Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blond geisha

szukam przyjaciół do korespondencji listowej (papierowej) !!

Polecane posty

Gość blond geisha

Witam, Uwielbiam listy pisane na papierze - jeśli ktoś też lubi, proszę się wpisać :) może znajdziemy wspólny język i pokorespondujemy?? wiem, że to już wymarłe hobby, wiem też, że znaczki coraz droższe a usługi Poczty Polskiej pozostawiają wiele do życzenia, ale... przecież żaden e-mail nie zastąpi niesamowitości listu papierowego! Mam nadzieję, że ktoś tutaj podziela moją pasję: czekam na wpisy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
To Twój sposób na znalezienie chłopa? Myślisz że po paru listach się spotkacie i będzie wielka miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_,_ Sylwester
moge ci wysłac te niewysłane w róznym okresie mojego zycia do różnych ludzi chcesz? :D robiły za terapię psychologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkh
Miałam kiedyś kumpelę z Warszawy z którą często pisałyśmy listy do siebie, szkoda że już nam się niestety kontakt urwał... Czasem jak gdzieś pojadę to wysyłam znajomym widokówki :) Jednak co na papierze to na papierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond geisha
nie szukam chłopa przez listy (w domu wszyscy zdrowi, kolego? :-O ) płeć nie ma znaczenia, ważna jest pasja do pisania listów, i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też koresponduję listownie
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaja
Ja często wymieniam listy z moim narzeczonym, kiedyś co tydzień teraz raz w miesiącu to już coś. To fajne hobby, więc jak znajdziemy wspólny język to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond geisha
Mam dwadzieścia parę lat ale wiek korespondenta nie robi mi różnicy, a różnica doświadczeń może być świetnym tematem listu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajja
ja lubię pisać listy i jestem tego samego zdania co ty:) jestem kobietą, mam 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond geisha
Podaję zainteresowanym mój adres: gejsza.krakow@interia.pl Kto zainteresowany pomysłem, niech pisze może się z tego urodzi korespondencja na lata, kto wie...? pogadamy mailowo trochę, lepiej się poznamy, i zdecydujemy czy warto zaufać i podawać swój adres domowy :) Proszę się nie sugerować nazwą maila - stary nick po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkh
napisz mi adres na maila to jak bede miala chwile to cos naskrobie :) teraz uciekam bo ide na piwo :) pzdr:) zoska25@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond geisha
bardzo dziękuję za dotychczasowy odzew! :) podbijam temat, bo może jeszcze ktoś jest chętny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma korespondencyjną
przyjaciółkę. Piszemy ze sobą już ho ho! 19 lat bodajże. Z inną kontakt się urwał jakieś 2-3 lata temu,a pisałyśmy ze sobą od 14 roku zycia. teraz mam niewiele ponad 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam przyjaciela listowego ;) mam 21 lat i kocham poruszac trudne pytania ;) piszcie na kamila93slawinska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakim cudem wpadłam na to forum. Zawsze marzyłam żeby prowadzić taką korespondencję, cieszę się, że może w końcu się udać. Piszcie: herba.droserae@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond geisha
hej ludzie podbijam! kto ma ochotę niechaj pisze :) gejsza.krakow@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale super! :) ja też chcę! polka.dots@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
listy papierowe....nic tego nie zastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja z moją przyjaciółką piszemy od jakiś 7 lat, chciałabym poznać jednak kogoś nowego, kto podziela.moje pasje. Nazywam się Paulina :-) e-mail: ektrana22@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chętnie popiszę listy, najchętniej z dziewczyną w podobnym wieku. Jestem chłopakiem w wieku 27lat. czekam na sygnał pod mailem jatojaijuz@gmail.com Temat jest dość stary ale może go ktoś odkopie tak jak ja to zrobiłem przez wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że żaden list wysłany drogą mailową nie zastąpi tego napisanego własnoręcznie na papierze :) A znaczki pocztowe wcale nie są aż takie drogie. Pozdrawiam i życzę przyjemnego korespondowania, bo to jest bardzo miłe :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też z chęcią z kimś pokoresponduję. Lat mam naście, a zainteresowań wiele, więc liczę, że znajdę z kimś wspólny język. horsia.10@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandalkor94
Halo! Ktoś tu jeszcze jest? Kurcze, nie sądziłem że naprawdę jest taka inicjatywa i istnieją jeszcze na tym świecie, że się tak wyrażę "miłośnicy papieru", ludzie chętni do psania listów. Jak najbardziej byłbym chętny na coś takiego :-) jakubinio22@wp.pl wiosen stuknęło mi 20, jeśli dla kogoś to istotne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dielli_
Jak Wam idzie pisanie listów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też będzie bardzo miło wrócić do starych dobrych czasów. Niestety piszę jak lekarz lub jak kto woli "jak kura pazurem" i jeśli ktoś się tego nie boi to zapraszam : erudyta@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uznaje, że powyższe pytanie jest skierowane do mnie i odpowiadam : 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, sama młodzież a kto popisze ze starszą panią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtystkaI
Ja! Ja! Ja bardzo chętnie! Listy są moją największą pasją, a lak i pieczęć smutnie stoją w szafie czekając na użycie. Mam 24 lata i właśnie skończyłam psychologię :) Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do pisania pod mój skrytkowy adres: Artystka skrytka pocztowa nr. 61 05-082 Stare Babice - odpowiem absolutnie na każdy list! :) a jak skrytka brzmi mało zachęcająco, to może podać mi swój własny namiar pisząc na mojego maila: niewyslany.list@gmail.com POzdrawiam wieczornie, Irka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zainteresowany
Dnia 16.02.2013 o 20:59, Gość blond geisha napisał:

Witam, Uwielbiam listy pisane na papierze - jeśli ktoś też lubi, proszę się wpisać :) może znajdziemy wspólny język i pokorespondujemy?? wiem, że to już wymarłe hobby, wiem też, że znaczki coraz droższe a usługi Poczty Polskiej pozostawiają wiele do życzenia, ale... przecież żaden e-mail nie zastąpi niesamowitości listu papierowego! Mam nadzieję, że ktoś tutaj podziela moją pasję: czekam na wpisy! :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×