Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiwimangolia

Pierwsza ciaza a druga : plec dziecka ?? :)

Polecane posty

Gość kiwimangolia

Witam kochane mam pytanie czy jesli pierwsza ciaza jest inna od drugiej to znaczy ze plec dziecka tez bedzie inna ??? gdzies to wyczytalam ale nie wiem czy w to wierzyc?:) jestem w 16tc i od poczatku nie czuje ze w niej jestem po prostu nic a nic! za to przy pierwszym dziecku juz od poczatku mialam wymioty bole glowy itp jak to bylo u was????:) prosze o odpowiedzi dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asassa
nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w drugiej ciąży miałam o wiele mocniejsze mdłości i gorsze samopoczucie - dwie dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 takie same ciaze i pierwsza corka a teraz prawdopodobnie syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31 ble ble ble
I ciaza 3 msce wymioty Mega wymioty dziewczynka Terazniejsza ciaza moze z trzy razy zwymiotowalam zupelnie in a ciaza w czerwcu bedzie dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzxnshab
pierwsza ciąża praktycznie zero objawów-syn druga mdłości, ogólnie bardzo złe samopoczucie- córka chociaż czułam że będzie syn, cóż zawiodła mnie kobieca intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie ma podobno znaczenia, choć u mnie się sprawdziło. Pierwsza ciąża córka, druga syn. Córka - brzuch rozlazły na boki, więcej przytyłam, nie miałam mdłości i wymiotów, miałam ochotę na słodkie. Syn - brzuch mniejszy wypięty do przodu, póki co mało przytyłam, miałam wymioty, nie ciągnie mnie aż tak do słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa.
To jak kobieta przechodzi ciążę nie ma znaczenia Przykład? Moja mama 3 identyczne ciążę- jedna córka i dwóch synów. Kuzynka- pierwsza ciaza jak w bajce- zero jakichkolwiek objawów. Druga wręcz tragiczna. Do 6miesiąca mdłości i wymioty. Później ciągle zgaga itd. Dwie córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie sprawdza. Pierwsza ciąża idealna!!! ani razu nie wymiotowałam nie bolało mnie nic- ogólnie cud miód i orzeszki. Tym razem kolorowo nie jest... 22tc a ja dalej wymiotuję a rwa kulszowa z tyg na tydz coraz gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×