Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość Kopciuszekkkk
Tak sobie czytam i czytam i oczom nie wierze. A czemu nie potopiłaś dzieci po urodzeniu? Miałaś kase na 3 wyliczoną. Wiesz, one też nie mogą decydować o sobie, kurczę, a może wolałyby wtedy umrzeć bo nagle przestało im się podobać, ale cóż może kiedys któreś z Twoich dzieci powie Ci, wiesz co mama, ja to sie zabije bo mi się żyć nie chce, no przecież sam mogę decydować o sobie wkońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzok
zuzuz.., Każde dziecko - czy przed urodzeniem, czy po urodzeniu jest CAŁKOWICIE zależne od drugiego człowieka!!! Czy jakby ktoś w czasie samotnego rejsu statkiem bez telefonu itd... wyciągnął z morza dziecko, które jako jedyne przeżyło zatonięcie statku nielegalnych imigrantów - więc nikt o tym statku nie wie... (takie zatonięcia ''statków'' którymi uciekają imigranci niestety się zdarzają) to wtedy ma prawo je zamordować?? NIE!!!!! Wtedy zmienia plany rejsu, płynie do portu, w którym będzie mógł pozostawić dziecko. Robi wszystko, żeby uratować to dziecko. A jeśli ktoś nie chce, bądź po prostu nie może wychować swojego dziecka, to wtedy je oddaje do ADOPCJI - w szpitalu albo pozostawia w OKNIE ŻYCIA, a nie morduje własne dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
"A czemu nie potopiłaś dzieci po urodzeniu?" - a czemu mialabym je potopic? Chcialam miec dzieci. "a może wolałyby wtedy umrzeć bo nagle przestało im się podobać" - wtedy tzn kiedy? Kiedy byly plodami? Czy jako noworodki? "może kiedys któreś z Twoich dzieci powie Ci, wiesz co mama, ja to sie zabije bo mi się żyć nie chce" - byc moze powie, co to ma do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
"Każde dziecko - czy przed urodzeniem, czy po urodzeniu jest CAŁKOWICIE zależne od drugiego człowieka!!!" - tak, do osiagniecia samodzielnosci. Roznica polega na tym, ze noworodkiem, niemowlakiem czy starszym dzieckiem moze zajac sie KAZDY. Plod aby przezyc musi byc w organizmie matki, tej jedynej, konkretnej osoby. Nie mozna go przeniesc do ciala kogos innego. "oddaje do ADOPCJI - w szpitalu albo pozostawia w OKNIE ŻYCIA, a nie morduje własne dziecko!!!" - a ciaza i porod to pikus, takie tam niedogodnosci. Nie mowiac juz o tym, ze oddac swoje dziecko to najprostsza rzecz pod sloncem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
a ktoz by nie chcial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniak
Nie mowiac juz o tym, ze oddac swoje dziecko to najprostsza rzecz pod sloncem ------ a zrobić aborcje ? Ale po aborcji na rękach to juz dziecko miałaś, tyle że martwe. W łonie kobiety według was to płód, dopiero jak opuści łono to dziecko. No to po aborcji płód opuścił Twoje łono i leżał martwy jako dziecko w twoich dłoniach.... P.S a paluszki już widac było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzok
zuzuzu...., Żadne dziecko, czy w pierwszych chwilach życia od poczęcia, czy w 21. dniu życia, kiedy bije mu serce, czy w 6 tygodniu - gdy ma już wrażliwą na dotyk skórę w okolicach warg, czy w 7 tygodniu - kiedy miewa nawet czkawkę, czy także 19 tygodniowe dziecko w łonie matki --- NIE JEST ZDOLNE do decydowania!!! ANI też DZIECKO W TYM SAMYM WIEKU 19 tygodni, które się urodzi jako WCZEŚNIAK --- TEŻ nie jest zdolne do decydowania... Również dziecko 1 tydzień po urodzeniu, czy 6 tygodni po urodzeniu, czy kilka miesięcy po urodzeniu NIE JEST ZDOLNE do decydowania - I NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE ZBRODNIĄ JEST MORDOWANIE DZIECI - przed i po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
