Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

mamalistopadowa wiem co czujesz bo ja też straciła dwie ciaże. Jest mi bardzo smutno i sercem jestem przy tobie. miałam robione różne badania ale wszystkie wyniki są ok. Miałam robione kariotypy mój i partnera oraz badania na zespół antyfosfolipidowy. Ja cały czas sie boje narazie jest wszystko ok ale strach pozostaje. Chciałabym w ten długi weekend pojechać do przyszłych teściów ale nie wiem czy to dobry pomysł tłuc sie 400km pociągiem boje sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Mamalitopadowa, a miałam jakies przeczucie? Zaczęło sie cos dziać? Straciłaś objawy ciazowe? Czy poszłaś na umówioną wizytę i tak sie dowiedziałaś? Powiem Ci ze nie jest to sprawiedliwe. Dziewczynki bardzo młode nie chcą mieć dzieci, a rodzą całe i zdrowe, a jak ktoś tego pragnie to ma problemy. Przykro mi jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geocha
Pattina idz do lekarza niech wszystko sprawdza czy z Dzidzia ok.kazda infekcja moze byc niebezpieczna dla dzidziusia Mamusinka obawiam sie ze wlasnie chodze do lekarki do ktorej ty chodzilas.... Przyjmowala kiedys w szpitalu, teraz tylko prywatnie... Zadnych badan po urodzenia Maluszka tez nie mialam. Mysle nad zmiana lekarza... Jak bylam po L4 mowilam o bolu w dole brzucha to mnie nawet nie zbadala... Hadlanka jesli chcesz jechać tak daleko i dobrze sie czujesz to mysle ze spokojnie mozesz jechac, ale jeśli masz jakieś obawy... to lepiej zostać i być spokojniejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zbliżają się cieplejsze dni , wypady do lasu na wieś etc. a co z komarami kleszczami? czym mozemy się psikać czy smarować czymś żeby to dziadostwo do nas nie podlatywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię tabelkę, bo nie ma tu daty mojego porodu ;) kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11...................Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy wiara-w-marzenia....24lata.........26.11................O lsztyn natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk Teraz chyba wszystkie jesteśmy po kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak samopoczucie mamusie? :) U mnie jakos ciezko, czuje sie jakbym wazyla tone i nic mi sie nie chce. Mimo wszystko dalam sie namowic na spacer i nie zaluje, wszystko dookola tak pieknie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
poszłam na wizytę kontrolną na USG i lekarz miał problemy ze znalezieniem bicia serca, po chwili stwierdził że coś zobaczył i że jest ok...ale dla pewności miałam zrobić HCG. I poszło jakby ktoś uderzył mnie młotkiem w głowę z całej siły, hcg spadało...wizyta w szpitalu, serce nie bije, zabieg... mijają 2 tygodnie. miałam już pierwsze badania ale wyniki dopiero 6 maja i kolejne badania. jak nic nie wyjdzie to bede chciala (tak na necie czytalam) ze profilaktycznie podaje się acard i heparyne po poronieniach jak w badaniach nic nie wychodzi. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta;) przykro mi listopadowamama że Twoje maleństwo powiększyło grono Aniołków:* myślami jestem z Tobą u mnie wszystko dobrze, choć ostatnio jestem bez sił, nic mi się nie chce. Moja córeczka się przeziębiła, w sumie po raz pierwszy w życiu. Czasem miała katar ale to góra 3 dni ją trzymał, a teraz prawie 2 tygodnie się męczyliśmy;( pogoda u nas piękna, codziennie spaceruje z małą wczoraj mój M podsłuchiwał maleństwo i mówi że słyszał serduszko: wzruszył się tak że aż mu łezki się zakręciły:) a Wy dziewczyny jak się czujecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
mama listopadowa mi również bardzo przykro z powodu Twojej straty:( trzymaj się jakoś, następnym razem na pewno Ci się uda! Trzeba w to mocno wierzyć!!! U mnie dziś okropna pogoda, przez cały dzień tylko 10stopni i cały czas pada albo kropi. Zmarzłam strasznie jak jechałam do szkoły, założyłam sobie balerinki, bo myślałam,że później będzie ciepło, a zmarzłam jak cholera. Teraz wróciłam i moczę sobie nóżki:) mam nadzieję, że nie dopadnie mnie żadna choroba. Ostatnio sporo czasu spędzam na czytaniu książek, obecnie czytam ,,Piędziesiąt twarzy Greya" EL James i bardzo polecam:) Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda przyszla mama tez zaczelam te ksiazke, ale niestety utknelam w polowie. Jakos mi nie podeszla taka tematyka ;) a dzisiaj zaczytalam sie w "Olśnieniu" Aimee Agresti. Tez polecam, choc to bardziej fantasy. Mam pytanie, czy wy tez rozmawiacie ze swoimi brzuchami? Bo ja musze przyznac czesto mowie do mojejgo brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam listopadowe mamy! Jeżeli pozwolicie dołączę do Waszego grona. Termin mam na 03.11.2013r. więc chyba dobrze trafiłam. Jestem teraz w 14 tygodniu, chcę dzielić się z Wami uwagami i spostrzeżeniami. Jestem mamą 9 letniej córki (spora przerwa) więc jakieś doświadczenie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj margarita79 na forum :) jak tam samopoczucie i objawy? Biala_kuleczka_1985 też rozmawiam z brzuszkiem, ale zazwyczaj jak się droczę z mężem np: Maluszku tatuś nie chce nam lodów kupić :P ale pewnie jak brzusio urośnie to będziemy więcej "rozmawiać" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje samopoczucie już w porządku, minęły mdłości zostały resztki notorycznego zmęczenia i senność. no ale w końcu ciąża to ogromne wyzwanie dla organizmu, więc ma prawo być zmęczony :-) Macie