Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imiona

Jakie imiona mają Wasze pociechy?

Polecane posty

Gość omajgad
A skąd wiesz jakie ja mam ambicje w życiu co?? :) a terazmam wolną chwilę i sobie weszłam na kafe na forum (tak zresztą jak i ty) i udzielam się w temacie. chyba mi nie zabronisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtpppppp
państwo Maślanka prowadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia marcela
Zuzanna Daniela Marcel imiona wybierane wspólnie z męzem a teraz czekamy na Gretę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
nic nie przebije Amandy Ruchała:D juz samo imie zobowiazuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
oczywiście, że nie zabronię. to publiczne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia i Katarzyna. Jedno wybrałam ja (Emilka) a drugie mąż - od zawsze chciał mieć Kasię :) oczywiście oboje musieliśmy zaakceptować wybór drugiego dla chłopców były wybrane Alek i Damianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
a czy to, że nie posiadamy wykształcenia wyższego znaczy, że jesteśmy patologią?? ;p proszę Was, imię to tylko imię, jak będziemy mieć synka to nazwiemy go z mężem Kamil. mój mąż chociaż nie jest po studiach zarabia na prawdę pokaźną sumkę, a tyle osób "wykształconych" nie może znaleźć pracy i raczej to się nie zmieni ze względu na politykę naszego kraju! takie jest moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduhsu
starsza Wiwienne, młodsza Wanessa . sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej oklepane imiona dziewczęce to są Julki i Majki, widze u moich dzieci w przedszkolu czy w szkole kilka dziewczynek z tymi imionami w jednej grupie, no ale to nie jest zaden powód aby sie z dziecka nasmiewac za to jak wy to robicie Po kieszeni wam nie ubywa,wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omajgad
to że ktoś ma pieniądze nie znaczy że jest wykształcony i górnolotny!! bo przeciętny górnik jest prostym chłopem a zarabia sporo. to że twój mąż ma pieniądze nie oznacza od razu ze jest superinteligentny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawda jest taka ze
ile kto zarabia rzadko idzie w parze z wykształceniem, ja np. mam wyzsze i co z tego, dochod mam taki,że sama matura by mi starczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia z innej epoki
Gabriela i Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
do omajgad właśnie mój mąż jest górnikiem ;) i jest superinteligentym i super przystojnym facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona
Józef i Kazimierz, mają po kilka latek : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdhkjfdf
a czy to, że nie posiadamy wykształcenia wyższego znaczy, że jesteśmy patologią?? ;p proszę Was, imię to tylko imię, jak będziemy mieć synka to nazwiemy go z mężem Kamil. mój mąż chociaż nie jest po studiach zarabia na prawdę pokaźną sumkę, a tyle osób "wykształconych" nie może znaleźć pracy i raczej to się nie zmieni ze względu na politykę naszego kraju! takie jest moje zdanie xxx widać żes durna i ciężko kapująca. a co mają pieniądze do inteligencji i wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
aha i nie jest prostym chłopem tylko mądrym mężczyzną :) właśnie jest w pracy, żeby jego córeczka Nikolka miała lepszą przyszłość od nas :) kupiliśmy niedawno działkę i planujemy w najbliższym czasie budowę ... patologiczna rodzina raczej wydaje pieniądze na alkohol i inne używki, mój M ma głowę na karku i jest nam dobrze, ot tak po prostu i bez wykształcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
nie do wiedzy ale patologii ;) nie wyzywam publicznie ludzi, nie jestem tak źle wychowana jak Wy, więc uwagi zachowam dla siebie :) Panie z wysokim poziomem inteligencji, a tak poniżają innych... może same Panie dyrektorki, wielkie buisnesswomen? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny-lysiejący
syn Kutasso corka Vaginna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdhkjfdf
ale nikt was od patologii nie wyzywa, raczej jesteście prostymi ludźmi, bez wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdhkjfdf
kupiliśmy niedawno działkę i planujemy w najbliższym czasie budowę ... xxx a co to ma do tematu? Możesz mi wytłumaczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syna mam Marcela
a córka będzie Iga Karolina bądź Karolina Iga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej corki chdzą chlopcy blizniaki Florian i Maurycy (kiedys rozmawialam z mamą chlopcow i mowila ze Mauryś mial sie nazywac Jonasz, ale jednak przystalo na Maurycym) a idzieci Florianowi dokuczają przezywają go Kermit :o No ale czego ocekiwac po dzieciach jak sami dorosli potrafia być tak durni,ze sie nasmiewają z dzieciecych imion :o sama osobiscie mojej zabronilam dokuczac koledze jak niektorzy to robią i wie ,ze nie wolno,i nie robi tego ,bo zdaje sobie sprawe ze bedzie nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
chciałam Wam tylko uświadomić Kochane, że nazwanie dziecka Nikola nie znaczy, że jest się patologią i wydaje pieniądze na alkohol, tylko jest się normalną rodziną, która chce dla dziecka jak najlepiej, żeby w przyszłości miało lepiej niż my mieliśmy, dlatego opisałam poniekąd swoją sytuację, nie pozwolę się obrażać i poniżać. Imię Nikola i tak mi się podoba i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdhkjfdf
ok, nie jesteście patologią, ale z drugiej strony nie jesteście też wykształceni. imiona typu nicolka nie nadaje wyłącznie patologia, ale równiez ludzie prości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia ma na imię
IDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
Nikola, a nie Nicola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksyczna kobittttaa:
to twoja córka przyjmuje az dwoch? bo piszesz ze chodzą do twojej córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×