Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość łucja ł.
Kasia B. - ja mam do siebie szacunek i żadnym etui na penisy nie jestem, może ty tak, skoro pozwalasz tak się uprzedmiotawiać i mimo, iż jesteś kobietą piszesz o sobie w sposób tak prymitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laimp45
Wlasnie dostalam przesylke z tego serwisu, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laimp45
Dzieki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
do laimp: Masz dziecko. Zlituj się nad nim-pozwól mu żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Skoro zwolenniczki aborcji tak bronią swojego rzekomego prawa do decydowania o wszystkim, co ich dotyczy, to, jakim prawem nie dają żadnych praw dzieciom w łonach matek???? Każdy człowiek ma prawo do życia, skoro Bóg go do niego powołał-i osiemdziesięcioletnia staruszka, i nastolatka, i niemowlę, i maleństwo w pierwszym dniu życia łonowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Przeciwnicy aborcji, nie nawołujcie do sztucznej antykoncepcji, bo ta działania z jednej bajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuzuuziaaa
warszawianka - jak napisalas, ze aborcja to gorsza zbrodnia niz to co sie dzialo w Oswiecimiu to domyslilam sie, ze jestes zwyklym trollem, nudzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Naturalne planowanie rodziny jest super! A w dni plodne lodzik i minetka i sumienie czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlet z dzika
To boli! Moja nóżka tak okropnie boli ktoś wyrwał mi moją nóżkę leje z tego!!! :D ojej chyba ktos mi wyrwal nozke!ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Duchowa adopcja to bzdury! Przez 9 mcy bredzisz modly pod nosem i myslisz ze robisz cos wspanialego. Nie nakarmisz tym zadnego dziecka tylko poprawisz sobie samopoczucie no bo przeciez niby cos tam robisz prawda??? A moze lepiej realnie kogos wesprzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Duchowa adopcja daje możliwość obronienia dzieci przed matkami, których autorytetem jest Hitler i dlatego postanawiają urządzić obóz oświęcimski ze swojego ciała i zgładzić w nim człowieka, który jest częścią ich samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Jeśli po "lodziku" masz czyste sumienie, to proponuję wyczyścić sumienie, bo trochę się w nim zakurzyło. Sperma ma swoje swoje funkcje i jest dla niej określone odpowiednie miejsce w ciele kobiety. Tym, którzy spali na biologii podpowiem, że to miejsce nazywa się "pochwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Hmmm ale rozumiem ze szkoda ci biednych plemniczkow, jednak do minety juz przyczepic sie nie mozna :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Ciekawe, gdzie kształtowałaś sumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Co do małych plemniczków, to szanuję je tak samo jak moje serce, dzięki biciu którego żyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
... Swoją łechtaczkę, wargi sromowe i pochwę też szanuję. To a propos minety:) I całe swoje ciało oraz ciało drugiego człowieka też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
To mineta jest brakiem szacunku wobec sromu ? Czy wrecz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Dziękie duchowej adopcji inna osoba ofiarowuje miłość dziecku, którego nie kocha własna matka lub, które jest z innego powodu zagrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam NPR- a ja za drugim razem zaszłam w ciążę własnie w niepłodne dni, więc sperma nie tylko "sobie popływała" ;) Tak czy inaczej aborcja to nic innego, jak zabójstwo i chyba jasne, dlaczego w cywilizowanym kraju nie jest legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
do używam npr: Nie wiesz, na czym polega stosunek seksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia2009 "Tak czy inaczej aborcja to nic innego, jak zabójstwo i chyba jasne, dlaczego w cywilizowanym kraju nie jest legalna." ­ Ale w innych 'cywilizowanych' krajach już jest legalna i to na życzenie, więc jak się do tego odniesiesz? ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Widocznie te inne kraje są tylko pozornie cywilizowane. Albo tylko częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
mamusia 2009 nie zaszlas w dni nieplodne, tylko po prostu zle wszystko wyznaczylas, w dni nieplodne sie nie zachodzi, bo....sa nieplodne!!! warszawianka10 wiem na czym polega stosunek, nie zmienia to faktu, ze nietrzeba za kazdym razem uprawiac pelnego stosunku z wytryskiem w pochwie, bo niby po co? Mozna sobie urozmaicac roznymi technikami i nie oznacza to braku szacunku dla sromu i penisa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, że cywilizacja nie zawsze idzie w parze z dobrem i rozsądkiem, o czym świadczy to, że kiedyś nie było alkoholizmu, ćpunstwa, bomb atomowych i jądrowych, a cywilizacja to wymyśliła, bo głupcy dążą do władzy kosztem człowieka, również w tym przypadku- zezwalajac na zabójstwo płodu, a i matka ma ślady w organizmie, nie zostanie bez uszczerbku na zdrowiu. Cywilizacja nie równa się dobrym rozwiązaniom. Prawidłowym, moze w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Domyslam sie ze nawet podczas gry wstepnej nie mozna sie pobawic oralnie bo to bylby brak szacunku dla jamy ustnej i narzadow plciowych. A co jak kobieta ma orgazm tylko pod wplywem pieszczor oralnych? Ale ci wyprali mozg w tej warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Polecam lekturę podręcznika do biologii-rozdział o narządach płciowych-czy należy do nich ręka, usta, wibrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Jak kobieta ma problem z orgazmem podczas STOSUNKU, to może się wybrać do psychologa lub seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam NPR- nie bedę się sprzeczała z ginekologiem i kalendarzem, wg którego wyznacza dni płodne i niepłodne oraz dzień, w kórym zaszłam w ciążę. sądzę, że fachowiec ma rację, a też stosowałam się do "naturalnych metod planowania" bla bla bla. Jak widać, niekoniecznie jest to metoda bezbłędna, może dlatego mówi się,że najmniej skuteczna? Hmmm.... przy pierwszym dziecku też stosowałam tę metodę i zaszłam wtedy, kiedy chciałam, wiadomo. Ale nie wykluczaj, że się zdarzy w "niepłodne". Organizm ma swoje niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
A dajesz mezowi dotykac swoich piersi? W koncu to gruczoly mleczne przeznaczone do karmienia dzieci. Rozumiem, ze nie calujecie sie, bo usta sluza do przyjmowania jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×