Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jemnapotege

Odwyk od słodkiego, czipsów...

Polecane posty

Gość jemnapotege

Witajcie, Chcę rzucić słodycze. Ale tak na serio i na poważnie, bo jestem bardzo uzależniona. Chociaż ostatnio powiem Wam, że widzę zmiany w ciele i samopoczuciu gdy nie jem słodkiego - schupleje, inny posmak w ustach, duuużo lepsze samopoczucie, lekkość. A gdy zjem słodkie, czipsy, pizze etc to niby przez chwilę fajnie, a potem ogromne wyrzuty sumienia i złe samopoczucie. Chcę sprzeprowadzić totalny odwyk od słodkiego i nauczyć sie nie jeśc tego gówna. Wiele rzeczy odrzuciłam automatycznie - jogurty (jeśli już to naturalny), owoce (nie lubię), soki, gazowane napoje słodzone cukrem, chleb (pieke ten dukana i on mi smakuje), makaron i ryż może nie istnieć, ziemniaki tak samo, mam problem tylko ze słodkim. Obiecuję sobie ze nie jem, a potem coś mnie poniesie i lece do sklepu.... :( ile trwa takie odzwyczajenie się, czy da się wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemnapotege
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam oświeć mnie
schupleje-co to za słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tys co taka czepialska
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
Polecam dużo ćwiczen fizycznych m.in takie zestawy jak są prezentowane na http://toster.pl a ze zmęczenia nie bnędzie Ci sie chciało wsuwać takiego śmieciowego jedzenia, gwarantuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u78i9
Na początku silna wola i unikanie pokusy - nie kupuj słodyczy, nie patrz nawet na nie. Jak już masz z nimi kontakt, to po prostu staraj się o nich nie myśleć, zajmij się czymś. Później sama wyczujesz moment, w którym przestanie Cię kusić ciastko leżące przed samym Twoim nosem. Swoją drogą to nie zrezygnowałaś ze zbyt wielu rzeczy? Musisz swojemu organizmowi dostarczać wszystkich wartości odżywczych, także tych, które uważa się za "niezdrowe", bo stają się one takimi tylko, gdy spożywamy je w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki są najtrudniejsze, ale dasz radę :) powodzenia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×