Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justi====

dlaczego zdjecia na mojej aukcji na allegro sie nie wyswietlaja???

Polecane posty

Gość Justi====

moze mil ktos z Was podobny problem?? zawsze wystawilam aukcje i wszystko bylo ok a teraz cos sie stalo i nie moge znalesc przyczyny. Prosze o jakies rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
Podaj link do aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
Wiem ze wyglada jakbym tam w ogole zdjec nie wklejała bo nawet ramek nie ma, ale zdjecia dodalam na 100%, bo potem nawet sprawdzalam i chcialam dodac jakies inne zdj ale nic sie nie wyswietla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
Czy ingerowałaś w jakikolwiek sposób w te zdjęcia, czy miały zostać wygenerowane automatycznie przez szablon Allegro? Nie wysyłałaś zdjęć na oddzielny serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
A jak klikałaś podgląd aukcji tuż przed wystawieniem, to zdjęcia się wyświetlały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
Nie zdjecia przed rozpoczeciem aukcji tez sie nie wyswietlaly. I nie ingerowalam w zaden sposob na te zdjecia. Tzn wrzucilam je tylko do nvu a potem kopiowalam do allegro, tak jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
W nvu sie wyswietlaja wiec problem chyba jest z jakimis lacznosciami, nie wiem slaba jestem z informatyki i nie mam pojecia co sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
Czyli sama robisz stronę aukcji w Nvu, a następnie wklejasz cały kod strony do edytora tekstowego na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
Czyli zdjęcia wysyłasz klikając w "DODAJ WŁASNE ZDJĘCIA" na Allegro? Czy może w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
tak w ten sposob, ale zawsze wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
Ponieważ nie odczytałaś że przesłałąś niezgodne - za duże zdjęcia. Poza tym móżna wstawiać za free :) Chociażby przez aukcjoner.pl Czy serwisy typu imageshac itd. Więc raczej ci nawet kasy za te zdjęcia nie zdjęło jedynie za glowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
Ale co to znaczy ze przeslalam niezgodne - za duze zdjecia??? Ja nic nie place za wklejanie zdjec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
Od czasu tej awarii, to nie można dojść ani ładu, ani składu na tym allegro. Nie wyświetlają się wszystkie towary, muszę kombinować na wiele sposobów, aby zobaczyć więcej. Od jakiegoś czasu obserwuję wystawy na allegro, bo kupuję niektóre rzeczy, ale teraz tracę nerwy, bo wiem z racji obserwowania, co powinno być i wiem czego brakuje, bo wyświetla się tylko część towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
Dlatego właśnie zapytałem, czy w podglądzie aukcji, tuż przed jej wystawieniem, zdjęcia się wyświetlały. To by rozwiązało sprawę. Wrzuciłaś zdjęcia o dużej rozdzielczości, za dużej. Chyba tylko jedno takie zdjęcie możesz wysłać na serwer Allegro, więcej po prostu nie przyjmie. Dlatego też tylko jedno zdjęcie się wyświetla - główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
Możesz pomniejszyć wszystkie zdjęcia do rozdzielczości o maksymalnej szerokości np. 1000 px i wsyłać je na Imageshack.com, następnie skopiować kod i wkleić na aukcję. W ten sposób nie będziesz płacić Allegro za możliwość umieszczania zdjęć na ich serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
Ale te zdjecia wcale nie sa duze. Sprawdzilam na nvu i szerokosci to 640 a dlugosc 453 i wszystkie maja taki sam rozmiar. To jedno zdjecie ktore sie wyswietla to jest tylko miniaturka i tam wiecej zdjec nie wklejalam. Poza tym obojetnie jakie zdjecie bym tam nie wkleila to sie nie wyswietla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
Kurde ale ze mna gapa. Dziekuje Ci ze rozjasniles mi mozg :) Ja poprostu przed wrzuceniem zdjec na nvu nie wrzucilam ich na zaden serwer tylko je bralam bezposrednio z komputera. Dawno nic nie wystawialam i juz zapomnialam jak sie to robilo... Dzieki jeszcze raz za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
"Ja poprostu przed wrzuceniem zdjec na nvu nie wrzucilam ich na zaden serwer tylko je bralam bezposrednio z komputera." - a pytałem, czy wysyłasz zdjęcia za pomocą Allegro (DODAJ WŁASNE ZDJĘCIA), napisałaś, że tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
no slr wszystko mi sie juz pochrznilo, myslalam, ze pytasz czy jak wklejam zdjecia do nvu.. ;) Pogmatwalam troche ale wyszlam calo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi====
Ide juz spac, bo przedłożyło mi sie dzisiaj niezle.. Jeszcze raz dzieki, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuyiop
I to najwazniejsze :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starościna
Witam serdecznie:) Ja zdjęcia do Allegro wstawiałam za pomocą programu AllePomocnik.pl i nigdy nie maiłam z tym problemów. Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×