Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta do oceny

Oceńcie proszę mój wiek i co mogę zrobić aby lepiej wyglądać?

Polecane posty

Gość o żesz...
No więc właśnie , noxiella , ktora uważa się za cud miód i orzeszki,,,. tfu!.. A Ty aytorko jestes bardzo ładna , myślę że oczyszczenie cery , może inna fryzura ... poza tym masz piekne oczy , ładne brwi i usta tez niczego sobie na moje oko to tak 35 lat??? :-) A może się mylę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Napisałam już, że mam 34 lata - na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Czyli niewiele sie pomyliłam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety-rety
. .Noxelia -staro wyglądasz -masz głupie meble -pizza jest do jedzenia,nie do chwalenia -masz głupią koleżanke albo siosre z brodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Niewiele, choć wolałabym, byś się pomyliła w drugą stronę... stanowczo nie wysypianie się mi nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestotrzylatka...
Nudne?! to akurat tylko kwestia oceny:) Nie jestem stylistką, ale myślę, że w takich kolorach jest Ci dobrze. Niekiedy dobrze jest czymś "złamać" szarość. Widziałabym Cię w takich butelkowych kolorach, np butelkowa róż, zieleń w połączeniu z szarościami, beżami. Kwasy owocowe pomagają na wygładzenie blizn, działają antybakteryjnie, przeciwzapalnie, wygładzają...Ten typ sama sobie kładłam. Są różne rodzaje o różnym stężeniu procentowym, moja siostra np. wybrała kwas który pomaga na odbudowę włókien kolagenowych- to jest chyba kwas o jakims wyzszym stężeniu? Trzeba by było zapytać jakąś kompetentną osobę ;) z zabiegów, wiem że dobrze działa mikrodrmabrazja, ale ta kosmetyczka którą znamy, bardziej polecała kalwitację, taki peeling wygładzający, który pomaga usunąć zanieczyszcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
i tak się właśnie zastanawiam... jestem o rok od Ciebie starsza... nigdy zadnych pryszczy nie miałam, NIDGY! A w wieku 33 lat zaczeły wyskakiwać i to właśnie przeważnie na brodzie, boli to jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djobelny
typowa matka polka 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestotrzylatka...
a błyszczyk kolorystycznie- ja bym wybrała o kolorze trzecim z górnego rzędu- z tego linku, co podałam. Masz typ urody, gdzie ładnie się wkomponuje, nie będzie wyglądać wulgarnie- tak mi się wydaje. Kwasy o wys. stezeniu stezeniu zluszczaja naskorek i jednoczesnie splycaja blizny, zmarszczki. Te owocowe chyba nie zluszczaja, bo mi sie nic nie zluscilo po zabiegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Ja zawsze miałam pryszcze, mam tłustą cerę i problemy z hormonami. Teraz na szczęście dość sporadycznie. Wiem, że pryszcze mogą się pojawiać z powodu nadużywania słodyczy albo przypraw, może to Twój problem? Mam koleżankę kosmetyczkę. Jest mi winna przysługę, nie wiem jednak czy para się kwasami. Wiem, że robi "drenaż limfatyczny". To ona wyregulowała mi brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestotrzylatka...
sorki- te co kladzie sobie moja siostra, to chyba nie sa owocowe, tylko jakies mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz...pomyśl czy nie masz problemów z zębami.czasem stan zapalny zamiast ujawniać się wewnątrz jamy gębowej:P ujawnia się na zewnątrz;) dwudziestotrzylatka - nie jesteś stylistką i raczej nie będziesz. i powiedz mi prosze - co to znaczy "butelkowy róż"?! jestem baaaaardzo ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Ten intensywny róż? Ja źle czuję się z pomadkami, ale może dlatego,że je zawsze rozmazuję - a tu jest napisane "supertrwała szminka", ciekawe, czy rzeczywiście. Mam błyszczyk, ale w odcieniu podobnym do pierwszego z lewej na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Dwudziestotrzylatka - kwas hialurowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
jestem po 40- może i masz rację... niby próchnicy nie mam , ale kto tam wie co wewnątrz jest? A ! i dziąsła troche krwawią... może to faktycznie to jest to??/ Nigdy bym nie pomyslała... Słodycze jem od WIELKIEGO DZWONu , pikamtnie , owszem lubie, ale nie az tak... a jak myslicie, alkohol może miec coś z tym wspólnego??? Ostatnio przyznam , że sie trafiało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
