Gość pinacolada8439 Napisano Luty 18, 2013 makaron do lazanii? W sklepie pod domem okazało się, że kosztuje 8,99zł:o W życiu nie zapłacę prawie 10zł za paczkę makaronu, czym on się różni od zwykłego za 3zł oprócz kształtu?? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach