Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczego mam być gorszy?

Dlaczego facet ma czekać na kobietę, skoro z innymi do łóżka poszła od razu?

Polecane posty

Gość Dlaczego mam być gorszy?

To znaczy, że mniej jej się podoba fizycznie i mniej ją podnieca. Dlaczego ma być gorszy i musi z nią chodzić? Co innego jak kobieta ma zasady i z nikim nie poszła do łóżka od razu. Ale nikt nie chce być jeleniem, który słabo podoba się kobiecie, ale np. ma stałą pracę i ona z tego powodu sięz nim spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda.....
czyli chciałbyś spotykać sie z kobietą która nie ma zasad i "z innymi do łóżka poszła od razu" byle tylko z toba też od razu poszla do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
O taką z zasadami dzisiaj ciężko. A taka co z innymi poszła do łóżka od razu może mieć jakiś poziom, mogła wcześniej sypiać z facetami inteligentnymi, może być po studiach, mieć dobrą pracę, swój samochód, czytać ciekawe książki, nie musi być lachonem z remizy, sypiającym wcześniej z dresiarzami bez zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz, że z poprzednim facetem do łóżka poszła od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Czasem wiadomo, że kobieta miała nawet przygodny seks z obcymi. A często tak jest, że z imprezowym lalusiem panna poszła do łóżka od razu, a jakiś okularnik na poziomie musi na nią poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skąd wiadomo? Jak sama nie powie to nie wiesz. Poza tym taka jaką opisujesz to albo da od razu albo wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wiadomo, że kobieta miała nawet przygodny seks z obcymi. A często tak jest, że z imprezowym lalusiem panna poszła do łóżka od razu, a jakiś okularnik na poziomie musi na nią poczekać x Dla mnie to byłby plus a nie minus :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdad
Dziś o porządną kobietę bardzo ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zasadę. Jak dziewczyna idzie ze mną do łóżka po krótkiej znajomości, to warto się nią zainteresować. Dlaczego? Kobiety nie chodzą do łóżka z facetami aby się dowartościować przed koleżankami. Jeżeli nie masz kasy, a dziewczyna ląduje z Tobą w łóżku to tylko dlatego , że jej się spodobałeś i wzbudziłeś w niej pożądanie. Jesteś po prostu facetem, który jej się spodobał, który ją pociąga jako mężczyzna, który umie zawładnąć jej emocjami. To jest to co uwielbiam i takiej dziewczynie bym nie odpuścił po jednej nocy (no chyba, że ona by mnie spławiła - co i taką sytuację raz miałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda.....
może wczesniej chodziło jej tylko o przygodny seks a teraz o "powazny związek" i dlatego chce czekac a może tamci byli przystojniejsi albo mieli lepsze podejscie:D jak ktos spotyka sie z dziewczyna o której z jakichś źródeł wie że miewała przygodny seks to musi sie liczyc z roznymi dziwnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
no i chyba prawidłowo ? ...dlaczego laska miała by iść szybko z nudnym facetem do łóżka zamiast z takim przy którym robi jej się mokro na sam widok ? Pomyślcie chwile logicznie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
Jak ty sobie to wyobrażasz, że kobiety mają wskakiwać facetom do łóżka od razu, nie znając go. Wyobraź sobie, że są kobiety, które nie pójdą do łóżka z facetem, do którego nic nie czują. To jest warunek. Nie mówię tu o naszej wybujałej i "wyszkolonej" seksownie małolatach. A potem chrzanicie, że kobiety są lafiryndy, cichodajki, a sami ich na to naciągacie, jesteście hipokrytami, robicie zamieszanie, sami jesteście temu winni, a zwalacie winę na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
na takiego frustrata jak autor to ja się nie dziwię ,że żadna nawet nie spojrzy bo gdyby nawet jakiejś się spodobał i poszła by z takim delikwentem do łóżka dajmy na to po tygodniu to ten by ją od dziwek i szmat wyzwał bo "za szybko !!" Na szczęście natura sama się broni i tacy debile są sami ;] Jedyny minus w tym taki ,że niepotrzebnie jątrzą i sieją ploty wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ty sobie to wyobrażasz, że kobiety mają wskakiwać facetom do łóżka od razu, nie znając go". A jakiego poznania oczekujesz? Ja jestem facetem, który stara się nawiązać więź, jakąś bliskość z dziewczyną, stworzyć mistyczną namiętność która może zbliżyć nas oboje. W alternatywie natomiast widzę i czytam: nie wiem czy go kocham, nie pociąga mnie jako facet ale już przyzwyczaiłam się do niego, to porządny facet ale czegoś brakuje. Wiem jak wygląda związek zbudowany na namiętności i pożądaniu a wiem jak jest zbudowany na obojętności, strachu przed samotnością lub zwykłej akceptacji. W tym drugim nigdy nie chciałbym być. Ale ustalmy sobie jedno - sex to nie wszystko. Aby związek był udany trzeba znacznie więcej do niego wnieść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewiesciale prawictwo
