Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_nowa

odszkodowania powypadkowe co wybrać?

Polecane posty

Gość gość
Myslę, że najepcją opcją jest wybór sprawdzonej i godnej zaufania firmy. Nam po wypadku pomogła EUcO i bardzo dobrze zajęli się wszystkim, mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam EuCO - profesjonalne i konkretne podejście do tematu. Sprawa załatwiona szybko, bardzo dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Zachęcam do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez ekspertów z polisaplus.pl. W ciągu 24 godzin dostaną Państwo odpowiedź. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem 781 000 781 lub na stronie internetowej. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybralam EuCO i się nie zawiodłam. Firma bardzo dobra i walczy sumiennie o nasze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa91
Samemu nie ma co się z tym babrać. Weź jakąś ogarniętą firmę jak EuCO. Oni załatwią wszystko kompleksowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenkawa
A ja uważam że bez pomocy prawnika z dużym doświadczeniem w sprawach o odszkodowanie to nic nie osiągniesz. Bo firmy ubezpieczeniowe potrafią stwarzać duże problemy i to nie tylko w czasie załatwiania formalności. Jeśli poszukujesz doświadczeni, skuteczności i profesjonalizmu to wszystko to znajdziesz w https://auxilia.pl . Posiadają oddziały na terenie całej Polski więc nie będziesz mieć problemów z uzyskaniem pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr893

Jeżeli wątek w dalszym ciagu aktualny to ja polecam WaszeOdszkodowania.pl mają bardzo duży zakres usług i co najważniejsze: są fachowi, można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranking Odszkodowań

Zapraszamy na http://www.firmyodszkodowawcze.pl, gdzie prowadzimy Ranking Firm Odszkodowawczych, oparty na opiniach klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja jestem zadowolona z prawników kancelarii SOS Bphc, na stronie sos-bphc.com masz ich wizytówkę. Oni mnie prowadzili dosłownie od początku do końca za rękę, nie było takiej sytuacji że jak podpisaliśmy umowę to nagle gdzieś zniknęli z radarów i teraz weź się człowieku dowiaduj co i jak a z tego co słyszałam kancelarie tak potrafią działać, zwłaszcza te w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam789

Dobre doświadczenia mam z marką SOS Bphc. To co mi się podobało to jak mnie traktowali. Bardzo fajnie prowadzą cały proces na bieżąco były informację jak się sprawy mają. U mnie tak było że na pieniądze od sprawcy wypadku trochę poczekałam ale się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od pakietu ubezpieczenia, a i ubezpieczyciel na pewno zrobi wszystko, by odszkodowania nie wypłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa

Na stronie merces-odszkodowania.pl masz kontakt do kancelarii która mi pomogła dostać pieniądze z tytułu zadośćuczynienia i odszkodowania za wypadek (byłam pasażerem). Mają dobre indywidualne podejście, podeszli do mnie ze zrozumieniem ale też zaangażowaniem – zresztą fakt, że starają się działać skutecznie nie dziwi, bo dopiero wtedy pobierają swoją dolę jeśli wygrają sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tak samo załatwiałem odszkodowanie przez SOS Bphc i polecam. Momentami traciłem nadzieję na pieniądze bo proces się ciągnął ale warto było być cierpliwym. Doprowadzili sprawę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOX VERITAS - najlepsi !

Dla mnie numer 1 to VOX VERITAS Odszkodowania.
To jak nam pomogli jest nie do opisania. Pan Dyrektor wszystko tłumaczył cierpliwie , załatwił rehabilitację i kieruje całą naszą sprawą. Nie spodziewałam się ,że są tacy ludzie i firmy. Inaczej byśmy śmieszne grosze dostali.

Polecam 

 

Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przy podziale spadku bardzo dobrze zadbał o moje interesy Łukasz Żaczek. Kancelaria nazywa się Negotium, tu masz stronę radca-lodz.com.pl. Świetny człowiek z dużym doświadczeniem i wyczuciem tematu. Wszystko na spokojnie tłumaczy, wyjaśnia, można zadać prawnikowi niezliczoną ilość pytań...a wiadomo że dla laika prawnego wszystko na początku jawi się jako czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour

Ja bym nie skupiała się w tak dużym stopniu na odszkodowaniu, ale na widnykacji tych pieniędzy, które myślisz, że są utracone, a w rzeczywistości ja sądzę, że jest z tym w stanie rozprawić się jakaś konkretna firma windykacyjna. MK-Finanse ma bardzo dobre opinie, a jak się uprzesz to ubezpieczeniami też się zajmują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaW

