Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szukam jakiejś lekkiej, kobiecej, zmysłowej perfumy!

Polecane posty

Gość Aleksia S.
Tylko Naomi Campbell - Cat deluxe at night :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suownickowy mietek
swowvnick by słuownick:-o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just...me
Co innego literówka, co innego tępota i ignorancja. Jeśli nie masz mózgu, to pefrumy nie są Ci potrzebne, bo z pustego to i Salomon nie naleje, więc kobiecości Ci nie przybędzie. Naucz się własnego języka kretynko, bo ktoś kto nie potrafi się w miarę poprawnie komunikować we własnym języku, nie będąc jednocześnie chorym umysłowo, jest kretynem. Później martw się kobiecością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych tanszych to alien (thierry mugler) z tym, ze duzo pan juz tak pachnie no i jeszcze fajny jest paco rabanne lady million a tak to yves saint laurent oraz wlasnie thierry mugler tez maja atrakcyjne zapachy polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdswd
ja kocham J DEL POZO halloween kiss sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just...me
sram se w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.;w;q
DKNY bE DELICIOUS LIGHT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB:)
Christian Dior-Jadore polecam!!!Boski zapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja nie szukam afrodyzjaku. szukam czegoś nowego, ot tak dla własnej uciechy. :P gdy znajdę sobie partnera zapach perfum będzie najmniejszym problemem, bo moja kobiecość zepchnie na drugi plan wszystko co nieistotne, ale to inna bajka :classic_cool: a fanką zapachów z dominującą nutą kwiatową również nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatawkubku
ja polecam Lady Million Paco Rabanne lub Black xs również Paco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just...me
Taka jestem mądra, że o ja nie pierdolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.;w;q
Mexx FRESH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versace Versense Prada Prada L Eau Ambree Mont Blanc Presence d une Femme-ostatnio moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla własnej uciechy polecam wizytę w wesołym miasteczku... nie oszukujmy się :) zasada jest prosta i czytelna... pozdrawiam i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mycha -> im droższe, tym lepiej - szczerze mówiąc. szukam czegoś niespotykanego. pr - znam, ale ysl (nieznany mi dotychczas) pojawił się już po raz drugi. na pewno sprawdzę. dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to brzmi jak oskarżenie o desperację :D mam inne sposoby na kuszenie mężczyzn niż zapach, choć zmysłowy - bardzo pomaga :classic_cool: tym razem, źle odczytałeś. pozdrawiam i również życzę miłej nocy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie zapachy preferujesz? Jesli lubisz orientalne to od ysl fajny jest opium, owocowy tez manifesto z tym, ze ja za owocowymi zapachami niezbyt przepadam, co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą desperacją to raczej nadużycie, to jedynie środek... nie twierdzę, ze istotny, ale wspomagający....taki wabik ( w kalsyfikacji na równi z butami, uczesaniem i szeroko pojętym look -iem)... .. i żeby nie było - to męski punkt widzenia i fragment wysublimowanej gry bazującej na pierwotnych instynktach.... ...koleżanko sympatyczna:) tym razem naprawdę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci moge polecic
"analfabetyzm (nie znając znaczenia tego słowa)" a ty znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego punktu widzenia - muszę z pokorą przyznać Ci rację... kolego sympatyczny :) kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuj
hugo boss nuit - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mycha -> do tej pory najczęściej właśnie używałam dg lb, rzadziej coco mademoiselle, amor amor, euphoria, cabaret gres. szczerze? owocowe też zbyt mi nie podchodzą, tak samo jak słodkie, szukam czegoś w zupełnie innym stylu, bardziej stonowanym. sprawdzę wszystkie, o których nie słyszałam. może akurat coś wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci moge polecic "analfabetyzm (nie znając znaczenia tego słowa)" a ty znasz? ­ nie znam, dlatego właśnie ci odpisuję :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzannee
moje ulubione- amor amor i ostatnio D&G- the one. jeszcze versace, takie jasnoróżowe, nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator #1
możesz się okadzić jakimś korzennym kadzidłem, np. tlącą się laską cynamonu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym spędzić kilka godzin nad taką tlącą się laską, żeby przeniknąć jej zapachem, który utrwaliłby się na jakiś czas -ODPADA. znam lepszy sposób - może lepiej kupię cynamonowe naleśniki i wypcham nimi stanik? 2w1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator #1
"kupię"? sama zrób :classic_cool: ­ a tak to ciekawe masz fetysze. angażujesz jeszcze jakiś pokarm do swojego odzienia (mam nadzieję, że nie zupę)? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator #1
odpisuj, zwierzątku, bo muszę iść spać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×