jak widac ma zryty beret i to sprawia ze sa ofermowaci i sami:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
taki jeden facet 28 "na takiego frustrata jak autor to ja się nie dziwię ,że żadna nawet nie spojrzy bo gdyby nawet jakiejś się spodobał i poszła by z takim delikwentem do łóżka dajmy na to po tygodniu to ten by ją od dziwek i szmat wyzwał bo "za szybko !!" ­ Natomiast jeśli za wolno, to płakałby na kafe, że dana samica nadal jest dziewicą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Krwawy Edward, chciałbyś pannę, która potrafiła iść do łóżka z prymitywnym, bezmyślnym dresiarzem? Dragon Casanova, dokładnie, tu chodzi o pożądanie i o podobanie się kobiecie. taka_prawda....., dlatego ja bym nie chciał takiej, która innych uważała za przystojniejszych i bardziej podniecających i dlatego szybciej z nimi chodziła do łóżka taki jeden facet 28, dlatego bym nie chciał takiej, która mnie by za nudnego uważała, bo np. noszę okulary. Chcę taką, którą będę podniecał i dla której będę ciachem. Akurat nie miałbym nic do takiej, która by ze mną do łóżka poszła po tygodniu. Nie chcę być odbierany jako porządny facet, który co prawda nie podnieca, ale warto dać mu szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Dlaczego mam być gorszy? "Krwawy Edward, chciałbyś pannę, która potrafiła iść do łóżka z prymitywnym, bezmyślnym dresiarzem?" ­ O Edzi można powiedzieć wiele, ale nie sądzę, aby była lesbijką. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Dlatego ja nie zamierzam być frajerem, który czeka, podczas gdy macho od tej samej kobiety dostał to co chciał od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian hejter
no i co? masz dobre myslenie, dragon Casanowa:D dobrze ci napisał jesli kobieta ma objekcje wgledem ciebie i traktuje cie tak ze robi ci łaske to ja olej z gory ciepłym moczem, nigdy nie bedzie cie pozadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Dlatego najważniejsze są autentyczne pożądanie i prawdziwy ogień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Niestety porządny okularnik zawsze będzie dla kobiety kimś gorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z Marsa
Jesli chodzi o intelygentne laski po studiach.. to stary albo nie studiowales albo trafiles na jakis bardzo religijna uczelnie. lol :) Na studiach sie dzieje, dzisje sie ostro, codzinnie, i czesto grupowo. Studenci to takze ludzie i nie koniczeni madrzejsi tylko dlatego ze studiuja. To czesto dewiancy, wykolejency i znam duzo wiecej puszczalskich lasek po studiach (i czesto w zwiazkach) ni zkobiet ktore z roznych przyczyn nie poszly na studia. Poza tym ska przypuszczenie , ze dziewczyna dala innemu szybciej niz Tobie, skr na pierwszej randce nie poszla z TOba ?:) Tego nigdy nie bedziesz wiedzial. jelsi laska idzie ze mna do lozka na pierwszej randce to zapala mi sie lampa ostrzegwcza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z Marsa
@Dlaczego mam być gorszy?- ja jestem okularnikiem, porzadnym ale nie jelsi chodzi o seks jestem monogmaista ale potrafie dobrze wy... swoja kobiete itd itd. i nie mow ze porzadny przystojny dobrze zbudownay i ubrany okularnik nie potrafi rozpalic kobiety bo ja mam zuplenie odmienne doswiadczenia :) Musisz wygladac jak pizda w okularach. Bo facet w okularach moze byc takze przystojny i atrakcyjny dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Dla większości kobiet facet w okularach to lane kluski i flaki z olejem. Poza tym nie chodziło mi, że panny po studiach to cnotki, ale o to że panna na poziomie nie pójdzie do łóżka z bezzębnym dresiarzem, który nie potrafi się wysławiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna przeszkoda w zdobyciu kobiety - okulary :D wcześniej było telepatyczne poznawanie przeszłości seksualnej faceta :D ciekawe co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Typowe klubowiczki nie lecą na facetów w okularach, one wolą gogusiów z włosami na żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mam być gorszy?
Najłatwiej takie spotkać, zwłaszcza jak się pracuje w korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×