Trzeba walczyć o swoje i nie odpuszczać. W walce może pomóc np. EuCO . Biorą wynagrodzenie tylko jak odzyskają odszkodowanie. |W całej Polsce działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Korzystałam z Kancelarii Unicover - mają ogromną wiedzę i doświadczenie w walce z ubezpieczycielami. Z czystym sumieniem mogę polecić, wcześniej korzystałam z usług jednej z "topowych" firm odszkodowawczych, ale nie byłam zadowolona. Tutaj szybko, profesjonalnie i rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Firma Casus z Warszawy na ul.Kopernika. Firma stabilna i sprawdzona. Jak mogę doradzić, to korzystajcie z takich właśnie sprawdzonych firm, gdyż większość tu reklamowanych to firmy nowe, niesprawdzone, które znikają tak szybko, jak się pojawiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Firma Casus z Warszawy na ul.Kopernika. Firma stabilna i sprawdzona. Jak mogę doradzić, to korzystajcie z takich właśnie sprawdzonych firm, gdyż większość tu reklamowanych to firmy nowe, niesprawdzone, które znikają tak szybko, jak się pojawiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Firma Casus z Warszawy na ul.Kopernika. Firma stabilna i sprawdzona. Jak mogę doradzić, to korzystajcie z takich właśnie sprawdzonych firm, gdyż większość tu reklamowanych to firmy nowe, niesprawdzone, które znikają tak szybko, jak się pojawiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My skorzystaliśmy z fcs-accident.com/. Znaleźliśmy firmę w sieci, szukaliśmy kogoś kto walczy o odszkodowania, ale właśnie ofertę kieruje do Polaków i zapewni również ewentualne wsparcie tłumacza jeśli taka potrzeba będzie się pojawiać. Tutaj ta pomoc była rzeczywiście kompleksowa, zdecydowanie byliśmy zadowoleni z tego co nam zaproponowali, dlatego zdecydowanie polecamy tą ofertę, na pewno będziecie zadowoleni z przygotowanych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Ja miałam dwa lata temu wypadek i sytuacja byla ciezka. nie chcieli mi wyplacic odszkodowania mimo ze jasne bylo ze mi sie nalezy T&W z krk wywalczyli dla mnie kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia

Możecie też sprawdzić sobie EuCO . Najlepiej to na infolinię do nich zadzwonić, bo tam można się wszystkiego dowiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jeśli któraś z was uległa wypadkowi podczas pracy za granicą i ma problem z odszkodowaniem to zgłoście się do firmy Adwokat w Europie Oni się zajmą waszą sprawą. Ja dzięki nim dostałam odszkodowanie i zwrot kosztów leczenia w Niemczech. Nie było łatwo, ale oni wzięli wszystko na siebie i dzięki temu mam to co mi się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euco Legnica usuwa negatywne opinie na stronie "Go work Euco Legnica" z kolei na głównej stronie Google w opiniach których jest tam ponad 400 po wpisaniu ich centrum " Euco Europejske Centrum Odszkodowań" ukryto moja opinie. Jest ona widoczna jedynie dla mnie z konta google z którego ją dodałam. Nikt inny jej nie widzi. Strach myśleć ile osób nie jest świadoma ze ich negatywne opinie w ogóle nie są widoczne dla nikogo innego poza osobą ją wystawiającą.
Wystarczy to sprawdzić wchodząc na tą stronę w dział "opinie" korzystając z innego telefonu np męża/żony (lub z trybu incognito). Ciężko uwierzyć jak można taki los świadomie zgotowywac

Widziałam materiał Interwencji na Polsacie który okazał się kilka dni temu odnośnie praktyk Euco. Radzę obejrzeć jest wiele poszkodowanych rodzin. Materiał pt"firma wywalczyła odszkodowanie, pieniędzy niema".

Brat uczestniczył w groźnym wypadku komunikacyjnym. Po wypadku był wiele miesięcy w stanie śpiączki, przez cały czas od dnia wypadku zapewniana była przez przedstawiciela Euco pomoc w znalezieniu odpowiedniego ośrodka leczniczo rehabilitacyjnego aby brata stan sie poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu który ukazał się kilka dni temu(odnośnie Euco pt "wywalczyli odszkodowanie pieniędzy nie ma", radzę też obejrzeć materiał Uwagi Tvn o praktykach euco) Interwencji na Polsacie kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Że względu na blokowanie, usuwanie i ukrywanie komentarzy pokrzywdzeni klienci którzy nie dostali swojego odszkodowania zmuszeni są pisać na Facebooku swoje negatywne opinie, wystarczy wpisać w facebooku w wyszukiwarce"euco legnica" zjechać w dół i przeczytać kilka opini klientów którzy nie otrzymali odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×