Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Fotobudka weselna

Polecane posty

Gość gość
Fotobudka jwst dla debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalianna
Firma raczej powinna mieć takie gadżety. Przynajmniej na moim weselu Fotobudka Katowice http://sickphoto.pl/ miała wszystko i każdy bawił się wspaniale z fotobudką. Kiedyś widziałam gadżety do fotobudki drukowane 3D, może warto tym się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tym g...nem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animator_Fotoakuku
No nie zgodze się, że dla debili... Sam jestem animatorem fotobudki Fotoakuku i świetnie się to sprawdza na weselach ;) Bardzo fajnie działa w interakcji z ludźmi :) Kazdy ma pamiętkę dla siebie w postaci swojego wydruku a i wiele ciekawych opcji jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Skiba
Biorąc pod uwagę wynajem takiej fotobudki należy zwrócić uwagę nie na cenę ale na jakość usługi, dodatki, animatora. Jest mnóstwo firm na rynku które oferują wynajem fotobudki i maja mocno konkurencyjne ceny ale ich doświadczenie i jakość usługi pozostawiaja wiele do życzenia ;) Sam byłem animatorem wielu firm ale najlepiej mi się współpracowało z Fotoakuku ;) Najlepsze gadżety, animator to po prostu mistrz w swojej dziedzinie i wydruki też bardzo wysokiej jakości ;) Bezproblemowi i profesjonalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla. Mnie to jest straszny debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nasze wesele fotobudkę wypożyczaliśmy od fotowarjacje. Wybraliśmy pakiet za 900 zł i jestem bardzo zadowolona. Uważam że to fajna opcja na wesele, bo każdemu się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowoleni to sa z tego kretyni szkoda kasy na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ast
Polecam www.foto-banka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to z tymi rozwodami u tych, co wynajęli fotobudkę? Tylko przesąd, czy coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photon_ws
Pierwsze słyszę. Według mnie to dobra zabawa, kiedy możemy się razem "powygłupiać". Oczywiście zawsze znajdą się przeciwnicy i zwolennicy. W fotobudce i w sesji zdjęciowej fajnie sprawdzają się dodatkowe gadżety - teraz tego coraz więcej, jak tu: http://slubny-swiat.pl/253-akcesoria-do-fotobudek Wszystko zależy od młodych, ale polecam zaszaleć podczas sesji zdjęciowej i część zrobić podczas takich zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa24
polecam fotobudkę beeba.pl - super ekipa i profesjonalizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoim weselu miałam fotobudke Studio Pstryk Budka i jestem bardzo zadowolona, rodzina była zachwycona zdjęciami, ja z mężem zadowoleni z obsługi. Polecam www.studiopstrykbudka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, pewnie przestało się wam już układać? Wszyscy, którzy mieli na weselu fotobudkę wcześniej, czy później się rozwodzą. To przesąd, ale ja nie będę ryzykować i fotobudki nie zamówię, za to dam gościom lepszą wódkę. A niech się dobrej napiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym przesądem dotyczącym rozwodów to chyba kiepski żart :) Fotobudki pojawiają się teraz niemal na każdym weselu, bo jest to po prostu super atrakcja, która od razu rozkręca zabawę. Bawią się wszyscy - najmłodsi, Młodzi, seniorzy i jest to naprawdę piękna sprawa! Bardzo miła pamiątka i zdecydowanie nie jest to kiczowata atrakcja. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej na temat fotobudek, zapraszam na selfikomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna kretynska reklama an tylu weselach byłem i na żadnym nie było trgo g..na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jak najbardziej za fotobudką ! Mieliśmy u siebie na weselu i było to naprawdę mega atrakcją zarówno dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Mamy mase prześmiesznych zdjęć, które powklejaliśmy do specjalnej księgi gości. Goście oczywiście też brali dla siebie zdjęcia. My zamawialismy w fotowariacje.pl Cenowo wyszło dla nas najkorzystniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka94
Sama szukałam gadżetów na wesele znajomych. Chciałam je wykorzystać jako dodatek do tradycyjnego robienia zdjęć, tyle że urozmaiconego. Ostatecznie skończyło się na tym, że zrobiliśmy ze znajomymi zrzutkę i zafundowaliśmy Młodym całą fotobudkę z gadżetami http://www.mimofoto.pl/ Pomysł sprawdził się bardzo dobrze. Fotobudka to jednak coś ciekawszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaa25
ja sama się zastanawiam czy nie wynająć http://www.mimofoto.pl/ na urodziny synka - byłaby fajna pamiątka myślicie że to fajny pomysł dla 10 latka? czy to za wcześnie na takie atrakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmę fotobudkę na imprezy :) Zapraszam! www.fotoroom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiole
Witam wszystkich jesli szukacie dobrej fotobudki to polecam MykPstryka https://www.facebook.com/mykpstrykwarszawa/ mają biura w kilku miastach, profesjonalna firma, ja za 2h zapłąciłąm 750zł, miałam w cenie dojazd, zdjęcia bez limitu i każdy kto chciał dostał wydruk. Bawiliśmy się świetnie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika8989
Sprawdźcie też SesjaParty. Maja ciekawe pomysły i indywidualnie podchodzą do każdego eventu. Ta fotobudka to z całą pewnością dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie fotobudka jest już przereklamowana. My woleliśmy dopłacić do lepszej wódki z grawerem z Polanina, myślę że z tego goście będą się bardziej cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że lepsze pomysły, lepsze jakościwo zdjęcia robi profesjonalny aparat/profesjonalny fotograf. Można zrobić fajne, pamiątkowe zdjęcia też z dozą dobrego humoru, ale nie wiem jakoś fotobudka za mną nie przepada. My długo sie zastanawialismy, ale jednak sie nie zdecydowalismy. U nas jedynym fotografem była p. Dominika Tatoń. Zrobiła nam naprawdę świetne zdjęcia! Jest pomysłowa, szalona i dobra w tym co robi. My jestsmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to świetne rozwiązanie na imprezę - wesele, urodziny dziecka, jubileusz.. Każdy będzie miał dużo zabawy i śmiechu podczas pozowania w gażdzetach ;) Zapraszam do zapoznania się z ofertą fotobudki JIFFY: https://www.facebook.com/fotobudkajiffy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadajcie fotobudkowe spamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację cały czas reklamują bo pewnie nie mają klientów bo takiego dziadostwa nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mnóstwo sklepów w sieci, ale jak zamawiacie fotobudkę to razem z nią powinny być już gadżety. W sumie nie ma sensu kupować samemu dodatków, bo co potem z nimi zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszusty fotobudkowe! Każdy grosz od młodych chcielibyście wyłudzić. I to za co? Za kicz bez żadnego poziomu, bo wy chcecie koniecznie zarobić. Wara z forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×