Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Fotobudka weselna

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio byliśmy na urodzinach u sąsiada gdzie była fotobudka z http://www.wesolafotka.pl/! Super zabawa. Wszyscy robili sobie zdjęcia i połowa imprezy odbywała się przy fotobudce. Tyle gadżetów i super obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu była fotobudka www.fotopykacz.pl naprawde zawalista sprawa. koleś który to obsługiwał był świetny i goście super się przy tym bawili. a najważniejsze że wszystko można uzgodnić, my mieliśmy swoją księgę gości i opuścił nam cene bez żadnego ale...serdecznie ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, już ja widzę te wszystkie panny młode, które już po ślubie zaglądają tutaj żeby polecać jakieś nędzne fotobudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z podkarpacia polecam "FLASHFOTO fotobudka" - fotobudka wyglada inaczej niz wszystkie, mają dużo gadżetów i fajne tła no i u nas zrobiła furrorę na weselu:) zapłaciliśmy 500zł za 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo tańszym a równie ciekawym pomysłem jest zakup aparatu polaroid, który od razu drukuje zdjęcie. goście sami sobie robią zdjęcia (również można używać gadżetów jak w foto budce) a później wklejają je do księgi gości (zamiast pisania debilnych życzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotobudka Hakuna Matata
Zapraszmy do zapoznania się z ofertą Fotobudki Hakuna Matata :) Zapewniamy zdjęcia bez limitu, mnóstwo śmiesznych gadżetów, obsługę Fotobudki przez cały czas trwania wynajmu oraz dojazd do 100km gratis. Stacjonujemy w woj. pomorskim (Trójmiasto) ale chętnie dojedziemy w każdy zakątek Polski. PozdrawiaTeam Fotobudka Hakuna Matata www.hakuna-matata.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecamFotobudki hakuna-matata u nas na weselu była kompletnym niewypałem ,na 130 gości zdjęcie zrobiły sobie tylko 4 osoby ( ja z mężem ,moja świadkowa i babcia męża która weszła do tej fotobudki przez pomyłkę bo była pewna ,że to przenośne wc :( ),reszta gości powiedziała ,że tam nie ma żadnych śmiesznych gadżetów i w doopie ma takie zdjęcia bez fajnych gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam o fotobudkach i pomysł wydaje się naprawdę świetny. Ale oczywiście trzeba znaleźć firmę, która ma doświadczenie i która zajmie się tą sprawą profesjonalnie. Trzeba zadbać o ciekawe gadżety, które pozwolą się dobrze bawić i stworzyć super zdjęcia. Tylko wtedy spełni swój cel, a nie okaże sie kompletnym niewypałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wschodzie kraju polecam firmę z Białej Podlaskiej - gadżety mają w cenie, kufer z rzeczami do przebierania się, tło i wystrój budki również można dostosować według upodobań. Z reszta co będę dużo gadać oto ich strona - foto-zabawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotobudka Hakuna Matata
Drogi gościu, polecam w przyszłości się troche przygotować jeśli chcesz kogoś oczerniać. Do naszej Fotobudki się nie wchodzi, zatem nie wiem jak babcia męża mogła do niej wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co takiego ?to budka wchodzi na goscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam odrazę do ubierania czegokolwiek, w co ktoś wcześniej się ubrał. Diabli wiedzą, jakiego świerzba można załapać, czy grzybicę. No ale jak wam się podoba, to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu była firma Fotobudka Polska. Atrakcja godna polecenia. Goście ustawiali się w kolejce, byli bardzo zadowoleni. Firma, u której wynajmowałam budke miała do dyspozycji śmieszne gadżety: peruki, okulary, czapki. Zdjęcia wyszły naprawdę super. Gratis dostaliśmy księge gości, zaglądam do niej bardzo często i miło wspominam całą tą zabawe. Każda cena jest tego warta. W Polsce jest jeszcze mało popularna i nie każdy to zna dlatego przy budce stała osoba, która ją obsługiwała. Prawdopodobnie jezdza po całej Polsce. Zostawiam namiary www.foto-budka.pl, tel 731572972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać... najlepsze w tym jest to, że zdjęcia mamy od reki, nie musimy czekac tygodniami i wydzwaniać do fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi778
