Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta do oceny

Oceńcie proszę mój wiek i co mogę zrobić aby lepiej wyglądać?

Polecane posty

Gość ffggghghghhhg
a moze mi ktos napisac co jest na tym oblesnym zdjęciu po prawej, zdechly pies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylish29
32lata. lekki makijaz i zmiana fryzurki np wlosy rozpuszczone i grzywka na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggghghghhhg
a ty wygladasz ladnie, mlodo, dalabym ci 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo ładna, taka kobieta może nawet rogi na głowę założyć i dalej będzie przecudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggghghghhhg
na tym malym zdjeciu po prawej obok zdjecia autorki tematu jest jakas dziwna fota, jakis szary łeb z otwartą paszczą, rzygi jakies co to jest? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Zainstaluj Adblocka :) Znasz mnie? Dopiero zauważyłam Twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti mi się śni :)
nie pies a koń ślepoty , a ty autorko sympatyczną masz buzię , jak musisz schudnąć to do dzieła a twarz powierz kosmetyczce , maseczki peelingi itp , daruj sobie pudry fluidy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to wygladasz na okolo 30 lat, ladna uroda, zadbaj o twarz, konkretny kolor wlosow, i moze delikatnie jakas szminka, lub blyszczyk, i nie nos takich kolorow, szarobure nie pasuje do ciebie, rozpusc wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
A już wiem o co chodzi :) to chyba jakiś koń z żółtymi zębami zjada coś z blatu. Zdjęcie innego użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taunus
jestes bardzo ladna kobieta. zrob delikatny makijaz, usmiechaj sie, wlosy rozpusc, i juz. nawet nie widac, ze musisz chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggghghghhhg
masakryczna ta fotka, przestraszyc sie mozna, to koń? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah Brightman
popraw sobie kształt brwi bo Cie postarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarrrrr
wyglądasz na miłą osobę w wieku około lat 30 + około 35 lat ale myślę że możesz mieć 30 ? rady to 1 schudnąć 2 lekki makijaż 3 fryzurka tak jaktoś napisał włoski do ramion grzyweczka na bok 4 odpowieni strój do sylwetki [ jesli nie uda się schudnąć to też nie tragedia , kwestia dobrania ubioru ] 5 zadbać o cerę warzywka, płatki owsiane jeść , kosmetyki do tłustej cery i do tego lekki podkładzik podkreślić oczy :) tusz do rzęs ... uśmiech i fitness club i jest ok :) głowa do góry ...jest spoko ...jak na 35 latek luzik ....ładnie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja potwierdzam.
Ja zmieniając swój wygląd zmieniłam kolor włosów na blond. Z natury też jestem brunetką. Ciemne włosy postarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Ostatnio farbuję się na rudo, ale chciałam coś zmienić i to miał być fiolet... wiem, że nie widać. Za to makijaż mam. Tusz i kredka. Z cerą i chudnięciem nie będzie tak łatwo, bo to problemy hormonalne. Mam nadzieję, że mi się uda i znikną mi te poliki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggghghghhhg
dzieki za wyjasnienie hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza żona pierwszego męża
ja bym Ci dała 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwgtrfh
26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo--wyjechałam
jesteś w moim wieku,masz około 33-35 lat. wspaniały wiek dla kobiety. mam do Ciebie pytanie--dobrze się czujesz ze swoim ciałem? Ja mam 33 lata i czuję,że to najlepszy wiek dla kobiety. Rozkwitam pod kązdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
No raczej nie czuję się dobrze, zważywszy na to, że mam dużą nadwagę, hehe. Ale czuję się jeszcze całkiem młodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywka na 100%
i pusczone wlosy, najlepiej wycieniowane, jakis cieply kolor by pasowal, moze pasemka no i podklad kryjacy w odcieniu morelowym najlepiej jestes ladna i sympatycznie wygladasz, tylko wszystko kiepsko dobrane, lacznie z tym zakietem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo--wyjechałam
ile bys chciała schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
20-30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylepa28
zrób sobie tunele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulias
35, ale nie masz zmarszczek to pewnie masz mniej, ale bardzo poważnie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo sympatyczna :).Włosy nie muszą być od razu blond ale jakiś jasny brąz lub na przykład cappucino i już buzia nabierze ładniejszego kolorytu.Ciemne włosy "wywalają"wszystkie cienie,popękane naczynka czy wypryski.Widać,że masz problemy z cerą,więc powinnaś mieć łagodniejszy kolor włosów.Do tego ładny makijaż,dobry podkład i dobra pielęgnacja.Jaki masz rodzaj cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna jestes
ladna kobieta z Ciebie:) masz ladna buzie i oczy ja bym nic nie zmienial, bo po co? fajna babka a czepia sie:P wy to lubicie kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej!masz ladna buzie
przede wszystkim duze oczy i usta a wiec do dziela,zainwestuj w polepszenie cery,czyli kosmetyczka+dobre kremy wiecejmaluj oczy czyli cienie-+mocno wytuszowane rzesy+kredka fajna szminka,m oze cos w tonacji koral,lub ciemny roz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta do oceny
Poważnie?! Ja wyglądam "poważnie"?! Myślę nad czekoladą albo powrotem do rudego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara, nudna, przeciętna... morda jak miliony innych, ktore obojętnie mijam w tramwaju. Rzygać się chce, najepsze co możesz zrobić to zdechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×