Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_nowa

odszkodowania powypadkowe co wybrać?

Polecane posty

Gość Anna Październikowa
Ubezpieczyciel chciał mi zaproponować śmiesznie małe pieniądze (wypadek 3 lata temu, do dziś nie mogę wrócić do pracy). Dzięki kancelarii odszkodowawczej Advoco zdobyłam pieniądze, dzięki którym mogę leczyć się, rehabilitować i najważniejsze - poki co nie martwić się tym, że nie pracuję. Skupiam się na sobie. Warto o to zawalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o moje doswiadczenia to na poczatku roku doznalam powaznych obrazen w wypadku w pracy i wlasnie mija kolejny miesiac starania sie o odszkodowanie- ja zlecilam to firmie Auxilia, bo slyszalam od nich duzo pozytywow. I polecam, jestem zadowolona jak działają, sa bardzo zaangazowani w sprawe, dbają o wszystkie formalnosci itd. a wszystko wskazuje na to, ze sprawa zakonczy sie moją wygraną i wyplata odpowiednio wysokiego odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda344
Przyznam, że tych firm jest naprawdę wiele, ale jakoś tak z tego co czytam, to EuCO ma najlepsze chyba opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProJuris
Szanowni Państwo zachęcam do kontaktu z naszą kancelarią dochodzenia odszkodowań ProJuris. Na całym etapie sprawy nie pobieramy jakichkolwiek opłat. Mamy bardzo wysoką skuteczność w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań. Nasza kancelaria w przeciwieństwie do innych nie kończy procesu uzyskiwania odszkodowania na etapie polubownego zakończenia sprawy. Prowadzone przez nas postępowania odszkodowawcze zazwyczaj kończą się na postępowaniu przed sądem, ale wynik takich spraw jest bardzo satysfakcjonujący dla poszkodowanych. proszę o kontakt odszkodowania.projuris@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Walka o odszkodowanie często jest bardzo trudno pomimo posiadanej polisy - wiadomo, że ubezpieczyciel nie będzie szczęśliwy jak będzie musiał nam zapłacić. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, kiedy odszkodowanie ma wypłacać ubezpieczyciel jakiejś placówki. Swego czasu moja babcia dość długo walczyła o odszkodowanie za błąd lekarski - bez powodzenia. Potem koleżanka jej poleciła Solace profesjonalną firmę, która się zajmuję walką o odszkodowanie pomogło. Zresztą odsyłam do lektury - http://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/blad-medyczny-a-blad-lekarski i nie dawajcie się oszukiwać, że nic Wam się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocny prawnik
Zaniżone odszkodowanie ? Odmowa wypłaty ? Jest na to rada !!! Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy jest bezpłatna. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989 www.lighthouse-kancelaria.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy wypadek wymaga interwencji pośredników bądź firm odszkodowawczych. Bardzo często wystarczy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela. Nie wiesz jak to zrobić zadzwoń pomogę 514-455-736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się do euco zgłosić. najlepiej to do nich zadzwonić. oni wtedy skontaktują z najbliższym agenetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marguso
Zasada jest dosyć prosta... Dochodzi do stłuczki, to wtedy dzwonisz po Unique Service Partner. Oni zapewnią auto zastępcze, zorganizują holowanie, odstawą auto do warsztatu. Twoim zadaniem będzie jedynie podpisanie papierów. Zajmą się również ogarnięciem kasy z OC. A wy po prostu czekacie na smsa z info o aucie gotowym do odbioru. Jeśli ktoś zna swoje prawa, to w tym momencie załatwienie formalności związanych ze stłuczkami nie stanowi już problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaron54
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiednią wysokość odszkodowania to warto skorzystać z pomocy porządnej kancelarii odszkodowawczej. Tutaj śmiało mogę polecić Auxilia http://auxilia-info.pl/ moja siostra dzięki nim uzyskała odpowiednią wysokość odszkodowania i to w dużo krótszym czasie niż starała się o to samodzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jova88
