Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elaelaela

Pit 11 na jakim formularzu rozliczyć?

Polecane posty

Witam w roku 2012 dostawałam stypendium z urzędu pracy gdyż urząd ten dał mi dofinansowanie do studiów podyplomowych i teraz dostałam pit 11 z urzedu pracy. Na jakim formularzu go rozliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz dzialalnosci
to na PIT-37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadrowa na godziny
Tak na 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu rozliczyłbym pit w pewnym miejscu jak np. biuro www.biuroksiegowe.szczecin.pl sama kiedys zaliczylam wtope, która sporo mnie kosztowala…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ceny dokladnie sa w takim biurze www.biuroksiegowe.szczecin.pl za rozliczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zapytac specjalistow w tym temacie, zdecydowanie polecam biuro www.akro.waw.pl swietna jakosc uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaass
Moim zdaniem szybko i bezbłędnie powinieneś poradzić sobie z PIT-em dzięki programowi PIT FORMAT, tak mi się przynajmniej zdaje. Nie ma takiej opcji, żeby coś było nie w porządku, bo wszystko jest śmiesznie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska0
Jesteś mężatką? Przepraszam za pytanie. Chodzi o to, że natknęłam się na pewien tekst http://poradnikpracownika.pl/-rozliczenie-pit-ze-wspolmalzonkiem-kiedy-jest-mozliwe W przypadku, kiedy jesteś w związku małżeńskim koneicznie przeczytaj ten tekst. Z drugiej strony nawet, jeżeli nie jesteś to też przeczytaj. Na pewno zamierzasz kiedyś wyjść za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, nie znam się, ale ja z takimi sprawami kieruje się do Biura Anita Podgórska, jednak lepiej zaufać profesjonalistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prixin
Ja radziłabym spróbować samemu rozliczyć Pit przez rpogramy internetowe. Ja np. rozliczam się przez Pitax i rok temu poszło bardzo sprawnie i bez błędów. A lepiej samem u nawet jak potrwa to chwilę dłużej rozliczyć się, niż zlecać to księgowym. Nie jest to trudne a lepiej wiedzieć jakie ulgi są, jak się rozliczac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×