Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

cóż fiku, więc może pisana ci jest dożywotnia samotność. po co robić coś na siłę, skoro tak naprawdę tego nie chcesz. ­ kto chce, ten szuka sposobu. kto nie chce - szuka powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto chce, ten szuka sposobu. kto nie chce - szuka powodu" x No proszę,czasem nawet coś mądrego... ale zaraz Żeluś,przecież dziś nie Wigilia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuj,najwyżej dostaniesz kosza! A inteligentna panna wie też,jak wybrnąć z takiej sytuacji!No chyba że rację ma Salut i pisze ze (średnio) inteligentnym botem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku,czy Ty naprawdę nie wiesz co zrobić? 😭 "-Ale dzisiaj niskie ciśnienie,potrzebuję natychmiast kawy.Też się napijesz?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku masz 24 lata a nie 14. albo weźmiesz życie w swoje ręce, albo ono ci przeleci między palcami. i tyle. książę na białym rumaku nie przyjedzie. ­ tylko do mnie przyjechał, ale u nas, żab, to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13295
"książę na białym rumaku nie przyjedzie. tylko do mnie przyjechał, ale u nas, żab, to normalne" x ... po czym spod kopyta rumaka wydobyło się charakterystyczne plaśnięcie i rycerz z niezakłóconym spokojem pojechał dalej w siną dal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 23
14:25 [zgłoś do usunięcia] xXxXxXxTtTtTt "Zuza kazdego swata. Z tego slynie" Maciek,no wiem,tylko że jak dotąd robiła to dla innych ­ A teraz przyszla kolej na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żabciu spróbuj kiedyś być miłą, to nei boli" ­ napisała fiku po tym jak obraziła kogoś, kto był mi bliski. ­ jeśli taką samą hipokrytką jesteś w realu, to się nie dziwię, że nikt cię nie chce. ­ ja przynajmniej nie udaję miłej i świętoszkowatej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu, gdy trzeba używam ostrych słów, twój facet ubliżał kobietom na forum, odzywał sie do nich bez cienia szacunku, wulgarnie. To nie jest mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co dzień ubliża ci połowa forum i jakoś ci to nie przeszkadza w zakładaniu kolejnego przygłupiego topiku. ciekawe, czemu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaguemmmy
na co dzień ubliża ci połowa forum i jakoś ci to nie przeszkadza w zakładaniu kolejnego przygłupiego topiku. ciekawe, czemu? " 123 :D:D:D:D zacznijmy od tego, ze fiku w najmniejszym stopniu nie posiada cech kobiecych a co najwyzej niedorozwinietego dzieciaka na poziomie podstawowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka nie widzi postów
no nie widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ fiku, ty jesteś jednym wielkim kompleksem. widać, jak panicznie boisz się odrzucenia ze strony faceta? komu chcesz wmówić, że jesteś pewna siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku,brunet się sam nie zarwie; jak pije kawę u siebie,to przynieś własny super gatunek; jak się nie skusi,to ewidentnie ma na Ciebie wylane i możesz spokojnie odpuścić 😠 x "napisała fiku po tym jak obraziła kogoś, kto był mi bliski" x Tak Żelek,pomimo burzliwego pożegnania K. czasami przydaje się jeszcze na sztandarze,żeby w imieniu jego urażonej czci komuś przyp... Ciekawe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś pożyczyłam od niego, poza tym ma widok na mnie i moje biurko, przyjście = trzy kroki w przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ze tak!!!!
a czy korzysta z tego widoku na Ciebie i na Twoje biurko? tzn. ślepi na Ciebie patrzałkami, jak myśli że Ty nie widzisz? wysyła jakiekolwiek sygnały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×