Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szukam jakiejś lekkiej, kobiecej, zmysłowej perfumy!

Polecane posty

przychodzą wam moje drogie kafeterianki jakieś nazwy na myśl? zawsze kiedy jestem w perfumerii po kilku psiknięciach, zapachy zaczynają się mieszać ze sobą i nie jestem w stanie obiektywnie ocenić atrakcyjności danej perfumy. szukam czegoś nowego, świeżego. moje 'klasyki' już mi się delikatnie pisząc - znudziły. z góry dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda*magda
light blu-dolce&gabbana , ck one ,tresor-lancome,miracle lancome,elle ysl,to moje ulubione.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
PERFUMY!!! A nie perfum, tłuku jeden. Kupujesz też jeden spodeń?? Dla jasności: perfumy, a nie perfum albo perfuma. Por, a nie por. Sweter, a nie swetr:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lb g&b jest właśnie jednym z klasyków. :P one - nie w moim stylu. nie kojarzę za to żadnej perfumy od lancome i ysl. dzięki - sprawdzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehuehuehue
Beyonce - Pulse? Ten taki jasno-niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajnataun
pinacolada się wymądrza i nie wie co pisze imbecyl zajebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy - w polszczyźnie nie występuje w liczbie pojedynczej, lecz wyłącznie w liczbie mnogiej 🖐️ do tych, co szykują się na mnie z mieczem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminka czerwona
ckin2u herr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollooo
ten portal to zagłębie analfabetów i nieuków. Dżizas! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik błąd zrobiłas ewidentny
szukasz w l.p. lekkiej kobiecej perfumy :D ma być l.m. czyli szukam lekkich kobiecych perfum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik błąd zrobiłas ewidentny
tak jak i : nie kojarzę żadnych perfum a nie w l.p. żadnej :o SŁOWNIK :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
czajnataun, a to jak się niby pisze to słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój błąd, racja! powinnam napisać lekkICH, kobiecYCH perfum. na dobranoc poczytam sobie dziś SŁOWNIK :) ­ a teraz proszę o opuszczenie temat tych, którzy nie potrafią nic innego wnieść niż swoje czepialstwo spowodowane najprawdopodobniej - nudą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator #1
i wszyscy wyszli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgbgb
dlaczego polecacie jej zapachy, ktore uzywa co 2 kobieta na ulicy? lubicie byc szare i glupawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgbgb
light blu-dolce&gabbana , ck one ,tresor-lancome,miracle lancome,elle ysl,to moje ulubionesmierdzi nimi 90% kobiet masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikorski do gazu
trollooo ten portal to zagłębie analfabetów i nieuków. Dżizas! - Ten portal to przekrój polskiej młodzieży. Widać jak głupie mamy społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam się nie czepiać, ale skoro się prosicie... uważam że osoba, która wytyka mi nieuctwo oraz analfabetyzm (nie znając znaczenia tego słowa) używająca angielskojęzycznych słów w piśmie polskim ( w tym przypadku 'spolszczonego' 'Dżizas') , sama nie posiada wystarczającego szacunku do języka polskiego, a co dopiero prawa do wytykania błędów innym. a reszta (czyt. pomarańcze) tylko potwierdzają wszech panującą hipokryzję. tym samym zakańczam tą bezsensowną 'sprzeczkę', która na celu ma chwilowe podwyższenie waszego śmiesznego EGO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się błędami, to nie jest konkurs poezji, a forma przekazu jest aż nadto czytelna... perfumy, pachnidło, zapach - jeden i ten sam diabeł... ...inna sprawa to to, że większość panien nie wie nawet czym jest mydło...a o słowo "słownik" ...otarły się między gimnazjalnymi wagarami, a obiągiem z przysiorbem w gęstych krzakach za paczkę mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błędami się nie przejmuję, chociaż staram się unikać - zdarza się. bawi mnie tylko to, że ta wielce polonistyczna hołota czeka na każde 'podwinięcie nogi', tylko po to żeby sprowadzić człowieka do poziomu psa (nie ujmując tym czworonogom, rzecz jasna). a to wszystko ma jeden cel - poczuć się kimś lepszym, w tym swoim podgniłym światku 'humanistycznych intelektualistów' (aka pracownikom supermarketów). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie do ktorego
CHAnel chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddaaaa
C - tru zielony jest bardzo fajny i ślicznie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham Roberta K;)
escada? ta w przezroczystej butelce..especially...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toteż siermiężny bat im w trzewia i odrobina radości ...przed kolejnym dniem na taśmie... ...moim zdaniem kwesia zapachu wyjaśni sie wtedy kiedy znajdziesz sobie partnera, bo tylko on wie co go podkręci... nie istnieje uniwersalny zapach, na który poleci większy odsetek płci brzydkiej... ...dla każdego coś innego... z doświadczenia mogę powiedzieć jedynie tyle, że zapachy kwiatowe kojarzą mi się ( inie tylko ) z odświeżaczem do toalety, staropanieństwem i mdłymi,nudnymi babonami w kolorowych kieckach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham Roberta K;)
proponuje jeszcze elizabeth arden (te niebieskie)kazdy facet za nimi szalal i kadza kolezanka pytala co to za perfumy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomoreOna
hej krolikov nie miałabyś ochoty poklikac na gg czy w jaki kolwiek inny sposób? powódów jest wiele ale nie będę teraz ich wymieniać :) Polecam piękne bright crystal Versace Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadaję się
jestem lekka, ważę 52kg, chyba się nadaję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×