Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_nowa

odszkodowania powypadkowe co wybrać?

Polecane posty

Gość Katarzyna Wojdyło
Warto udać się do dobrej firmy o dużej renomie, która istnieje już długo na rynku. Warto przeczytać o jej osiągnięciach. Ja po utracie ojca w wypadku trafiłam po długich poszukiwaniach i czytaniu opinii do Auxilii. Dzięki nim nie straszna była batalia w sądzie i nie przerażały mnie już koszty postępowania, bo zostałam zapewniona, że gdy nie ma wygranej to nie ma zapłaty. Otrzymywałam informacje o postępach w sprawie i w rezultacie uzyskali dla mnie na drodze sądowej satysfakcjonujące kwoty. Jeżeli ktoś szuka dobrej firmy, to polecam jako była klientka - ja też kiedyś szukałam i takie opinie były dla mnie ważne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaka
Votum jest w porządku. Zajęli się wszystkim i co ważne uzyskali bardzo wysokie odszkodowanie. Tak naprawdę skorzystałam bo nie chciałam się tym zajmować a okazało się że jeszcze mi się to opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami niestety ubezpeiczyciel nie wyplaca zbyt chetnie odszkodowania. jesli cos takiego CIe spotka skorzystaj z uslug www.zco.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VisLegis
Centrum Pomocy Poszkodowanym Vis Legis prowadzi odkup i dopłaty do zaniżonych odszkodowań OC jak i AC. Jeśli miałeś wypadek w ciągu ostatnich 3 lat i otrzymane odszkodowanie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące i nie masz też czasu lub ochoty kierować sprawy do sądu, czekać miesiącami na jej wynik... zgłoś się do nas, przeanalizujemy Twoją sprawę i zaproponujemy ile możemy Ci dopłacić. Nasza analiza i przygotowanie oferty są zupełnie darmowe i do niczego Cię nie zobowiązują. Działamy na terenie całej Polski. Wyślij nam swoją sprawę i sprawdź nas. To nic nie kosztuje, a zyskać możesz dodatkowe pieniądze. Więcej na stronie www.kancelariavislegis.com.pl Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po 9 sierpnia 1997 roku ucierpiałeś w wypadku komunikacyjnym (jako kierowca, pasażer, pieszy czy rowerzysta) lub straciłeś bliską osobę może należy Ci się odszkodowanie. Wszystkie wypadki/kolizje z udziałem pojazdów silnikowych są ubezpieczone,a osoby poszkodowane często nie zdają sobie sprawy z tego, jak wysokie odszkodowania mogą uzyskać i w jaki sposób ich dochodzić. Po wypadku w pracy - nie tylko ZUS wypłaca odszkodowania. Skontaktuj się z nami– podpowiemy co możesz jeszcze uzyskać. Jeśli nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie i w jakiej wysokości lub uważasz, że zakład ubezpieczeniowy je zaniżył (a jest to częstą praktyką) - nasza oferta skierowana jest do Ciebie. Prawnicy z którymi współpracuje pomogli już ponad 160 000 osób poszkodowanych w wypadkach. oferujemy zespół prawników z największym doświadczeniem w tego typu sprawach wygrywamy sprawy, których się podejmujemy nie pobieramy żadnych opłat na wstępie działamy według zasady - najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasza prowizja Naszą działalnością wspieramy rozwój wysokiej klasy kliniki rehabilitacyjnej, a także fundację na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Wszystko załatwiamy za Ciebie. Wystarczy jeden telefon w celu umówienia się na spotkanie. Pamiętaj, że czas działa na Twoją niekorzyść. Jak najszybciej powinieneś powierzyć swoją sprawę specjalistom. Korzystając z naszych usług nic nie ryzykujesz! http://chyrzynski-odszkodowania.prv.pl/ www.facebook.com/Sebastian.Odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej skontaktować się z jakimś specjalistą, który pomoże ci w uzyskaniu odszkodowania. Mojej żonie kiedyś pomagali pracownicy firmy www.eurekafinanse.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam ze najlepiej skontaktować się z jakimś specjalistą , a najlepiej to z jakąś firmą tym się zajmującą. Znajoma miała styczność z votum i po sprawie ich chwaliła więc może oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://ekoclaim.co.uk - Jak dla mnie te odszkodowania w Uk to najlepszy wybór. Na pewno pomogą wam w waszych problemach związanych z firmą w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaskodszkodowania
Jestem przedstawicielem w firmie slaskodszkodowania.pl , pracuję w branży odszkodowań 6 lat. Byłem w paru róznych firmach i tych największych i tych malutkich. Wniosek ? WYBIERAJCIE POWOLI I OSTROŻNIE. Czytajcie umowy, pytajcie o warunki reprezentacji sądowej, zastanówcie się, nie dajcie się "zbałamucić" przedstawicielowi "dużych" firm (tu nie ma tak że duży może więcej, raczej duży może byle jak bo ma tyle spraw...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę www.vlinss.pl. Firma godna polecenia. Łatwy i miły kontakt. Polecam w 100%. Dojeżdżają do klienta, zawsze odpowiadają na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.vlinss.pl Korzystałam z ich usług i jestem zadowolona w 1000% Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja slyszalam, ze bardzo skuteczna metoda na odzyskanie odszkodowania jest walka w sadzie, jest wielu adwokatow ktorzy pomagaja w takich przypadkach, sprawdz np www.adwokat-weglowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
