Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_nowa

odszkodowania powypadkowe co wybrać?

Polecane posty

Gość mimi8a
EuCO bardzo dobrze się sprawdza w sprawach dotyczących odzyskiwania odszkodowania powypadkowe. Znają się na tym, bo od 10 lat działają w branży. Mają agentów w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiagosc
Szczerze polecam Advoco- korzystałam z ich usług po wypadku męża- naprawiał koło od ciągnika i opona wybuchła mu koło głowy- miał dość poważne obrażenia głowy i ręki. Ubezpieczyciel nie chciał nam zapłacić, więc poszliśmy do Advoco, których polecili znajomi, więc spróbowaliśmy- firma naprawdę rzetelna, umowa była bardzo czytelna i napisana po ludzku, także wiedzieliśmy, że nikt nas na nic nie naciąga. Dzięki nim sąd zasądził spore odszkodowanie dla męża, także było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam do czynienia z http://www.odszkodowania.net/ dzięki nim uzyskałam wypłatę odszkodowania w odpowiedniej wysokości, bardzo profesjonalna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś dobry prawnik pomoże. Mnie został polecony prawnik z kancelariawss.pl i miałem szczęście, bo szybko udało się uzyskać odszkodowanie. Kwota zadowalająca, co prawda wydałem trochę na prawnika, ale i tak się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaszka
ja moge polecić Votum bo jest to porządna firma która działa dobrze. Są rzeczowi, rzetelni i bardzo dobrze i skrupulatnie prowadza sprawy! ja jestem z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszek90
fakt, polecam. Firma jest konkretna i bardzo porządnie prowadzi sprawę, do końca. mi pomogli, także takie jest moje doświadczenie z nimi - pozytywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Gabrysią, Advoco to dobra kancelaria, nam wywalczyła odszkodowanie po wypadku taty (73 lata- uraz kręgosłupa, glowy, nogi). Ubezpieczyciel co prawda chcial wypłacic kilkadziesiat tys. zł, ale dzięki kancelarii dostaliśmy 4 razy więcej i rentę dla taty na przyszłość dzięki czemu były pieniądze na leczenie i rehabilitacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina871
Realną pomoc w odzyskaniu odszkodowania oferuje EuCO. Firma działa na rynku od ponad 10 lat. Mają też własną kancelarię prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej – polisę ubezpieczenia ochrony prawnej, która daje ci pewność, że w sytuacji np. wypadku możesz liczyć na skuteczną windykację od TU. Bo jak jest u nas z TU i wypłatą odszkodowań, wszyscy wiemy. Ja mam akurat w D.A.S. ubezpieczenie ochrony prawnej (swoją drogą, nie wiem czy oni mają w Polsce jakąś konkurencję) i jak dotąd dwa razy zwróciły mi się składki, które opłacam. Więc warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł65
Długo szukałem i zastanawiałem się kogo wybrać bo byłem do większości firm sceptycznie nastawiony, ale znajoma z pracy poleciła mi ProVobis Centrum Odszkodowań i padło na nich. Mają zacięcie w walce z Ubezpieczycielami i nie zawierają pochopnych ugód z TU. Przynajmniej w mojej sprawie wycisnęli ile się dało :) Wiadomo, że warto popytać znajomych czy mogą kogoś polecić, ale jakby ktoś szukał sprawdzonej formy to daje link do ich strony provobis24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlebit
mnóstwo masz kancelarii oszkodowawczych . Ja osobiscie korzystałam Votum tylko na ich temat moge się wypowiedzieć , ze sa w porzadku . prężnie pracują nad dana sprawą , informowali mnie o wszytskim na bieżąco . I co było dla mnie ważne , ze nie ma tutaj opłat wstępnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że faktycznie do odzyskania tego odszkodowania warto sobie wybrać EuCO. Firma ta ma wile pozytywnych opinii klientów. Tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/120686 można się z nimi zapoznać. Oczywiście opinie o EuCO znajdują się również na innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Twoje odszkodowanie jest zbyt niskie? Czy nie masz ochoty sądzić się z ubezpieczycielem?? Możemy odkupić od Ciebie zaniżoną cześć odszkodowania i dopłacić Ci dodatkową gotówkę. Oferujemy najlepsze ceny odkupowanych odszkodowań. Wycena odszkodowania jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. Działamy na terenie całej Polski. www.take-care.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Jankowska
Poszukujemy agentów/byłych agentów do współpracy z naszą firmą odszkodowawczą. Oferujemy korzystne warunki. Napisz do nas na maila: sylwia-jankowska25@wp.pl albo zadzwoń: 573-380-536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaBV
Gdy po wypadku samochodowym ubezpieczyciel chciał mi wypłacić jakieś marne grosze (nie starczyłoby nawet na rehabilitację), to nie wytrzymałam i postanowiłam walczyć. Znalazłam firmę Advoco która ma dobre opinie w sieci i oni zajęli się moją sprawą (bardzo konkretni i uczciwi). I sąd zasądził 8 razy większą kwotę! Dlatego też szczerze polecam walczyć o swoje, jeśli my tego nie bedziemy robić, to tacy ubezpieczyciele będą nas kantować jak tylko się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam optimal claim . przez 2.5 roku ,niby zalatwiali odszkodowanie na koncu sie balem ze to ja musze im jeszcze doplacic . katastrofa . odradzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optimal claim odradzm. nie dajcie sie nabrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MK-Finanse, dwa lata temu miałam wypadek komunikacyjny i z pomocą danej firmy uzyskałam odszkodowanie adekwatne do szkody osobowej i rzeczowej. Jak najbardziej polecam ! http://www.mk-finanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszkodowanko
Polecam Kancelarię Legal Libre z Bydgoszczy! Profesjonalna, rzetelna pani prawnik Ilona Batog! Bardzo szybko załatwia sprawy :) www.legallibre.pl , tel. 573-380-536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypłacają? Bo powiem Wam ze u nas to byl spory problem. Musielismy sie zglosic po pomoc do adwokata. na szczescie polecili nam http://www.adwokatwroblewski.com.pl/ i naprawde sie udalo to zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, ze lepiej naprawde porządne ubezpiecznie zpaalcic. Choc my mielismy calkiem dobre a mimo to nie chcieli nam po wypadku wyplacic pieneidzy. Dobrze z epolecili mi adwokatow z http://dobryadwokat.org.pl/ - w efekcie udalo mi sie osiagnac cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto walczyć o swoje w kwestii odszkodowań. Mi na początku ubezpieczyciel za potrącenie na przejściu dla pieszych oferował jakieś śmiesznie małe pieniądze. Prawie zginąłem a oni mi chcieli dać na waciki...Dopiero kontakt z prawnikiem rzeczywiście pomógł. Dzwoniłem do stowarzyszenia Wokanda ( www.wokanda.org.pl ). Mają swoje oddziały w różnych miastach, na stronie są lokalizacje wypisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety firmy odszkodowawcze nie robią sobie za dużo z ludzi, przykre to, ale prawdziwe. Trzeba im w końcu pokazać, że nie mogą sobie tak pozwalać. My np. przy walce o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym poszliśmy do Advoco - firma wywalczyła dla nas należne odszkodowanie i było tak jak być powinno! Także polecam się nie poddawać i zatrudniać dobre firmy do pomocy, jak np. wspomniane Advoco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×