Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Fotobudka weselna

Polecane posty

Gość gość
my tez robimy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy fotobudkę www.otoFotobudka.pl z Krakowa. Przyjeżdżamy razem z masą różnych gadżetów takich jak kapelusze, ogromne okulary, okulary serduszka, okulary na patyczku, wąsy i usta na patyczku, tabliczki z zabawnymi napisami. Do tego w cenie obsługa animatora i dojazd na terenie Krakowa i do 30 km od Krakowa. Do końca czerwca mamy promocję na pakiet mini - już za 600 zł za 2 godziny wynajmu fotobudki. Zapraszamy tel. 535 424 654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4012
.. .ostatnio u znajomych na weselu w Poznaniu państwo młodzi mieli fotobudkę, było naprawdę ciekawie i wesoło i dali nam nawet kontakt do firmy http://fotoselfie.pl/kontakt/. Cena w stosunku do ogólnego kosztu wesela nie jest duża więc chyba się skusimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_ha
A po co chcesz sama gadżety do fotobudki kupować? My na wesele wynajmowaliśmy i gadżety były w cenie. Zobacz może tu: www.foto-kabina.pl. Swoją drogą to świetna zabawa - nawet starsze ciocie przebierały się w peruki, okulary i robiły fotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia 83
U nas na weselu była fotobudka photos4fun z rzeszowa , budka wypas kolorowa a widok babci w czapce bad girl nie zapomniany. Polecam na każdą imprezę jeśli ktoś się zastanawia, godziny maja rożne do wyboru więc każdy coś dla siebie wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej siostry byl niezly ubaw z fotobudka, tez babcia z dziadkiem przebierali sie, po prostu zdjecia full wypas, mamy tez pamiatkowy album, siostra mialam firme limuzyna4u.pl z fotobudka, a moja kolezanka miala czekoladowa fontanne od firmy czekomania.pl, i byla super czekolada najlepsze byly truskawki mniammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tak - choćby każdy nie wiem jak wybrzydzał i wmawiał mi, że nie warto wynajmować fotobudki, to się z nim nie zgodzę. Byłam na mega żenującym weselu, gdzie Państwo Młodzi - świetna para i znakomici ludzie swoją drogą- no ale chcieli zaoszczędzić i kupili mały aparat, który robił natychmiastowe zdjęcia. Koszt był niewielki, bo ok 300 zł. Myśleli że zaoszczędza i będą mieli to samo, co Fotobudka. Goście robili sobie zdjęcia, ale film szybko się skończył, zdjęcia dosłownie zostały przez gości wykradzione, a na koniec ktoś coś zepsuł i było po aparacie. To jest rzecz jasna taki czarny scenariusz, ale jednak. Ja bym takiej żenady nie zaryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna, fajna atrakcja, nie ma co. Jak jeszcze znajdzie się Fotobudkę w dobrej cenie, to już ogólnie bajka. Ja mam zarezerwowaną już na lipiec http://projektwow.pl/ - ceny maja mega niskie. Rozmawiałam z nimi przyznam, że zaskoczyli mnie podejściem do klienta - wiem, że czasy ciężkie i się trzeba starać, ale naprawdę byli bardzo mili i kompetentni, co ostatnimi czasy nie za często spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jeszcze i co jeszcze-ostatnio gosciu? ja pierdziele jak mnie wkurzaja tacy reklamodawcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudek jest sporo. Sam przejrzałem oferty na swoje wesele podzwoniłem. Wybraliśmy Cuda Wianki z Wrocławia. Dojeżdżają wszędzie i są luźni i sympatyczni w stosunku do ludzi. Przywieźli kupę gadżetów, na dodatek przed weselem pytali się czy chcemy by coś ekstra nam zorganizować. Na wydrukach mieliśmy grafikę dobraną do zaproszeń i winietek. Nawet mój 60 letni wujek stał w kolejce conajmniej kilka razy :D daję namiar: 507662681 lub cudawianki.fotobudka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudka to świeta zabawa, natomiast na TEDx Lublin jakiś czas temu widziałem PHOTO-ROOM w akcji, to mobilne studio foto, rozstawiają cały sprzęt studyjny i drukują duże zdjęcia wyglądają jak większe polaroidy. Też mają masę gadżetów. Sprawdziłem i biorą 599 za 2h na weselu. http://photo-room.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 89
ostatnio byłam na Weselu i była fotobudka www.wesolafotka.pl chyba jakoś tak się nazywali naprawę super zabawa z nimi. Są pomocni we wszyskim polecam ich i im powiedziałam że wszystkim będę ich polecać bo są super. Betty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty Betty dziecinna jeszcze jesteś. No ale jeśli ktoś z wesela robi kinderbal dla niedojrzałych panienek, to fotobudkę zamówić powinien. To się naprawdę wyrośniętym dzieciom należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotobudka jest fajna na komunie,chrzciny czy roczek dziecka,na wesele to beznadziejna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to w fotobudce zdecydowanie brakuje nocników. Wtedy dopiero byłoby fajnie, jakby na nocniku co niektórym debilkom te zdjęcia robili. A później na fejsa, niech szefo obejrzy, jakie debilki ma w swojej załodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerwatyw tez brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystałam ostatnio z usług fotoboodki z Kedzierzyna-Kozla i jestem bardzo rozczarowana ;/ oprócz pieniędzy za wypożyczenie (które ja musiałam uiścić na czas) nic nie było na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystałam ostatnio z usług fotoboodki z Kedzierzyna-Kozla i jestem bardzo rozczarowana ;/ oprócz pieniędzy za wypożyczenie (które ja musiałam uiścić na czas) nic nie było na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam fotobudkę za genialny pomysł. Naprawdę świetna zabawa, mieliśmy okazję spotkać się z tym "wynalazkiem" na ostatnim weselu znajomych :) Firma, która pojawiła się na tym weselu to party king - aż wzięłam sobie do nich kontakt bo zabawa była przednia :D W czerwcu pewnie pojawią się i u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam cameralnie.pl, z tego co się orientuję to mają najtańszą opcję z całego Poznania, dojazd do 50 km jest w cenie, super sprawa! Nam się bardzo podobało, obsługa bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub, bo od tego trzeba zacząć, jest okazją do wyciągnięcia od młodej pary maksymalnie największej ilośc****eniędzy. Ja się zastanawiam, czy rzeczywiście fotobudka jest tym, bez czego wesele nie może się obejść. Byla jakie żarcie i wódka, za to na osłodę fotobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W fotoboxik.pl macie masę gadżetów w cenie jeździmy po całej Polsce, niczym się nie martwisz w cenie obsługa fotobudki, tła, gadżety do wyboru bez limitu zdjęć w niskiej cenie na wesele. http://fotoboxik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zarazki świerzba i gnidy wszy domowej pewnie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.foto-budka.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaaa89
nie polecam fotoboodki z kędzierzyna-koźla. ceny z kosmosu, zdjęcia do kitu. o panu co obsługiwał nawet nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciarena
Nasi znajomi mieli fotobudkę na swoim ślubie w zeszłym roku i muszę przyznać, że jest to fajna zabawa! Nie było nikogo, kto by sobie zdjęcia nie zrobił. A i jaka pamiątka dla państwa młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×