Miałem duże problemy z optymalizacją podatkową przedsiębiorstwa, które wchodziło na rynek międzynarodowy. Mniej więcej 20% miałem przychodów z zagranicy. Świetne doradztwo podatkowe otrzymałem od kancelarii hnihil-obstat.pl. Do tej pory z nimi doraźnie współpracuję. Zmienili http://mi formy podpisywania umów z niektórymi pracownikami, przeanalizowali aspekt rejestracji mojej działalności i tutaj też przeszedłem na spółkę. Dzięki nim podpisałem też wiele skomplikowanych umów z kontrahentami zagranicznymi, bez żadnych problemów formalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallia
no ja bym sąd omijała szerokim łukiem, jednak wolałabym chyba zgłosić sie do firmy która się tym zajmie, słyszałam sporo dobrego wlasnie o Votum - myślę żeby sie do nich zgłosić bo już 3 miesiac walczę o odszkodowanie i mam już dość...a to pewnie początek tej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boksi
Samemu do sądu nie ma co iść. Lepiej zgłosić się do EUCO i w razie co, to niech oni idą i się z nimi użerają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolijka
Kallia, zdecydowanie, sama nie walcz, wynajmij Votum i bedziesz mogła spać spokojnie. Naprawdę są skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka123
Zgadzam się z moimi przedmówcami, że samotnie raczej nic się nie wywalczy. Dlatego lepiej wynająć kancelarię, które skuteczniej pomoże wywalczyć każdą sumę. W moim przypadku szkody na zdrowiu jakie poniosłam po potrąceniu też zostały odpowiednio wycenione przez specjalistów. Zakwestionowała to jednak ubezpieczalnia. Wtedy bardzo przydała się pomoc mecenasa Rafała Sangowskiego z Poznania. Da się wywalczyć każdą sumę, tylko trzeba mieć takie własnie wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telleka
ja sie zgłaszałam do Votum i szczerze mówiąc całkiem dobrze na tym wyszłam. załatwili wszystko za mnie, nie musiałam się martwić...no i co ważne - sprawa wygrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybralam probe uzyskania wyzszego odszkodowania dzieki kancelarii www.adwokat-weglowski.pl i bylo warto, wszystko trwalo dosc dlugo, ale poszlo po mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstępnie zawsze warto napisać do kancelarii Meritum, która ma bezpłatną poradę odszkodowawczą – wtedy wiadomo na czym się stoi. Maila mają: biuro@meritumodszkodowania.pl. Ja dzięki temu zdecydowałam się walczyć o odszkodowanie, a nie byłam pewna, czy mam szanse na pozytywne zakończenie, póki nie zwróciłam się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurik
no właśnie sęk w tym, że często jest tak że nie wiadomo która firmę wybrać. a jest ich sporo całkiem. dlatego warto zdecydować się na te chyba najlepiej polecane. ja widziałam że Votum dobrze działa i prężnie wiec szanse na wygraną z nimi są i to spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi
No wlasnie votum jest skuteczne, z tego co wiem ma skutecznosc jedna z wiekszych wsrod firm. Takze ja bym sie xglaszala do sprawdzonej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej korzystać z usług EuCO. Mają swoją kancelarię prawną i agentów w całej Polsce. Poza tym są dobrzy w tym o robią, bo mają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia833333
Najlepiej udać się do profejonalistów. Firma http://pomocni.org.pl/ oferuje pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań wszelakiego rodzaju. Od komunikacyjnych przez majątkowe, aż po zdrowotne. Polecam ich naprawdę, kilka miesięcy temu dzięki nim ubezpieczyciel wypłacił mi o wiele więcej niż na początku wycenił za złamanie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy sprawną kancelarią prawną obsługujemy wszelkie rodzaje wypadków, udzielamy kompetentnych porad we wszystkich kwestiach prawnych związanych z obsługiwanym wypadkiem. Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty : odszkodowania.satis@gmail.com lub 661-704-285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszlka
z tego co się orientuję to Votum działa na prawdę bardzo dobrze. sa rzetelni i konkretni. a przynajmniej sprawą się zajmuje jeden opiekun. czyli sprawa nie przechodzi z rąk do rąk. to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz371
Na rynku działa wiele firm odszkodowawczych, które są dobre i potrafią walczyć. Duże firmy biorą niestety wysoką prowizję za prowadzenie sprawy, do tego nie chcą jej kierować do sądu bo to dla nich nieopłacalne. Lepiej poszukać mniejszej kancelarii, w której są prawnicy, radcowie i adwokaci, dla takich nie ma problemu, aby prowadzić spór na drodze sądowej. Ja wypadek miałam w tamtym roku i zdecydowałam się na Temidię z Wrocławia. Trzeba zdecydować samemu, można firmę z miejsca zamieszkania lub dużą o zasięgu ogólnopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×