podejrzewam,ze aborcja jednak jest latwiejsza niz oddanie dziecka do adopcji mowie "plod" bo tak jest jasniej, czlowiek przed urodzeniem -plod, po urodzeniu - dziecko Moge zmienic na dziecko urodzone i dziecko nieurodzone tylko troche duzo pisania;) nie przygladalam sie na tyle, zeby zwrocic uwage na paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniak
no były te paluszki czy nie?????? Bo w książkach piszą, że już raczej są no ale ja tam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzok
zuzuz.., Nie zrozumiałaś... Każde dziecko - czy przed urodzeniem, czy po urodzeniu jest CAŁKOWICIE zależne od drugiego człowieka!!! Czy jakby ktoś w czasie samotnego rejsu statkiem bez telefonu itd... wyciągnął z morza dziecko, które jako jedyne przeżyło zatonięcie statku nielegalnych imigrantów - więc nikt o tym statku nie wie... (takie zatonięcia ''statków'' którymi uciekają imigranci niestety się zdarzają) to wtedy ma prawo je zamordować?? NIE!!!!! Wtedy zmienia plany rejsu, płynie do portu, w którym będzie mógł pozostawić dziecko. Robi wszystko, żeby uratować to dziecko. A jeśli ktoś nie chce, bądź po prostu nie może wychować swojego dziecka, to wtedy je oddaje do ADOPCJI - w szpitalu albo pozostawia w OKNIE ŻYCIA, a nie morduje własne dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
o czkawce juz wiemy, polowa tego watku to spam o czkawce pisalam przeciez ze sie nie przygladalam paluszkom, wiec nie wiem czy byly czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
Laskowska- dziekuje za psychoanalize;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,dostanieszjw
zuzuzu nie cztylalam twojej pierwszej wypowiedzi,jestes w ciazy i co,chcesz usunac? jestem 2 tyg po aborcji,zyje i mam sie dobrze. mieszkam w niemczech. jest to tu legalne. mozesz w srocie strescic swoja historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
juz usunelam mam troje dzieci, zaszlam kolejny raz w ciaze i przeprowadzilam aborcje farmakologiczna w domu pisalam tu bo mialam pewne powiklania, moja pierwsza wypowiedz chyba zostala skasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,dostanieszjw
i co,tak skacza ci ciagle do oczu? ja tez usunelam. mam 1 dziecko i chce zeby tak pozostalo. usuwalam pod narkoza. pare godzin i bylam w domu. czuje sie dobrze i psychicznie i fizycznie. nie chce miec wiecej dzieci. nie chce siedziec w domu, mam fajna prace,odchowane,samodzielne dziecko. nie,nie,nie! teraz czas na mnie, wiem ze to straszne dla niektorych,ale na litosc boska, ja tez chce miec prawo wyboru. moj maz bardzo ciezko ,ale przyjal do wiaodmosci moja decyzje. nie czas na mnie,jeszczce nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
najwazniejsze to miec wybor a zdanie anonimowych forumowiczow nie ma zadnego znaczenia, niech sie pluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelolelo
Zuzuzu, masz rację. Wiem, że nie dasz się zakrzyczeć tym dziwnym, tępym ludziom, którzy krzyczą tylko "rodzić"! Jesteś opanowana i rzeczowa, a ich szlag trafia. Wiecie co, obrońcy życia za wszelką cenę? Nie przekonacie nikogo do swoich racji tymi krzykami, wyzywaniem od morderców, powoływaniem się na Boga, straszeniem wyrzutami sumienia. Z tej prostej przyczyny, że za wami stoi ideologia, a za taką Zuzią - fakty i zdrowy rozsądek. Zaraz i na mnie będziecie krzyczeć, ale ja mam to w noesie :) Przy okazji - douczcie się. Nawet kościół kat dopuszczał kiedyś aborcję, i sam kilka razy zmieniał oficjalną wykładnię co do tego, od kiedy człowiek ma duszę i jest w pełni człowiekiem. Ale wam wiedza nie potrzebna. wy żyjecie ideologią. Jak to dobrze, że nie macie wpływu na wybory innych ludzi, pozostają wam tylko bezsilne krzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Jezus kocha Ciebie dzisiaj! Jak to, co ma Oświęcim do aborcji? Jeśli dokonujesz aborcji to zbrodnia, jakbyś oddała swoje dziecko do obozu zagłady. Gorsza, bo ono nawet nie może się starać tam nie trafić. Masz rację-dziecko w łonie matki zależy tylko od niej i tylko może o nie zadbać. Dlatego właśnie ma obowiązek o nie dbać a nie robić ze swojego brzucha Oświęcim ze Sztutowem. Płód to człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowakowa nie ona
