Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Ale tam jest kilka przepisów :-) Doktor, właśnie sobie wrzuciłem. Napiszę Ci później co o tym myślę, jak trochę posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posunę
uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, już drugi kawałek mnie przekonał :-) "Red Riding Hood"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor, nie idź w stronę światła. Jutro jesteś potrzebny. Dobrej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mocna ,czarna ,bez cukru :) Tym razem nie zdążyłem w domu ,chociaż popatrzeć można na biegajacych ludzi :) Gdzie oni się tak śpieszą :) Chill out !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na dzień dobry stawiasz się w pozycji służalczej więc chciałam być miła i pokazać Ci: tak jesteś potrzebny! a tu od razu, że jak murzyn :P Ty się zdecyduj- chcesz być potrzebny czy nie? :) Jak podzielę się śniadaniem to już będzie niewolnictwo tylko czy już przysługa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek29 Dzień dobry Mocna ,czarna ,bez cukru Tym razem nie zdążyłem w domu ,chociaż popatrzeć można na biegajacych ludzi Gdzie oni się tak śpieszą xx wychodze tak wczesnie że ludzi nie widuje :O czesc Doktorek:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham i ja Już po kawce i sniadanku. Najchętniej położyłabym się pod kocykiem teraz :P U Was też tak sypie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkowo? Wprost świetnie jest utknac po łydki w śniegu :O chyba przeglądamy inne książki :) Cukiereczku rozumiem, że Tobie się nigdy i nigdzie nie śpieszy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
W weekend udało się przejechać 30 km. :) Teraz na nowo pada.Niebawem Maratony :) Pozdrawiam rowerzystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Doktor jesteś trochę wkurwiający nie raz,ale jak lubisz rower to możesz być moim kumplem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Pałuj się deklu jak ci coś nie pasi.Z pojeba nie zrobisz kumpla nigdy.Trudno,myślałem,że jeszcze do końca nie pojebało cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się czasami śpieszę ,ale powoli . Lubię patrzeć jak panie biegają w tenisowkach ,malują się w metrze ,a w pracy zmieniają tenisowki na mały obcas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×