Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lillyx3

mój mąż się mną znudził

Polecane posty

Witam. Mam 22 lata i od dwóch lat jestem żoną a od 3 matką dwóch dziewczynek. Do tej pory wszystko było ok, ot jak to w związku. Ale od jakiegoś czasu mój mąż stracił zainteresowanie jeśli chodzi o mnie :( muszę prosic o każdą czułość. Mało tego mąż stracił zainteresowanie jeśli chodzi o łóżko... kiedyś nie mógł sie ode mnie odkleic dzis to ja proszę o seks... jestem zadbana kobieta. Nie jeden jeszcze facet sie czasami obejrzy za mna wiec nie wiem co jest nie tak . POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awesome-girl-20
Po pierwsze: o nic go nie błagaj! Wiem, że to ciężka sytuacja ale najlepiej jest zachować się tak samo: nie okazywać mu swojego zachowania. Wtedy zobaczysz czy coś mówi do Ciebie, czy choć trochę się stara. Pamiętaj bądź uważna bo takie zachowanie może świadczyć o tym ze w waszym życiu pojawiła się osoba trzecia. Na razie nie wszczynaj awantur, dbaj o siebie i patrz uważnie na męża. Może powiesz coś więcej o waszej sytuacji ? Czy zmienił swoje zchowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awesome-girl-20
Poprawka nie mialo byc zachowania tylko zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża zainteresowanie to głównie pilotni tv. Ale wieczorem gdy małe już spały mogliśmy cieszyć się sobą do rana... od jakiegoś czasu mąż niby się kocha za mną ale to taki szybki seks, na koniec się odwraca i śpi... myslalam ze to rutyna w łóżku więc zaczęłam kupować seksowne halki i gorsety , pytam na co ma ochotę i robię to ... ale to ja ciągle zabiegam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam kupować seksowne halki i gorsety , pytam na co ma ochotę i robię to>>> i sie dziwisz ze sie znudzil? tez by mi sie znudzilo gdyby ktos skakał jak piesek na kazde moje zyczenie. poza tym z tymi halkami i bielizna to lipa straszna...jesli ktos sie komus podoba to nawet w worku po kartoflah i kawalek szmatki tego nie zmieni. zmien postawe na mniej służalczą. a swoja droga faceci w pewnym wieku juz tak maja. wola tv i browar niz seks. to tylko niedoskonale twory, produkty uboczne. czego tu od nich wymagac? kup mu lepiej cos na podniesienie frędzla i dolewaj do herbaty. to tylko starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
starosc? autorka ma 22 lata, podejrzewam, ze jej facet jest niewiele starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma tylko 26 lat. Ciekawa jestem co ty byś zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
pewnie mu inna w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrek91
Prowo, nikt nie jest taki głupi żeby w tak młodym wieku mieć męża i dwójkę dzieci 🖐️ Proszę nie karmić trolla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie się poprzewracało !!!
Ku*wa!!! Co za naród niedorobiony!! 22 lata gówniara i 3 dzieci ! Do czego to doszło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdziwiłbym się gdybym nie dbała o siebie , wyglądała jak kura domowa i miała nadwagą ale no kurde staram się. Miss poland nie jestem ale i nie jakas wiedzma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 dzieci jak juz, urodziłam w wieku 18 lat . Nie prosiłam o umoralnianie ale o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż był moim pierwszym partnerem jesli2 chodzi o seks... wydawało mi się ze kochamy się. ?.i nie chodzi mi tylko o seks bo nie jestem jakąś tam napalona żoną, ale o inne rzeczy... takie jak pocałunek czy przytulenie... chcę tego co każda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ze wsi nie jestem . Jak to łatwo kogoś ocenić. Prowadzę własny salon fryzjerski i mam skończone szkoły i kursy wiec grubo się pomyliles. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa, w wiku a ty nie przesadzasz przypadkiem? roznie sie ludziom w zyciu układa, nie kazdy musi zostac naukowcem. sa ludzie z mniejszymi ambicjami ktorym wystarczy skonczyc zawodowke albo zrobic mature i nie planuja wielkiej kariery wiec nie czekaja z zakladaniem rodziny. ale to twoje zaplucie swiadczy ze chyba sama masz niedobor meza i bachorów he he. a koles nie ejst znowu takim gtowniarzem, ma 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę z3 n7e umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie pytalam kto co o mnie mysli tylko prosilam o jakas rade. Tak jestem mloda matka i co z tego ? Kocham swoje corki i nie zamienilabym ich za zadne skarby. Jestem z dużego miasta i jestem niezależna. To ze mam dziec nie oznacza ze jestem nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradze pomoge wyjaśnie
Ja mam 27 lat i jestem gówniarą! Dziś spałam do 14, bo w nocy grałam w mmorpg Oo Mój facet jakoś się mną nie znudził przez te 10 lat, więc droga autorko 1) albo jestes nudna, 2) albo rzeczywiście twój mąż się wypalił, albo 3) ma kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canbyelsanta
Czy na tym forum wszyscy musza odpowiadac jak frustraci . Co za ludzie rzygac sie chce. Autorko a probowalas wybadac czy maz kogos nie ma ? Nie zachowuje sie jakos podejrzanie w sensie wraca pozniej niz zwykle , czesciej wychodzi z 'kumplami' . Troche to dziwne ze w wieku 26 lat nie ma w nim zainteresowania partnerka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cie nie odpowiadaj już więcej bo widzę że bardzo chcesz się dowartosciowac tym ze kogos jedziesz... tak mam wiele pasji ale tobie nie musze sie spowiadac. Moj maz nie jest tepakiem po zawodowce. A moje dzieci bachorami nie sa. Szkoda mi slow i nerwow na kogos takiego jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciekawe jaką ty posiadasz inteligencje skoro oceniasz kogos po kilku zdaniach . Gratuluje odwagi i współczuję glupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba na gwalt
jesteś luzna i mu w penisa nie jest dobrze gdy wierzga nim w Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o męża to fakt wychodzi czasem z kolegami ale nigdy tego nie sprawdzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcndhdshsdh
Teraz to już tylko zgoda na anal i rimming może uratować wasz związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się pozegnam bo prócz kilku normalnych odpowiedzi nie doczekalam sie nic więcej. Same chodzace encyklopedie tutaj sa i potrafią tylko jechać po innych. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×