Za wypadek z kogoś winy i utratę zdrowia czy błąd lekarski jak najbardziej należy się odszkodowanie i należy o nie walczyć. Najpierw warto spróbować się dogadać, a dopiero jak to nie przyniesie skutku, to wnieść sprawę do sądu. Najlepiej skorzystać z pomocy Ogólnopolskiego porozumienia Adwokatów i Radców prawnych dla poszkodowanych: http://dlaposzkodowanych.pl/ - mają większe przebicie, doświadczenie i wiedzę niż pojedynczy adwokat a więc i większą szansę na uzyskanie odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pomocny prawnik
Zaniżone odszkodowanie ? Odmowa wypłaty ? Jest na to rada !!! Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy jest bezpłatna. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989 www.lighthouse-kancelaria.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soki kuleczka
wolę załatwiać takie sprawy w mniejszych kancelariach. szybsza i lepsza obsługa. polecam kancelarię nihil obstat sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraaaaa321
Polecam kancelarię Partner! partner-kancelaria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlika
Dzięki, a działają na terenie całego kraju czy tylko w jakimś konkretnym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraaaaa321
Cała Polska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuCO. Profesjonaliści w każdym calu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że trzeba się zgłosić do firm, które się na tym zna, która specjalizuje się w tego sprawach i robi to profesjonalnie. EuCO na pewno się w to wpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek12
Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaaaa7711
nie znam. ja tam długo nie szukałam . zadzwoniłam do euco i już . wszystko za mnie załatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dlaposzkodowanych.pl/ z doświadczenia mogę właśnie jak najbardziej polecić po prostu za skuteczność i dobre ceny. No i przede wszystkim indywidualnie podchodzą do każdego tematu, więc w 100% zaagnażowania z ich strony, a na tym każdemu klientowi też zależy przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom ziomeczek
dobrze rzeźbi takie odszkodowania kancelarii nihil obstat z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Podejmujemy się każdego rodzaju spraw o odszkodowania. Analiza sprawy i konsultacja z prawnikiem są zawsze bezpłatne. Sprawy prowadzą tylko doświadczeni Radcowie Prawni. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989 www.lighthouse-kancelaria.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marius22
Jeżeli chcesz skutecznie dochodzić odszkodowania to polecam Ci skorzystac z pomocy firmy Auxilia. Mają w zespole świetnych specjalistów, którzy na tego typu sytuacjach znają się jak nikt inny. Mozna na nich liczyć oraz powierzyć dochodzenie odszkodowania na odpowiednim w danej sytuacji poziomie. Mogę spokojnie powiedzieć, że sie nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TadeuszPoznan
Ludzie uważajcie na takie molochy odszkodowawcze, które wszędzie się reklamują za największe i najstarsze na rynku. Oni idą na ilość, a nie na jakość. Podczas podpisywania umów jest pięknie, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów. Sprawy ciągną się latami. Nie można doczekać się na jakąkolwiek informację o sprawie, a kontakt jest poprzez infolinię, gdzie dostaje się tylko informacje typu: prawa jest analizowana, sprawa jest w toku, analizujemy dokumentację, i zero konkretów. Jeśli chcecie uzyskać odszkodowanie w zamian za prowizję dla kancelarii, to szukajcie tylko mniejszych firm, gdzie można spotkać się i porozmawiać bezpośrednio z prawnikiem, który sprawę prowadzi. Bardziej im zależy na klientach i są lepiej opłacani, więc i mają zazwyczaj większe doświadczenie. Omijać te molochy z agentami, co nie mają bladego pojęcia o odszkodowaniach, odpowiadają regułkami i kasują za każdego poszkodowanego prowizję. I gadanie, że mniejsze firmy odszkodowawcze nie są brane poważnie przez zakłady ubezpieczeń to totalna bzdura i nie dajcie tego sobie wmówić, bo to jedynie zagrywka marketingowa właśnie tych dużych molochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wypadku komunikacyjnym- wjechał we mnie jakiś małoletni patol, kożystałem z odszkodowań http://med-legal.pl Całkiem ok, były tylko jakieś czasowe problemy w odzyskaniu pieniędzy, ale finalnie całkiem fajną sumkę dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie EuCO . Pomogli mi jak ubezpieczyciel się na mnie wypiął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×