Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

fiku zle rozstawiasz drogowskazy:) gubi się chopak. należy nakreślić mu którędy droga do szczęścia a że akurat na końcu drogi jesteś ty :) no cóż:) szczęściu trzeba pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam... chciała bym uciec momentami, oderwać się, zatracić na moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foguś no tak zycie takie ma swój klimacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie trzeba daleko tylko jak na złość u mnie blisko jest drogo a u Moorlanda tanio. Trzeba chyba zmienić region :) Ja to mam problemy, na dom mnie stać a nic nie robię żeby go kupić. Dosć żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumm zareklamował się, ale ja już powiedziałam, że dzielić się nie lubię, a on już ma Piętaszkową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foguś ty miałaś mieć małe wymagania a tu piszesz że piętaszkowa ci przeszkadza:) każdy ma piętaszkową:) zawęziłaś sobie straszebnie szanse na pietaszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumik chcesz powiedzieć, że już nie ma wolnych Piętaszków?:( Co ja na to poradzę, że nie lubię tłoku i chcę go mieć tylko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) się pojawiają :) ale jak się pojawi pamiętaj drogowskazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeszcze muszę być tam gdzie się pojawi:P No i z drogowskazami może być ciężko bo ja nieśmiała z natury jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog : "Ehh ja jednak wolę wolnego Piętaszka" no tak, bo jak tu usidlic usidlonego? A kobieta musi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy tu nie o usidlenie chodzi :) Ja chcę takiego co będzie ze mną z własnej nieprzymuszonej woli, a nie dlatego, że go usidliłam na wyspie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie spełniam warunków. Nawet strzelać potrafię ale tak to jest, że największą wadą faceta jest jego "żonatość" , nawet dla samej żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Piętaszkami jest tak: jedziesz sama na tą wyspę i tam dopiero szukasz Piętaszka. Jak Ci się uda jakimś cudem jakiegoś znaleźć to bierzesz w ciemno i nie wybrzydzasz. Tym bardziej w Twoim przypadku, bo we mgle to jeszcze trudniej coś wypatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy, to chyba przyjdzie mi na tej wyspie być samej, nie sądzę aby tam był jakiś i czekał na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetem jak z butami - lepiej mieć te na które nas stać, a nie ze złota i nosić z kimś na zmianę. Więc lepiej brać co na wyspie już dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland ale na mojej wyspie nie ma nikogo, to co mam brać :P Jeszcze zdrowy podsumował, że w moim przypadku może być cięzko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×