Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imiona

Jakie imiona mają Wasze pociechy?

Polecane posty

Gość imiona

Jakie imiona mają Wasze pociechy, na pewno je nadałyscie, bo się podobały, czym się kierowałyście? Jak otoczenie zareagowało na bardzo rzadkie imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia7287892922
Ja dałam córce Amanda, koleżanki z zakładu fryzjerskiego były zachwycone :) uwarzam że to imie jest najpięniejsze, jak bede mieć syna to napewno nazwe go Brajan, wydaje sie takie męskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia7287892922
hej to znowu ja ;) zapomniałam dodać że dzieci koleżanek to: Jessika, Olivia i Nicolka. Też ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś--12 lat ma obecnie.
wybrałam je,bo kojarzy mi sie ciepło,z kubusiem puchatkiem jakos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
syn Mateusz corka Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
syn 5lat Dominik syn - urodzi się w maju Damian Jedno i drugie fajne krótkie i normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
Ja mam córeczkę prawie półroczną Nikolę ;) podobało mi się to imię, chociaz na kafe spotkałam się z wielką krytyką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka bez pazurka
Dominik to dla ciebie krótkie imie? chyba masz cos z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhmh33
hhm z Nikolą to fakt, kojarzy się z patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia22
A Ja mam prwie 6 miesieczna KAROLINKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja córka 10 lat Emilia syn 11 mies.Mikołaj po głosowaniu został Mikołaj a mógł być Tymon,Szymon,Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
Ni pepsi Ni cola - takie mam skojarzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander-bo nam się podobało ,zgodnie,bez problemu,pasowało do nazwiska. Jan-po ukochanym dziadku męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze blizniaki nosza imiona nadane przez ich ojca, dalam mu wolną reke, ale niezabardzo mi sie podoba zwlaszcza imie corki, lecz machnelam na to reką,wybral jak wybrał Pozostale dwie corki zostaly juz nazwane tak jak mi sie podbalo i ojcu Kierowalismy sie wlasnym gustem Ogolnie na Kafeteri są te imiona raczej krytykowane jak zwykle , ale co by sie nie napisalo to zawsze bedzie źle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
co Wy ludziska macie z tą patologią?? Nikola bardzo ładne imię, do patologii nam daleko, mam świetnego męża, który oddałby wszystko za naszą córeczkę a ja sama alkoholem się brzydzę.. zobaczcie ile dzieci jest krzywdzonych, co słychać w tv, nie są to same Nikole więc proszę o zachowanie takich głupich uwag dla siebie :) temat dotyczy troszkę innej sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka-ki
nikola, nadia, i amelka to najpaskudniejsze imiona swiata (for me :) ) chyba tylko mamy z góra maturą tak nazywają swoje córki. gdzieś trzeba się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: asdfgqwert
ale na bank macie wykształcenie zawodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emuuula
Moj 10 miesięczny szkrab ma na imię Leon, mówimy do niego Leoś, zawsze to imię mi się podobało i tak zostało, drugi epo tatusiu Krzysztof :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emuuula
Znajomi mają Nikolkę i żadna patologia, normalni ludzie, dobrze sytuowani, nie wiem skąd macie takie skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędniczka84938432
Pracuję w USC, i codziennie przychodza rodzice sporządzać akty urodzenia swoich nowonardzonych dzieci. Generalnie zasada jest taka, że ci z niskim wykształceniem dają imiona wymyślne typu Nadia, Sandra, Nicola, Brajan, Fabian, Oliwier. Zdarzają sie oczywiście wyjątki jak wszędzie, no ale generalnie taka jest zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to już
Magdalena. Wybraliśmy takie imię bo nie jest jakieś wyszukane ale mało popularne. Niewiele jest Magdusiek wśród małych dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie imiona typu Jessica, Olivier, Amanda Sandra,Xavier Brajan też kojarzą się z patologią.W patologii najczęściej są takie dziwne imiona. Nieraz w telewizji jak pokazują patologię to tam właśnie są te biedne dzieci z tymi dziwnymi imionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
Niestety muszę kogoś zmartwić, nie posiadamy zawodowego wykształcenia ;) nie będę się tu przed nikim tłumaczyć, ale dla Waszej wiadomości mąż jest po technikum informatycznym, bardzo dobrze zna się na komputerach, chociaż nie pracuje w zawodzie, ja co prawda jestem po LO, zdałam maturę, znam język niemiecki bardzo dobrze, niestety nie poszłam na studia ze względu na sytuację materialną, tata po wypadku przeszedł na rentę, mama też schorowana, poszłam do pracy, teraz wychowuję córkę, wiedzie nam się bardzo dobrze i kto wie, może za niedługo pójdę na wymarzone studia?? :) na naukę nigdy nie jest za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzędniczka84938432 --> A to jak zgłaszają dzieci to podają wykształcenie? Bo ja nie przypominam sobie, żebym podawała. Córka - Maja, syn - Błażej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy378273823443
A my naszej córce daliśmy Marysia. Zawsze mi się podobało, Maria brzmi dostojnie i elegancko a Marysia pasuje do małej dziewczynki, poza tym ja jestem Magdalena a mój mąż to Maciej, więc córce też daliśmy imię na M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
zgadzam się, normalni ludzie nadaja dzieciom normalne imiona nienormalni lecza kompleksy niby oryginalnymi imiomnami sorry,ale nie znam zadnej wykształconej rodziny, ktora dziwacznie nazywa swoje dzieci a w ptologii to normalka jak to wytłumaczyć???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Sandra to wymyślne imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×