Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta do oceny

Oceńcie proszę mój wiek i co mogę zrobić aby lepiej wyglądać?

Polecane posty

Jestes ladna kobieta, niejedna chcialaby tak wygladac! Obstawiam ok. 32lat. Troche wiecej korektora pod oczy, tuszu i podkresl brwi. I jakas fryzurka wycieniowana przy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestotrzylatka...
Ja jako nastolatka nie mialam trądziku. Dopiero rok temu się pojawił. Zaczęłam brać tabletki, poza tym kremy od dermatologa.. i jest ok. Jak trądzik pojawia się u osób straszych niż nastolatki, to raczej problemy na tle hormonalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaa22
autorka ma straszne kompleksy, probuje sie tutaj dowartosciowac a ty w to brniecie. co was interesuje ze ktos ma kompleksy? Wydaje mi sie,ze wstawiajac zdjecie na ogolnopolskie forum kazdy ma prawo do opinii zarowno pochlebnej jak i nie,rozne sa gusta. Autorka w moim nie jest. Jeszcze te głupie miny jak ktoś dobrze ujął "konskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całuski dla noxeli
Noxelia - chyba nie masz lusterka w domu! Sama jesteś brzydka i nudna z tym pryszczem na twarzy, niby kolczykiem. A chłopak? Wygląda jak kloszard. Nie dziwię się źe jesteś sfrustrowana. I ten disign rodem z prl- u. Kup sobie lusterko brzudulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto - widzę Cie na scenie bo tak i już;) Masz twarz, z którą można wieeele zrobić. Spytaj koleżanki, czy charakteryzatorka nie chciałaby się z twoją twarzą zabawić...może jakaś sesja foto? jakjuz bedziesz slawna to pamietaj o mnie:P o zesz - powodzenia. i pamietajcie - podobne przyciąga podobne - sympatyczne jesteście i już;) bużka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaa22
wy* serio, autorko jak masz problem wybierz sie do wizazystki czy kogos z tej branzy, nie strasz tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Dobrze :) Do sesji zdjęciowych jestem chętna, uwielbiam fotki. Mogę powpinać spinacze we włosy i stroić głupie miny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
W sumie byłaby to fajna zabawa, bo zawsze to ja wszystkim robię zdjęcia... Jestem po 40 - też oglądałam Sekret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagalina = stivi z polski
30 - 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka@ab
Przede wszystkim wlosy sa w niezbyt dobrym stanie,polozylabym troszke miodowych pasemek,zeby ocieplic wizerunek-masz ladna buzie,troszke chyba problem z naczynkami,ale na to jest rada tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Cześć! Włosy mam po prostu cienkie, ale myślę, że w dobrym stanie - nie rozdwajają się i są błyszczące. Na tym zdjęciu są po prostu trochę potargane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieperrfejcyjna
Ogólnie to jest ok, wyglądasz na sympatyczną i trochę szaloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka@ab
Ja tylko napisalam,ze dodalabym odrobine refleksow,najwazniejsze,to czuc sie dobrze.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNALADNA KOBIECA
nie jestes brzydka. tylko brak Ci wyrazu. cera jakby szara. I odcien wlosow / przydalby sie jakis inny kolor. Zadbaj o cere. Bedzie z Ciebie laska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nolexi
ja pierd... ja bym z takim ryjem z domu nie wyszła jak ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noxelii....................
noxelia przeciez ty jestes strasznie brzydka nie widzisz tego? geba wielka spuchnieta, nos wielki jak kartofel, oczy kazde w inną strone, masz zeza rozbieznego, jestes bardzo brzydka, co z tego ze 10 lat mlodsza od autorki? ona 100 razy ladniejsza od ciebie mimo ze starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu bu bu
Wygladasz na swoj wiek. Poza tym jestes bardzo ladna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadlo z pieca spadlo 1
zawsze myslalam ze ta noxelia i kciukiem to dwie, biedne niewiasty ktore staraja sie chorobe psychiczna leczyc na kafeterii a ludzie wyzywaja je, bluzgaja i przeklinaja..na tym topiku widze ze jest zupelnie inaczej. jak mozna obcej kobiecie ktora wypowiada sie kulturalnie i jest ogolnie sympatyczna pisac zeby "zdechla"? sory noxelia, ja jestem brzydka ale przy tobie chyba cudo natury ze mnie wiec jak smiesz calkiem ladnej kobiecie pisac ze jest byle jaka i zyczyc smierci? paskudo jebana. zawsze mialam kompleksy ze jestem brzydka itp ale przy tobie monstrum gubie je wszystkie bo z taka morda smiesz wyzywac innych i udawac idealna? nie dosc ze morda szpetna to jeszcze okropna sylwetka kołka z duza nadwaga. a ty autorko jestes calkiem ladna kobieta, nie przejmuj sie tym menelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxcdsvdgdg
rozjasnij włosy na np ciemny blond,złcisty. bo czarne, brazowe włosy postarzaja. Zrób sobie lekka grzywke-ona odmładza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla4
moze koloryzacja ombre? spytaj fryzjerki. ja bym Ci nie polecala wlosow krotszych niz do ramion- lepiej dluzsze, lekko poieniowane, z grzywka do boku. krotkie robią z twarzy "pyzę". poza tym ladna sympatyczna twarz buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Hej! Dziękuję za wszystkie opinie! Wobec tego już wiem, że nie mam się farbować na ciemno, dodać trochę koloru do szarości, postarać się robić lepszy makijaż i jak schudnę i wyleczę cerę będzie o.k. Normalna... - myślisz, że tak pod 40 można jeszcze stać się laską? Bo nigdy nie byłam :P Prawdę mówiąc, jestem bardzo zaskoczona Waszymi opiniami, bo czytam czasem Kafeterię i... rzadko spotykałam się z tak miłymi komentarzami, a wiem, że pięknością nie jestem i mam problem z wagą. Tak sobie myślę, że to przez uśmiech na zdjęciu. Uśmiechasz się do kogoś - i automatycznie ta druga osoba robi się bardziej życzliwa. Od dziś będę się więcej uśmiechać. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maika krul
Autorko , jesteś bardzo ładna, a co do noxielli hmmmmmmm , krytykuje wszystkich i wszystko.A sama nie dośc że wcale nie piękna to jak już ktos napisał..... MATKO BOSKO! Jakie meble!!! Jaki dizajn!!! Aż śmiać się chce że taka jedna poucza innych...:-P ale chłopaka się nie czepiajcie,,, to nie jego wina że ma tak wredną , chamską i zawistną babę.... A nuż jest fajny? Przecież wiemy że nie szata zdobi człowieka... Ale na noxielli to suchej nitki nie zostawię... zazdrosna szmata i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maika krul
i jeszcze tą nieszczęsną pizzą sie chwali.. może myśli że taka nowoczesna i fajna jest bo se pizzę na wynos zamówi??? No nie wiem , nie wiem..Jak dla mnie TO dopiero jest objaw WIEŚNIACTWA!(NIE OBRAZAJĄC LUDZI ZE WSI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rico...
Jolka ,to ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×