Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczego mam być gorszy?

Dlaczego facet ma czekać na kobietę, skoro z innymi do łóżka poszła od razu?

Polecane posty

Ty w korporacji pracujesz :o ? Koniec świata. Wgl musisz być jakiś nie teges jak cie olewają, a zwalasz na okulary. Mam 3 kolegów w okularach i wszyscy mają dziewczyny 1 klasa, ciekawe jakim cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baleticiana
Ciapowaty facet nie równa się porządny facet. Nie wiem czemu mylisz te pojęcia :). Mnie tak zwany podrywacz nigdy nie skrzywdził natomiast 2 spokojnych grzecznych okularników bardzo mnie zawiodło, z jednym spałam z drugim nie (na szczęście), i wiem że facet nieatrakcyjny ma w sobie pełno agresji, tylko sie nie przyznaje, i jak napotka dziewczynę która go zechce to czeka na ten moment żeby jej pokazać jakim jest przydupasem. Nigdy nie żałowałam seksu na szybko z podrywaczem, natomiast jak spotkam takiego grzecznego to bardzo uważam na siebie i to radzę też innych. x np autor, od razu widac ze ma cos z glowa, ile pretensji do kobiety ktora nie byla tak mila zeby dac sie wyruchac od razu. zrozum kobieta nie musi ci dac dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
baleticiana, nie musi mi dać, a ja nie mam obowiązku z nią być. Jestem akurat porządny i ciapowaty nie jestem. Nie zamierzam być z kobietą, która innym "dała" od razu, a ja musiałbym czekać. Co złego jest w pracy w korporacji? Nie jestem jakiś nie teges, jestem po prostu przeciętny. Nie mam może prawa jazdy, ale mam je w tyłku i nie zamierzam go robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"baleticiana, nie musi mi dać, a ja nie mam obowiązku z nią być." x a ktoś ci powiedział że masz obowiązek? to chyba jest oczywiste że każdy z nas postępuje w życiu tak jak sam uważa za słuszne. kiedy i z kim idzie do łóżka to absolutnie jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fererooo
ale ty sobie tu teoretyzujesz i gdybasz co by było jakbys spotkał taką kobietę?:D Dla kobiety, ktora praktykuje przygodny seks, pożądanie to istotna kwestia. Ty sobie fantazjujesz jak odrzucasz taką nieporządną kobietę ale chyba nie zdajesz sobie sprawy ze sytuacja jest nierealna bo taka kobieta w ogole by cie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinkoko1986
ja mam zasade... pojde do lozka z facetem do ktorego czuje jakas wiez emocjonalna, jestem w zwiazku... nie totleruje bzykania od tak. musze go poznac i wiedziec ze mnie szanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
A dlaczego nieporządna miałaby mnie nie chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
orinkoko1986, a ilu miałaś partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
i ty się za faceta uważasz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Akurat tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
i ty się za faceta uważasz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
widocznie jesteś brzydalem w dodatku bez prawka (! :o ) i nie potrafisz zainteresować sobą kobiety, no i w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Nie jestem brzydalem, a pracy nie mam najgorszej. Robienie prawka mi nie poszło, odpuściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppycham
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
.Odpuszczasz, chodzisz na łatwiznę bo "taką a taką najłatwiej spotkać" to czego ty oczekujesz ? Widocznie dla kobiet jesteś nieatrakcyjny i o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Niektóre kobiety to z tego prawka robią jakiś fetysz. :O A u dresów to już im brak matury nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
No nie filozofuj tylko odpowiadaj na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Nie jestem wcale jakiś nieatrakcyjny, nie poznałem po prostu odpowiedniej dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Dlaczego miałbym iść na łatwiznę? Nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniej kobiety, poza tym obawiam się że byłbym potraktowany jako ktoś OK, ale nie jakoś super podniecający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
No to szukaj, a nie zakładasz tematy bezsensowne, które nie prowadzą do niczego tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
napisałam że ty chodzisz na łatwiznę a nie że masz chodzić na łatwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
*miałbym chodzić na łatwiznę, sorry. Po prostu dzisiaj panny lecą na jakichś hipsterów i klubowiczów z włosami na żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
Skoro szukasz w "klubowiczkach" jak sam zresztą napisałeś to nie spodziewaj się cudów, ale takie "najłatwiej znaleźć" gratuluje determinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ja na zadna nie czeka
ogolnie kobiety dla mnie to kosmitki z ktorymi nie chce miec nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Nie bywam za bardzo w miejscach gdzie można "poderwać" kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
No i dzisiaj kobiety mają naprawdę przerażającą przeszłość seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że jak nie chce to niech nie idzie do łóżka. Potrafię zrozumieć obawy dziewczyny, która idąc do łóżka zbyt szybko może stracić zainteresowanie faceta. Ale na litość boską jak jej się facet podoba to niech ona to pokaże w inny sposób: namiętnymi pocałunkami, przytulaniem do piersi...faceci to lubia i żywo reagują na coś takiego. W suche udawanie niedostepnej się nie bawię, bo niewiadomo nigdy czy ta dziewczyna jest z Tobą bo się nudzi czy jest z natury beznamiętna jak zdechła ryba. Poza tym musicie Panowie wiedzieć, że jest wiele a nawet bym powiedział znaczna większość dziewczyn, które są zakompleksione i niedowartościowane i postawa udawania niedostępnej tylko nakręca ich poczucie wartości - że ot maja adoratora a jej koleżanka ma dwóch. Ja osobiście wszystkie te kobiece zagrywki z nieodbieraniem telefonów, unikaniem spotkań żeby po kilku dniach się odezwać są dla mnie niedojrzałe i na niskim poziomie. Jak się ktoś komuś podoba to się to okazuje i stara się zbudować jakąś więź. Jak nie czuję tego, że dziewczyna drży na mój widok, dotyk, pocałunek i ogólnie brakuje w naszej relacji namiętności to ja mówie ADIEU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiesz czego chcesz
kobiety to kobiety tamto... spójrz na siebie panie "idealny" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×