Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Gość Pośpieszny
to co głupio pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
normalnie, kontrola skarbowa potrafi zniszczyć firmę. głupio pytasz, bo nie sądzę, że nie słyszałeś o takich historiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko fizyczni i urzędasy ciągle narzekają :o nie potraficie kombinować i się dorobić to wasz problem, rząd jest do bani to fakt, ale co możemy z tym zrobić ? Nic, bo nie ma żadnej sensownej alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie, kontrola skarbowa potrafi zniszczyć firmę. x kolego, konkrety, bo chyba rozumiesz to o czym piszesz jak konkretnie skarbowka zasuwa rzetelnym firmom, ktore nie probuja oszukiwac fiskusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie byli 2 razy "panowie w czarnych" uniformach, ale mieli miny jak im pokazałem wszystkie dokumenty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wt.ntp.wjpg
Ci na wybory nie chodzą co popierają kłamstwo i złodziejstwo,dla takich jest złoty czas i Edziu też do takich należy! lubią w gównie się pławić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rząd jest do bani to fakt, ale co możemy z tym zrobić ? Nic, bo nie ma żadnej sensownej alternatywy x dokladnie tak, ale jak ktos lubi sobie ponarzekac a polacy wrecz uwielbiaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
właśnie takie gadanie, że nic nie możemy prowadzi to tego, że robi sie z nas mrówki do czarnej roboty. owszem, możemy, ale większosci sie nie chce i nawet nie zada sobie odrobiny trudu, zeby sie czegoś dowiedzieć o tym jak jesteśmy rządzeni. "mi jest dobrze, i niech świat sie wali" co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie z nas mrówki do czarnej roboty. x chlopie przestan skamlec, jestes mrowka do czarnej roboty? nie podoba ci sie to startuj do jakiejs parti, samorzadu itp i pokaz na co cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
edziu dobrze wiesz, że dokumenty to nie wszystko. oni maja taki wachlarz możliwości, ze są w stanie prawie każdego udupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
a żebyś wiedział, że kręcę sie przy samorządzie, dlatego wiem jak to działa. przestań pieprzyć, widzisz gdzieś u mnie skomlenie? staram sie niektórym coś czasem uświadomić, ale przychodzi taki ja ty który tylko potrfi krytykować. krytykowanie kogoś, to oznaka słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie narzekam, nikogo nie oszukuje nie mam się czego bać, podatki płace tylko te co musze a resztę obchodze :D Wymaga to co prawda trochę wysiłku, no ale się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
i dobrze poczytaj co pisałem, bo chyba jakoś nie chwytasz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
nic nie obejdziesz, jak masz dobra ksiegową to ona pilnuje interesu i wie, na czym mozna zarobić, a raczej, za co dostaje się zwrot. ale tu wypowiedzieli sie ludzie, którzy chcą zwrócić uwagę na sytuację w kraju, a nie na to, czy jeden kowalski lepiej prosperuje niż inny. ale lepiej czepiać się szczegółów jednej wypowiedzi, bo to zamazuje temat, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
więcej niż ludzie, którzy tylko potrafia tylko krytykować jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze lepiej napisz kolego jaki masz plan naprawczy dla polski, bo rozumiem, ze polska potrzebuje planu naprawczego i to jak najszybciej bo inaczej jak w tytule rzad nas (nie do konca wiem co to nas ale ok) wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
samorząd sajmuje sie sprawami samorządu, a nie kraju jesteście osły, nasiadując na kogoś, kto stara sie coś dla ogółu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
bo jakbyś zrobił więcej niż ja, to nie nasiadywałbyś na mnie, tylko może pogadał o wspólnych doświadczeniach. jedyne co potrafisz, to osądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czizas pojechałaś po bandzie z tymi ogromnymi możliwościami. Obecnie to Polacy mają recesję finansową, rynek zbytu na usługi wszelakie jest wypełniony po brzegi, a przepisy podatkowe i legislacyjne są powszechnie uznawane za jedna z najgorszych w Europie. Poza tym to nie sztuka spakować się i pojechać do zielonej Irlandii bo tam też trzeba z czegoś żyć, a z pracą jest coraz gorzej. Pomijając fakt, że ludzie mają prawo chcieć żyć godnie tu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośpieszny
otóż to ifka, tak właśnie sie porobiło, najciekawsze jest to, że ludzie idący do parlamentu i mający szczytne cele, bardzo szybko toną w partyjnech gierkach, dyscyplinie głosowania, premiach, pieniążkach za posiedzenia w komisjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×