Byłem ostatnio na weselu. Fotobudka to zarąbista sprawa! Sprawdźcie firme Kameleon z Krakowa/ Wieliczki www.facebook.pl/kameleonpl kameleonowe@gmail.com Na prawde polecam, cały kuferek przebrań, tła, super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Kruk
Przy wynajmie fotobudki dobre studia fotograficzne dają własne gadżety. Ja na przykład korzystałam ze Studia MTJ i tam dostarczyli nam mnóstwo różnych rzeczy, w które się ubieraliśmy. Naprawde fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa24
Ja byłam na weselu w Barczyznie koło Nekli w super hotelu mają podpisaną umowę z fajną fotobudką - pełna profeska - i jest rabat podobno dla gości na wynajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu rozglądam się za fotobudką na wesele (zawsze to jakieś urozmaicenie dla gości) i jakoś nie mogę się zdecydować. W sumie nie sądziłam, że jest tak dużo firm oferujących swoje usługi w tej dziedzinie. Jak sami wiecie im większy wybór tym większy problem ;P Znalazłam jedną firmę z ciekawą ofertą - http://photomat.pl/. Już w najtańszym pakiecie (590 zł) zapewniają wszystkie gadżety + opiekę animatora. Pytanie czy kupić ten najtańszy pakiet (1h), czy zainwestować i wykupić droższą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko d***** i prostytutki korzystają z fotobudki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne atrakcje weselne są raczej dobrze odbierane zarówno przez młode i starsze osoby, nie ma w tym nic nie na miejscu. Nawet starsi wchodzą do fotobudki :) Z tego co zaobserwowałam, zawsze wszystkim najbardziej podobają się fajerwerki, jest chwila emocji przed pierwszym wybuchem a pozniej to juz tylko piekne widoki i niezapomniane wrażenia. Bardzo ładne pokazy robi firma pirotechniczną Click Pyro & Art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem ostatnio na weselu z fotobudką z limanowej happystand.pl Zauważyłem że ludzie w kolejkach ustawiali się do niej :) Nawet ja zrobiłem sobie zdjęcia choć na ogół nie przepadam za aparatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem ostatnio na weselu z fotobudką z limanowej http://happystand.pl/ Zauważyłem że ludzie w kolejkach ustawiali się do niej :) Nawet ja zrobiłem sobie zdjęcia choć na ogół nie przepadam za aparatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim wesele miałem wypożyczoną www.FotobudkaPodhale.pl i została dobrze odbierana zarówno przez młode i starsze osoby, no i chyba tańszych na Podhalu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki z craicford.pl, można się dogadać na dojazd bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena612
Trójmiasto i okolice działa LookPeersPhoto. Zero zastrzeżeń. Dużo gadżetów. W cenniku mają możliwość wybrania gadżetów tematycznych. Fotobudeczki.pl i na fejsie LookPeersPhoto. Dla nas dojechali do Mławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gadżety brudne, jak we wszystkich fotobudkach? Świerzbem się zarazić można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoska
nie musisz kupować, zazwyczaj jak wynajmujesz budkę to firma zapewnia gadżety :) ja wynajmowałam budkę od Fotolama i były i gadżety i animator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matjess
Witam, ostatnio miałem przyjemność być w Bielsku na weselu gdzie również organizowana była zabawa z fotobudką. Pomysł w sumie średni choć nie jestem zwolennikiem błaznowania przed obiektywem. Bardzo spodobał mi się pomysł z gadżetami, gdzie naprawdę byl spory wybór, na dodatek zdjęcia można sobie zobaczyć bezpośrednio na stronie firmy. Sprawdźcie sobie tę firmę http://beskidbudka.pl podobno mają najwięcej gadżetów w okolicy Śląska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzą te gadżety w fotobudce. Widać że brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy na weselu się z taką budką nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×