coś takiego, jak przeczucie co do płci maleństwa? Ja mam, wydaje mi się, że to chłopczyk... Jak byłam w ciąży z córką, to od początku czułam, że to dziewczynka, choć do końca nie pokazała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata91 dobry sposob ;) podobno kobiecie w ciazy sie niczego nie odmawia, a pozatym to takie slodkie rozmawiac z malenstwem, jestem pewna ze ono wszystko slyszy :) Margarita79 ja tez mam przeczucie że u mnie to bedzie dziewczynka, moze dlatego ze od poczatku bardziej mnie ciagnie do slodyczy i tak sobie zalozylam ;) A dzisiaj pierwszy raz obudzilam sie o normalnej porze tj przed 8, ostatnio nie moglam dospac do 7, po poludniu obowiazkowa drzemka a wieczorem padalam ze zmeczenia. Co sie dzieje z tym organizem... ;) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, od początku wydawało mi się że bedzię chłopiec, ale teraz mam lekkie wątpliwości. Też nie mogłam dospać do 7:00 ba! 7 to było marzenie! ale od kilku dni kładę sie pożniej (wczesniej padałam o 21:00) i wstaje koło 8:00 z czego mój mąż sie bardzo cieszy bo go nie budze "o świcie" :):):) byłam dziś na badaniach krwi, dobrze że wyszłam ciut szybciej bo o 7:30 stało już 12-15 osób .... Jakieś plany na majówkę? My otwieramy sezon na działeczce rekreacyjnej mojego wujka, potem do teściów bo mamy zjazd całej rodziny od strony męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć dziewczyny ja mam przeczucie ze to bedzie chłopak, a wszyscy oprócz męża i teścia myślą ze to dziewczynka. Ogólnie to mam problem z jelitami juz od 3 dni nie moge sie wyprużnić :( co do odpoczynku to na razie nie planujemy bo mąż pracuje ciagle. W lato ma mieć tydzien wolnego i pojedziemy nad moze :) pózniej urop wziął sobie od polowy listopada do stycznia zeby mi pomoc jak urodzi sie dzieciaczek. Na szczęście ja w Olsztynie mam wszędzie plaże i moge sobie codziennie odpoczywać na powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Daria u mnie jest tak ze jak jest sie w ciazy to wchodzi sie przed kolejka do gabinetu. Zapytaj przy recepcji czy jako ciężarną masz prawo wejść pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja pierdziele sory dziewczyny za błędy. Pisze często z przez tablet i sam zmienia mi słowa :/ Jak mu się podoba to tak pisze :/ a ja wychodzę na nie znającą zasad ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Biała kuleczka - widzisz a ja jem jabłka, gruszki, kiwi, śliwki pije bardzo dużo wody. Mniej więcej 2 litry dziennie i nic mi nie pomaga :( ginekolog przepisała mi syrop, którego nigdzie nie mogę dostać w okolicznych aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geocha
Mi tez nic nie pomaga, ani na mdłości ani na zaparcie... Ja czytam 2 cz. Greya ale oprnie mi to teraz idzie... Sennosc z reguły mnie dopada. Dzisiaj czeka mnie jeszcze kanałowe leczenie. czy wie ktoraś il można podać znieczulenia? Co do odczuć to wydaje mi sie ze bedzie dziewczynka :-) Zobaczymy czy sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geocha
Mi tez nic nie pomaga, ani na mdłości ani na zaparcie... Ja czytam 2 cz. Greya ale oprnie mi to teraz idzie... Sennosc z reguły mnie dopada. Dzisiaj czeka mnie jeszcze kanałowe leczenie. czy wie ktoraś il można podać znieczulenia? Co do odczuć to wydaje mi sie ze bedzie dziewczynka :-) Zobaczymy czy sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przeczucie, że będzie synek, a inni mówią, że córka, bo mam ciągotki do słodyczy :) lekarz powiedział, że obstawia dziewczynkę, bo nie było by zabawy, gdybyśmy obstawiali wszyscy chłopca i powiedział, że profil dziewczynkowaty :P zobaczymy... następna wizyta 25.05 i ponoć już będzie wiadomo :) ale najważniejsze, żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodaję się do tabelki :) kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11......................Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy wiara-w-marzenia....24lata.........26.11................O lsztyn natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja pozwolę się dopisać :) kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11.............. ........Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy wiara-w-marzenia.....24lata.........26.11................O lsztyn natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11..................Leszno Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ja ;-) kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto margarita79..........34 lata.........03.11...............Ustrzyki Dln polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11.............. ........Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy wiara-w-marzenia.....24lata.........26.11................ O lsztyn natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11................ ..Leszno Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się czyta, to co piszecie. Myślałam, że tylko ja mam takie kłopoty ze spaniem. W dzień jestem śpiąca i zmęczona, zasypiam dosyć szybko ale budzę się w nocy i nie mogę spać. Poza tym wstaję często do toalety nawet 3 razy w nocy. No i jeszcze jedno: cały czas zamartwiam się czy wszystko ok. Idę do lekarza i wszystko jest w porządku, a za kilka dni już rozmyślam, czy aby na pewno. Najchętniej robiłabym usg raz w tygodniu podglądała maleństwo. też tak macie, czy ja już całkiem zwariowałam na punkcie maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×