Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

witam, co do leczenia to narazie żadnych leków nie biorę, jedynie cały czas robię badania, węzłów dołów pachowych, jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej.. w poniedziałek z samego rana jade właśnie do Centrum Onkologi na wizyte kontrolną, mam też wtedy usg dołów pachowych zobaczymy czy mogę w ogole mieć to badanie bo RTG napewno odpada.. zobaczymy co powiedzą na moją ciąże :) w poniedziałek też mam wizyte u ginekologa z tym że innego niż do tej pory.. szukam kogoś naprawde dobrego..mam nadzieje że w końcu na takiego trafie.. bo chce żeby moje dzieciątko było zdrowe jak ryba a jednocześnie żebym się mogła nim nacieszyć jeszcze przez długie lata ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Tinneraa a z jakiego powodu lekarz przepisal Ci duphaston? Tanszy jest odpowiednik czyli luteina, kosztuje ok 3-4 zl za opakowanie 30szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa biorę luteinę dopochwowo bo pierwszą ciąże poroniłam miałam puste jajo płodowe:-( także ciąża podwyższonego ryzyka. Ale dawno nie miała USG i dlatego chyba głupieje... Byle do czwartku wytrwać i się wszystko okaże... Staram się uspokoić choć nie wychodzi mi to łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Jestem wlasnie po wizycie u gina. Poniewaz w moczu wyszly mi bakterie, a nie mam zadnych objawow z tym zwiazanych, to badanie mam powtorzyc. Morfologia natomiast wyszla ok. Mam zwolnienie na kolejny miesiac. I za dwa tygodnie mam miec usg. Juz nie moge sie doczekac. Moze Mezowi mojemu uda sie wreszcie mi towarzyszyc. Mam nadzieje, ze akurat bedzie mial wolne;) Poki co ide gotowac obiad. P.s. Ale brzydka dzis pogoda;( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pogoda do *upy :-( Nic się nie chce,ogólnie mam niskie ciśnienie a w taką pogodę to już wogóle...:-( Synek ogląda sobie Mini Mini a ja uciekam brać się za obiad dziś zupka ogórkowa bo dawno nie bylo...:-) ­Milego popoludnia A swoją drogą ciekawe jak tam Betrix i Ajek bo nie odzywają się od dość dawna...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Ja tez mam skorcze w terminie miesiaczki. Poboli i przestaje:) teraz daj mi czadu wiezadla. Pozatym wszystko gra:) duzo spaaceruje i jestem na etapie polowania na ciazowe spodnie w lumpkach:p bo w dzinsy juz nie wchodze. Niby 2 kg do przodu a brzucho juz wyskoczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mimo bóli wszystko ok :) u mnie narazie brzuszek prawie całkiem płaski tylko lekkie zaokrąglenie na dole, ale w niektórych spodniach bez rozpinania nie usiądę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda przyszla mama, dhupaston mam z tego wzgledu ze moj bardzo oslabiony organizm moze nie utrzymać ciąży, do tego bole brzucha i skurcze. mamusinka, no cóż życzę CI wytrwałości, jeśli chodzi o leczenie ciężko mi było to przeżyć, ale pokonałam, mam nadzieję że chol.erstwo nigdy nie wróci już, czego Tobie też życzę... U mnie pogoda w sam raz, troszkę wiatru, ciepło, ale co z tego jak nie mam siły na nic, wstaję z łóżka to zawroty głowy, prawie omdlenia.. ehhh niech to się już skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa czy ja dobrze rozumiem że również chorujesz, tzn chorowałaś na to paskudztwo? na co dokładnie i kiedy? przepraszam jeśli już o tym wspominałaś, mogłam niechcący przeoczyć.. dziś sie trochę przestraszyłam bo po stosunku z mężem pojawiła się krew.. mam nadzieje że się to uspokoi i nie zrobilismy krzywdy maluszkowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89h
hej listopadoweczki;) mnie tez boli brzuch;/w 1wszej ciazy tez bolal ale nie tak mocno;/ mloda przyszla mama;) a jaki masz powod zwolnienia? ostatnio bylam u lekarza powiedzialam mu o dusznosciach wymiotach i strasznym bolu brzucha i o tym ze w pracy dzwigam kartony to powiedzial mi ze "ciaza to nie choroba" ok ma racje ale jestem jego pacjentka od 6 lat, prowadzil moja wczesniejsza ciaze i mogl zobaczyc ze zadnego zwolnienia nie bralam a teraz kiedy serio jest mi zle dostalam 2 dni zwolnienia...;( z jazda na rowerze jest tak ze jezeli jezdzilyscie przed ciaza to nawet w trakcie ciazy mozecie ale oczywiscie mniej i to o jakies 30%. o matko ale sie rozpisalam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Ja mam zwolnienie ze wzgledu na rozne plamienia/ krwawienia, ktore mialam na poczatku ciazy. Mam nadzieje,ze juz nie wroca. Wtedy kazala mi lezec. Maja ginka sie strasznie przejmuje tym i powiedziala,ze narazie absolutnie do pracy mnie nie pusci, widocznie nie chce, zeby to sie powtorzylo. Moze za jakis czas jak sie wszystko unormuje, to wroce do pracy. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz wysłał na L4 z powodu kregosłupa, kiedyś sie przedzwignełam w pracy i wysunął mi się jeden krąg, co powoduje rwę kulszową raz na jakiś czas. Teraz przy rosnącej macicy i zmieniającym się ułożeni kregów boooli niemiłosiernie, jak tylko postoje wiecej jak 2 h. Prace mam stojącą 8 h, schylania noszenia podawania itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 list, wstępnie planuje rodzić w Tczewie, a Ty juz wiesz gdzie byś chciała rodzić ? Moje znajome w ciązy młodszej i starszej obstają przy Zaspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ;) mój lekarz prowadzący jest tam ordynatorem, poza tym mam bliżej niz na zaspę na przykład, no dobra może nie bliżej ale napewno szybciej się tam dostanę ;) pozatym znajoma jest położną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa gratulacje! :D miał ktoś u Was w rodzinie już bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Gratuluje ;) a czemu dopiero teraz sie dowiedziałaś? Wcześniej nie było widać? Szczęście razy 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego męża Mama jest od bliźniaków. Nie widać wcześniej było. to dopiero 10-11 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Może dlatego sie tak złe czułaś. Już teraz wiesz, że dolegliwości masz razy dwa:). Super tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera - gratulacje! Wcześniej nie miałaś USG, czy nie było widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa musisz teraz zmienić podpis ;) planowany termin porodu nie maleństwa a maleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×