Fakt w Biblii nie jest jasno określone czym właściwie jest płod, człowiekiem już z dusza czy nie. Nie nam rozważania teologiczne i inne na ten temat. Jedyne co jest prawdą w przypadku aborcji, że zabija, usuwa, zwał jak zwał, uniemożliwia się rozwój istoty która w przyszłości ma szansę stać się człowiekiem. To unicestwienie możliwości. Ja tam nikomu w macice nie będę zaglądać, ale szkoda,że ludzie nie biorą odpowiedzialności za coś co sami stworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blableblable
Dobra zwała, bez kitu. Pewnie gdyby ktoś powiedział, że wziął szczeniaka i utopił go, bo jednak okazało się, że praca mu nie pozwala albo jednak zmienia zdanie, bo chce się rozwijać to pewnie rzesza przecudownych i przemądrych zwolenniczek aborcji krzyczałaby, że przecież tak nie można, przecież to niemoralne i trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i czemu nie oddał do schroniska, żeby piesek miał jakąkolwiek szansę? A teraz biedne zwolenniczki pewnie zaczną krzyczeć, że przecież szczeniak już się urodził, że był niezależny, bla bla... Jak płód to nie człowiek, to przecież szczeniak to nie pies, heloł! Dobra zwolenniczki mordowania w łonach, napieprzajcie teraz jak bardzo się mylę, JUŻ! START, dawajcie TURBO komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolenniczki aborcji i tak zrobią jak bedą chciały, nie wytłumaczysz im. Zawsze znajdą sposób żeby wszystko przekręcić na swój sposób według ich potrzeb. Bo tylko ich potrzeby się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikaweczkaa
szczeniak to odpowiednik noworodka a nie plodu ;) aha, plod ludzki to czlowiek, od poczecia, mimo to jestem zwolenniczka aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikaweczkaa
poprawie sie, jestem zwolenniczka wyboru, nie aborcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikaweczkaa
jesli ktos mysli ze plod to nie czlowiek, to niby dlaczego mialby twierdzic ze szczeniak to nie pies? plod to nie czlowiek, plod psi to nie pies noworodek to czlowiek, szczeniak to pies ;) (taki przyklad, ja uwazam, ze plod to czlowiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikaweczkaa
szkoda,ze nas matki nie usunely? zdecyduj sie czy popierasz aborcje czy jestes przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B.
Łucja usuń macice, ona jest by rozwijało się w niej dziecko. Nie ma macicy nie ma dziecka nie ma aborcji i wszyscy są szczęśliwi, nie chcesz dziecka to pozbądź się macicy nie potrzebna Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja ł.
Kasia B. - więc równie dobrze ty możesz usunąć mózg, skoro z niego nie korzystasz, to widocznie jest ci niepotrzebny. a co do histerektomii to nie robi się jej z powodu jakiegoś widzimisię, zresztą poczytaj o tym, dokształć się, a moje niedonoszone ciążę zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B.
aborcji też nie robi się z widzimisię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laimp45
Nie ma nikogo? Nie wiedzialam ze jestem w ciazy i pilam sporo alkoholu. Nie chce urodzic potworka dlatego usuwam. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja ł.
Kasia B. - ale moje uczucia nie określam jako widzimisię, nie chcę rodzić dziecka - usuwam, i koniec kropka, jeśli ty masz inne zdanie na ten temat, to nie dokonuj aborcji. proste, ale od kobiet, które nie chcą być żywym inkubatorem dla czegoś czego nawet nie chcą i nie kochają się nie wtrącaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×