Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba się opamiętać,no nie?

Powrót do zdrowych tradycji żywieniowych

Polecane posty

Gość szoque!
super :) szparagi sa bomba upieczone w piekarniku, a pieczary zreszta tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba się opamiętać,no nie?
Jak juz tak piszecie o szparagach,też je uwielbiam.Ostatnio robiłam je w cieście francuskim.Dwie szparagi owinęłam plastrem(cińko krojonym)szynki i zawinęłam jak "mumię" paskiem wykrojonym z ciasta francuskiego.Podałam jako przystawkę na babskim spotkaniu - wszystkim bardzo smakowało:) Jako ciekawostkę podałam placki selerowo,marchewkowo,ziemniaczane zapiekane z serem pleśniowym.Wszyscy nadziwić się nie mogli smakowitości tego dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka811
"ryba tilapia" toż to samo co"ryba panga" bez żadnych wartosci odżywczych i pomyśleć,ze z 5 lat temu namiętnie karmiłam swoją córke ta "ryba" fujjjj dopóki nie obejrzałam w telewizji pewnego programu teraz wole kupic pstrąga,dorsza,morszczuka-to są ryby,a nie szajs łososia mąż mi przywozi z Norwegii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
mam w domu z 1937 roku niemiecką książkę kucharską , w tamtych czasach nie było polepszaczy smakowych , tylko sól , cukier, zioła , no i kosteczki maggi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te sdzisiejsze vegety,
kostki rosołoweniszczą kubki smakowe i "uzależniają",po tem już normalnie i zdrowo przyprawione jedzenie nie smakuje.Też uważam,że czas sie opamietać i zacząć przyzwyczajać sie do zdrowego trybu życzia i odżywiania.Wiadom,że nie ma możliwości całkowitego uniknięcia chemii,ale warto wyeliminować jej jak najwięcej z naszego żywienia.Większość potrawrobię samodzielnie.Sery topione,wędliny,twaróg,staram się kupować produkty z pobliskiej wsi,od rolników którzy produkują ekologiczną zywnośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ryb polecam nototenię, jest łowiona w okolicach Antarktydy, więc mam nadzieję, że tam są czyste wody. Z wyglądu jest nieciekawa, ale jest niedroga i bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
a ja kupiłem sobie dziś mintaja mrożonego w kostkach i zamierzam go upiec , mam nadzieje że będzie smaczna pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×