql;q
powiem Ci że ja tez próbowałam różnych,ale ten jedyny mi pomógł i pomaga w razie nawrotów,warto naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi<3
ok, dziękuję :* postaram się jutro zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna:):
co robić ze zniszczonymi końcówkami? Ściąć - a włosy szybko odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi<3
no tak, jednak boję się, że znowu się zniszczą i to takie błędne koło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maql;q
no własnie na rozdwojone koncówki najlepsze regularne podcinanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka 88 bb
zniszczonych końcówek nie naprawisz, musisz podciąć i dbać o nie później żeby się nie rozdwajały czyli zrezygnować z prostownicy, suszarki itd. Stosować olejki do włosów. Ja odkąd stosuję oleje włosy podcinam raz na rok może bo końcówki w ogóle nie są zniszczone, z tym że nie używam suszarki ani prostownicy. Nie niszczę ich również gumkami z metalowymi zatrzaskami, najlepsze są miękkie frotki, po umyciu nie trę włosów ręcznikiem tylko delikatnie osuszam bawełnianą koszulką (można również kupić bawełnianą ściereczkę i używać jej do osuszania włosów). Po umyciu wcieram w końcówki jeszcze niewielką ilość olejku np kokosowego lub jedwabiu, jeśli jedwab to najlepiej bez alkoholu bo ten wysusza włosy. Ogólnie polecam klientkom swoje metody i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi<3
ojej.. to kiedy one do pasa będą, skoro są do łopatek dopiero? ;/ no tak, do fryzjera się wybieram w tym tyg, tylko co po fryzjerze?słyszałam, że dobry jest jedwab w płynie czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi<3
ooo.to teraz już wiem :) dziękuję bardzo za rady fryzjerko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka 88 bb
jedwab dobry ale też nie na dłuższą metę, lepsze są naturalne oleje np kokosowy, ze slodkich migdałów, oliwa z oliwek lub sesa (mieszanka różnych olejów i ziół) Jeśli jedwab to polecam biovax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×