Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malena=-=-

Jak sobie dodajecie energii, motywacji do cwiczen?

Polecane posty

Gość Motywator
Mnie motywuje to jak widzę innych ludzi, którzy są smutni i nic im się nie chce. I perspektya takiego życia mnie boli... Po za tym kocham moje życie i daje z siebie 100%, bo inaczej to nie ma sensu.. Dużo mi pomógł ten blog, warto, abyś zobaczył, może i Tobie pomoże w motywacji http://motywowac.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej motywuje to jak widzę, że moja waga spada a ja mieszczę się w mniejszy rozmiar :) nie ma chyba przyjemniejszej chwili :) gość wejście na spotkania w Centrum Gaca zawsze jest za darmo, więc warto skorzystać z takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOJA MOTYWACJa Efakty karnet na silownie masa super ubran w szafie ,ktore na mnie czekaja chec bycia zdrowym i sprawnym marzenie o malej czarnej nie chce byc juz najgrubsza chce chodzic na basen na imprezy jestem gruba bardzo,moja walke zaczelam okolo 4 tyg temu najpierw ograniczylam cos jedzenie potem zaczelam biegac z marnym skutkiem na poczatku.przyszedl cas na konkretna diete i kanet na silownie waga startowa 95.3 kg waga dzisiejsza 89,9 .samopoczucie super kondycja podskoczyla bardzo.na poczatku przebiegalam 10 minut i umieralam teraz biegam po 45.Jestem osobom mega umiesniana zawsze taka bylam wymiary mam na osobe wazaca okolo 80kg chce dobic do 70 wiecej mi nie trzeba.dla niektorych to mega nadwaga ja przy tej wadze wygladam lepiej niz nie jedna przy 60 kg.duzo miesni to u mnie rodzxinne walczcie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość masz rację tylko mądre i zdorwe podejście do kwestii odchudzania może przynieść korzyści, dlatego uważam że systemowe odchudzniae Konrada Gacy to klucz do sukcesu, w ten sposób można zatrzymać efekty odchudzania na długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyniec
Najlepsze są rowery elektryczne (http://www.bikesalon.pl/rowery-elektryczne). Nie ma motywacji, człowiek włącza silnik i rower sam jedzie. Motywacja się odrodzi, człowiek wyłącza silnik i pedałuje dalej. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia aerobowe są najlepsze też zawsze robię serię na siłowni. Mnie motywacji dodają kolejne zgubione kg, chyba nic bardziej nie motywuje kobiety lepiej, co o tym powiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaliaa
A mnie motywuje to, że chcę wyglądać o niebo lepiej i bardziej sexi niż poprzednia partnerka mojego obecnego partnera. Nie jest przychylna Naszemu związkowi, ale jest dziecko i trzeba ją znosić... W sumie i tak teraz wyglądam od niej lepiej, jestem młodsza, ciut szczuplejsza ... ale ona też nie wygląda żle, ma poprawione to i owo, więc przyciąga uwagę. Chce tak wyglądać, żeby zazdrość ją zżerała... pomimo iż nie mam nic poprawionego, to i tak chce się lepiej prezentować... Ot taka to moja motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jaki sposób dbasz o figurę? specjalna dieta, jakiś program ćwiczeń? Możesz się pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit2fit
Wasze motywacje też chętnie zobaczymy na http://fit2fit.pl! Forma, rzeźba, smukłe ruchy. Piękne ciało samo się nie zrobi! Ćwicz z nami i inspiruj innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetaremo
Wiosna idzie to dla mnie dobra motywacja aby wejść w regularne treningii i zacząć pracować nad swoją figurą po zimie. Dodatkowo dodałam do swojej diety zieloną kawę max, która dobrze spala tkankę tłuszczową i dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami55
Ja do mojej diety dodaje zieloną kawę max, energie mam dobrą i ćwiczę regularnie , a teraz motywuje mnie jeszcze to , że idzie już wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie nic nie dodaje mi motywacji , ja lubie cwiczyc pocic sie i meczyc , robie to co kocham wiec nie potrzebuje ekstra motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę regularnie i odżywiam sie zdrowo , a teraz motywuje mnie jeszcze to , że idzie już wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę regularnie i odżywiam sie zdrowo , a teraz motywuje mnie jeszcze to , że idzie już wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, nadchodzaca wiosna i lato to ogromna motywacja, no i to ze bede nosic sukienki, w ktorych widac sporo cialka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zmotywowały ostatnio nowe leginsy nike (http://www.forpro.pl/nike-pro-midnight-floral,p159438756) - strój do ćwiczeń na siłowni, czy do biegania motywuje bo po pierwsze lepiej się wygląda, po drugie jednak lepiej się w nim ćwiczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energii dadaję sobie jedzeniem :D oczywiście nie jakims tym przetworzony, w którym pełno jest prostego cukru oraz tych niezdrowych tłuszczy. staram się jeść dużo warzyw i owoców, ryb i innych zdrowych "energetykow". a motywuje się czytając różne blogi czy fp na fb jak ostatnio moim ulubionym fp jest odchudzaniezjagoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila naidne
Bóg jest miłością i kocha Cię bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek Cię kochał, jest to miłość szalona i niezrozumiała dla istot ludzkich a nawet samych aniołów, nie zmarnuj tej jedynej szansy którą masz- tego życia tu na Ziemi by pokazać mu że warto było za Ciebie umierać, oddawaj mu cześć co dnia, mów mu że jest Twoim Panem i proś by dał Ci dar w postaci Twojego prawdziwego głębokiego nawrócenia, proś gorąco a spłynie na Ciebie lawina uczuć niewyobrażalnych które odmienią WSZYSTKO co było, jest i będzie w Twoim życiu, WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×