W alkoholu jest sporo cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - Ty nie widzisz pewnych rzeczy,które ja ( z racji wieku :P ) widzę. Masz klasyczną piękną twarz. juz pisalam - w peruce z epoki , muszka nad ustami i wachlarzem.....widzisz siebie?;)jako damę/księżnę/a może i metresę ?;) :D na najbliższe halloween polecam. o zesz... jesli nie zmienilas kosmetykow to pomysl nad dieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej!masz ladna buzie
o rany,dopiero zalukalam na profil tej pojebki,noxelli toz to brzydactwo nieprzecietne,he he do tego debilka jakas,jak mozna pizze fotografowac,mysli ona pewnie,ze przecietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestotrzylatka...
Też ładny kolor- jak nie lubisz ciemnych, to chyba ten bedzie odpowiedni do błyszczyku. Kwasy- Są owocowe, arganowy.. i właśnie tego trzeciego typu nie pamiętam...Glikolowy? No, ale dobór zależy chyba od typu skóry. Ja mam skórę tłustą, a osoby z suchą skórą mogą się złuszczać po owocowym, wiec kosmetyczka musi zadecydować, co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej!masz ladna buzie
PoLAK nie zna tej potrawy a chlopak,coz,pogratulowac,przepiekny,he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Z racji wieku? Sądząc po nicku jesteś niewiele starsza ode mnie :) Mam niesymetryczną twarz. Troszkę podobną do Bjork albo Tarji Turunen. Może mamy inne pojęcie klasyki. Dla mnie to przede wszystkim symetryczne rysy. Nie, nie widzę się z wachlarzem ani z muchą :) Z peruką i owszem. W zdecydowanie prostym stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestotrzylatka...
Żadna szminka nie jest supertrwała. Teraz nie używam szminek, ale z moich lichych doswiadczen wynika, ze kazda szybko sie "zjada" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale
noxelia jebła sobie te pizze na zdjecie... z kotem obok. ten jej chlopak z kolei to ma pizze na twarzy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Właśnie dumam , jakby ta dietę zmienić... Dawniej jedzenie było zdrowsze, nie to co teraz... sama chemia... Autorko , mówisz że hormony... mam koleżankę , ktorej lekarz gin zalecił tabletki anty.Ale ona ma faktyczne problemy z cerą.Ijak je brala to buzka znacznie jej sie poprawiła, ale zaczeła tyć i przestała je brać.. i wszystko wrociło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie będę się kłócić:P ja widzę coś innego niż Ty bo patrzę z boku:) Wieeele osób pisało Ci,że jesteś z gęby fajna babka, ale powinnaś zmienić fryzurę. Zmień i załóż nowy temat, np."Jak zmiania fryzury wpłynęła na moje życie";):P pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:) P.S.Masz naprawdę super twarz .Może zrób sobie jakieś portfolio, zatrudnij się w teatrze( marzysz o tym? ) a póżniej zaproś mnie na jakąś premierę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Nie próbuj się leczyć na własną rękę :) Chyba, że po prostu chcesz zmienić sposób odżywiania na zdrowszy. Powodów wysypu pryszczy może być wiele, nie wiadomo, co jest w Twoim przypadku przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Jestem po 40 - nie wiem, co powiedzieć :) :) :) Mam koleżankę, która gra w teatrze. Czasem myślę, że to fajne hobby. Jest ona bardzo ciekawą, barwną, wyrazistą postacią i ma wielką energię do życia. Dlaczego widzisz mnie na scenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Dobra, ja dziewczyny zmykam spac... od jutra zmieniam dietę..(może sie uda..) Autorko trzymaj sie!Fajna z Ciebie babka! Pozdrawiam!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Dobranoc. To i ja się położę, co powinnam była zrobić jakieś 2 godziny temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz...im prostsze jedzenie tym zdrowsze. ZERO "kubków""zupek"czipsów , sosów typu "pomysł na", energetyków.... Dużo kaszy, warzyw i owoców , nabiału bez dodatków ( jogurt naturalny, kefir,serek wiejski )zieleniny. Banał. ale działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×