Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzinka

Jak się odchudzić i zmobilizować do ćwiczeń? :(

Polecane posty

Gość dzinka

Hej ! Mam 24 lata i staram się odchudzić :) moja słabość to niestety słodycze... Kiedyś schudłam *kiedyś tzn. 4 lata temu) 20 kg i teraz ważę 66 kg przy wzroście 169 cm... Nie wiem jak się zmobilizować do ćwiczeń :( bo ten Skalpel wydaje mi się za trudny... nie potrafię dojść do końca ćwiczeń... Za to walczę i nie jem słodyczy już 3 dzień, nie cukruję, jem regularnie dość i staram się mniej, racjonalnie... Ale apetyt mam wielki... ;( Pomóżcie proszę, napiszcie jakie są wasze sposoby albo co robić :( Całuję ;* Lidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefff
hej. ja od trzech dni ćwicze z Tiffany Rothe. Ćwiczenia są fajne, nie są nudne lubie takie. Mam mega zakwasy boczków i nawet troche ud :) Tu jest spis i odnośniki do jej ćwiczeń, na poszczególne partie ciała: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631779 codziennie robie rozgrzewke nr 1, potem nr 2 booty shaking i 4 the bikini abs czyli łącznie pół godziny ćwiczeń. z czasem będe dokładać kolejne, mam nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinka
O ! dziękuję Ci bardzo ! :D a ile już schudłaś ? bo ja chcę 10 kg zrzucić :( i powiedz mi jak się motywujesz do ćwiczeń ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak jak ja...
sluchaj..dla mnie najlepsza recepta bylo na bierzaco spalac to co sie zjadlo.Nie mysl ze katowalam sie ćwiczeniami-jestem na to za leniwa:) ale starałam sie chociaz minimalnie ruszac np.sprzatajac:) to dziala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak jak ja...
aha i bron boze nie obrzeraj sie na noc:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinka
Tak, to to wiem, bo ja kochana zrzuciałam te 20 kg nie jedząc po 18. i staram się tego trzymać, nie jadam wieczorami w ogole. Tylko gubią mnie słodycze :( ale juz 4 dzien bedzie mijał... dam rade :D oby :D teraz co wieczór robie brzuszki - jakos tak po 20 :D ile dam rade :D Ale myslicie,ze wskazane jest mi chudnąc jeszcze? zaczęłam robic chodakowską ale to męczarnia dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak jak ja...
to zacznij od jakis lzejszych cwiczen,albo włacz sobie muzyke i po prostu tancz:) to tez jeden z moich sposobow.To prawda ze podczas tanca spala sie mnostwo kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudlas 20 kg, teraz bedzie trudniej. Ale z opisu wynika, ze byla to tylko dieta, bez cwiczen. Bo ja zaczelam cwiczyc Chodakowską, a waze tyle ile widac w stopce, i dociągam do samego konca. Oczywiscie sposona jak swinia, ale z kazdym dniem coraz lepiej. Proponuję cwiczenia na twisterze lub orbitreku- nie sa meczace, a bardzo efektowne. Minimalnie zmien nawyki zywieniowe, zeby organizm zczail, ze ma chudnac:) Ale mysle, ze powinnas schudnac maksymalnie do 60, zeby sie nie skrzywdzic. Zadbaj o miesnie, bo skladasz sie w tej chwili z tluszczu. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tak jak ja...
a co to jest ta chodakowska?aerobik????sorki, nie slyszalam...znajde to na youtube np????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przede wszystkim na youtube, wpisz sobie np. Skalpel:) Strasznie glosno teraz o niej... Nie moglam tego sluchac, w ogole nadal mnie wkurwia jej glupie gadanie. Ma meski i spiety glos. Ale cwiczenia napierdala jak robot, bez dwoch zdan!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefff
ćwicze dopiero pare dni także na efekty musze poczekać ;) ale przy ostatnich stresach schudlam 2 kg, co było widać nie tylko na wadze i to mnie zmobilizowało by zrzucać dalej. z tym, że stresy już mi się skonczyly i oczywiscie powróciłam do dawnych nawyków żywieniowych więc muszę z tym walczyć. a do ćwiczeń jakoś sie mobilizuje, chyba dlatego, że te z Tiff są naprawde przyjemne, lubie takie "bounsy" hehe :D a obczaiłam sobie tą chodakowską, może i efektywne ćwiczenia, ale właśnie nudne i ta babka tak "sucho" to prowadzi, ale może spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuc brzuch
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące diety, odchudzania , zdrowego stylu życia. Porady , ciekawostki film i zdjęcia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs2
Przepraszam,że się wtrące.Też zaczęłam ćwiczyć Skalpel II z Chodakowska.Pierwszy raz od 5-6 ćwiczę .Zaczęłam od rozgrzewki i pojedynczych ćwiczeń .Zwolniłam tempo.Pot lał się strumieniami .Po tygodniu robię cały zestaw ćwiczeń choć pocę się jak mysz .Czasem zamiast 14 robię 10 powtórzeń ale staram się ćwiczyć dokladnie. Chcę ćwiczyć codziennie a w niedzielę długi spacer-marsz.Jak rozruszam kości i mięśnie ,to zacznę wykonywać inne ćwiczenia .Do lipca muszę zgubić 10kg a głównie zmniejszyć obwody(brzuch).Mam szczupłą pupę i nogi ,najgorzej brzuch i ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuuuula
Ej, tak czytam i wiem że przyda Ci się np Slimette z http://NUtrinA.pL Ja stosuję te tabletki, odkąd przylukałam je u swojej instruktorki fitnessu :) są bardzo mocne i zdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×