Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość świat oszalał
Kobietę powinno się zdobywać,kobieta powinna się szanować, a nie od razu cipsko nadstawiać, ale co zrobić...sex stał się dla niektórych sportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat oszalał
Niech będzie,że on był zdobyczą,zwał jak zwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo to Pendzior stanie się kafeteryjnym memem. Prawie jak Wawrószko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
On upolowal ja ona jego nikt tu nie jest gora, poza tym krzty przygody w was nie ma, przeciez to zajebiste taka niewiadoma, niby sie znaja oni akurat krotko ale znaja sie z telefonu i komunikatorow i w koncu sie spotkaja.Bedzie co wspominac po latach. A takie gadanie co to za kobieta czy facet? Normalni jak ty tylko z wieksza fantazja i odwaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyyy
jhgfds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drocz się ze mną bo mi się bateria kończy! :D i nie mogę się za bardzo rozpisywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nei Nei Urodziłaś już???
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
no i co z tego,ze pozbylo sie balastu? jak ja nazywasz:O Jedno sie konczy inne zaczyna prosta sprawa. Ludzie zaraz umrzemy walic wszystko i robic tylko to na co mamy ochote tylko wtedy bedziemy radosni i szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm..................
Żyleta ma rację - pozbył się balastu, tylko dziecka najbardziej szkoda, bo tatuś wyrzucił je z domu....,żeby spełniać fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm..................
ten ktoś o niku hahahahahahahahaha, to normalnie Pendzior na pomarańczowo pisze Nie rozumiem tylko po co brać ślub, żeby za parę lat się rozwieść i nie umieć rozwiązywać problemów, tylko cyk i dyla,bo jestem wolnym człowiekiem i mam prawo robić to na co mam ochotę. Wszystko by miało jeszcze jakoś ręce i nogi gdyby byli po rozwodzie, a tak to jedno i drugie wali po rogach i jeszcze twierdzą, że są uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nigdy nie wie co go czeka w życiu. Biorąc ślub nie spodziewałem takiej posuchy. Jeszcze 20godzin 30minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
hmmmmm.... sama jestes Pedzior bo ja nim nie jestem na pewno,jeno wierny kibic ze mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja w ciąży jestem? Kurka, czego to się człowiek o sobie nie dowie dzięki Kafe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 647793wyu
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm..................
Jak nie Pendzior to Słodka Słowianka, ty jesteś jego wierną kibicką, w dodatku specjalnie błąd w niku zrobiony, żeby "nie było podejrzane", po stylu pisania widać ,że hahahahha to Pendzior albo Słowianka, dziwnym trafem piszecie podobnie, a może w trójkąt byś uderzyła z Pendziorem i Julią? też jesteś wyposzczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymalem
pendzior pizda z ciebie jak bys byl prawdziwym facetem to dla dobra rodziny wytrzymabys z zona,a tak zona niszczesliwa corka nieszczesliwa ale uj wazne ze pedzior sie cieszy,jak dla mnie 2-1 to nie jest zbyt dobry wynik,piszesz to co mialem zdrdzac?z dwojga zlego lepiej by bylo gdybys tak zrobil,czego oczy nie widza....zaspokoilbys zone 2 razy w tygodniu ,sam bys sie spelnil z kochanka od czasu do czasu,moze tym bys odciazyl zone i moze odblokowala by sie,piszesz ze kiedys powiesz corce jak bylo i nie zdziw sie ze jak jej powiesz ze zostawiles jej marke bo nie byla vulkanem seksu to corka napluje ci w twarz i powie ze nie chce cie znac,ja bym tak zrobil,pieprzony egoista , i obys zlapal grzyba od julii,tylko na to zaslugujesz,a do wszystkich im przyklaskujacych,to nie ludzie to wilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
widzę, że pan cipunia nie wytrzymał i musiał napisać ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak.....,,,,
Do nie wytrzymałem - piszesz to co mialem zdradzać? przedtem nie chciał zdradzać żony, ale za parę godzin i tak to zrobi, zdradzi zonę, bo to jeszcze jego żona, czy tak czy tak. Coraz więcej ludzi seks traktuje jak sport, niestety, i nie ważne z kim, gdzie, aby sztuka, to jest żałosne. Tak samo ta Julia , niby kobieta, żona, jedzie w ciemno, żeby poruchać.Dosłownie.Takich ludzi nie szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RachuCiachu
Godzina 13:30 minęła! Rozpoczęło się przyprawianie rogów dla męża julii-julietty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
i znów za jakiś czas pan cipka tu zajrzy racząc wszystkich ochami i achami ha ha ha będąc jednocześnie przekonany o tym, jak mu to dodaje męskości ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RachuCiachu
Być może w tej chwili spełniają się fantazje Pendziora i julii-julietty! Czy ktoś zazdrości? Ja zdecydowanie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vince......
Ja nie zazdroszczę, nigdy nie poszłabym do łóżka z kimś kogo pierwszy raz zobaczyłam na oczy, mam swoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca temete
nigdy nie mów nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×