Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

wyjechać gdzieś na bezludną wyspę na tydzień, bez telefonu, komputera, radia etc. Takie oczyszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie jedź
kogo to interesuje :o nie wiem po co tu to piszesz?zadzwon do przyjaciol i jedz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku, jak kogoś wezmę, to już wtedy nie będzie bezludna wyspa :P Możesz z szatyno-brunetem na sąsiednią wyspę pojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatynoszatan
Ja juz nie odpalalem kompa ze ho ho ho i jestem na rajskiej wyspie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z piękną mężatką na bezludną wyspę. I weźmiemy jakiegoś murzyna, żeby nam usługiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku, tylko wtedy ciężko myśli oczyścić w towarzystwie. Choć z drugiej strony jakbyś porwała tego szatyno-bruneta na bezludna wyspę, to nie mógłby Ci uciec :D Byłby cały Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooser, a jak mężatka będzie wolała tego murzyna? Sam na siebie bata ukręcisz, i wtedy Ty im będziesz usługiwał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooserkowa
wtedy będzie na dwa baty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty tyle czasu wytrzymuję bez faceta i myślisz, że tydzień czasu bez ludzi bym nie wytrzymała? To ma być wyjazd oczyszczający myśli, a nie randka tygodniowa :P No chyba, że z blond - Piętaszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz fiku, trzeba było od razu mnie zapytać jak go zdobyć, to bym Ci powiedziała :P Tylko wyspę wybierz taką, gdzie w wodach pływają rekiny, co by wpław nie chciał uciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty tyle czasu wytrzymuję bez faceta i myślisz, że tydzień czasu bez ludzi bym nie wytrzymała? To ma być wyjazd oczyszczający myśli, a nie randka tygodniowa No chyba, że z blond - Piętaszkiem >>> nie będę wnikał "jak wytrzymujesz" , ale jakoś , na pewno :classic_cool: poza tym "wyjazd oczyszczający myśli" jak najbardziej polecam z draniem - oczyści...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak każdy ja jednak na bezludną bym się nie wybrał :) wolałbym jakieś góry i chatkę bez prądu bez neta tylko ja kominek, ogień i cisza uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to tak a i bruneta nie biorę ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie wolała murzyna, tylko szlachetnie urodzonego Aryjczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rumm :) Na bezludnej wyspie, tez może być góra :D Możesz zająć trzecią wyspę obok fiku, jest z górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen, świetna myśl, na takie wyjazdy można tak się zapisać normalnie? Czy tylko z firm są organizowane? Choć w sumie żyją w Polsce survival mam na co dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek.B.
czy znacie jakies potrawy lub pojedyncze ich skladniki, ktore pomoga mi uzyskac upragniony strzelajacy wytrysk? ogolnie zdrowo sie odzywiam ale nasienie "wylewa" mi sie powoli z penisa, a chcialbym aby strzelalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka fog no i masz mnie :) czy te trzy wyspy mają połączenie ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumm sa na tyle blisko, że można zbudować tratwę z drzew, powiązać lianami, i przepłynąć :) Wtedy będziemy robić ognisko integracyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzizesss:) tego to od razu do wody niech się z rekinami bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku ale to znaczy że zaden inny brunet nie dostanie się do ciebie jak już tamten nie da rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
women, nie będę musiała go wiązać, pozostawię kompletnei wycieńczonego po wspólnych zabawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×