Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Lisiczka83 ale fajnie :) cieszymy się, że wszystko ok. Fajnie że znasz już płeć. Ja teraz jak pójde na wizytę 28.05 będze w 14 tyg, to mi może też powie jaka płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka:):):):) świetny kolor włosów i super oczy :-DWiara-w-marzenia super figurka nic tylko pozazdrościć :-) Dziewczyny ale całkiem inaczej jak się wie z kim się pisze. A ja dziś w porządku czuję się ok siedziałam dziś w domu przyszła koleżanka z córeczką posiedziałyśmy,maluchy się pobawiły a teraz jestem śpiąca jak niewiem :-) A jutro wybieram się na parapetówkę do znajomych już dosłownie robie wszystko żeby zabić ten czas jakoś do tego usg :-) Przyjemnego wieczorku uciekam wziąć kąpiel i obejrzeć jakiś film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczka pisz jakie tetno chlopak mial wczesniej bo ciekawa jestem czy teoria sie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wiec ja juz po badaniu. Wszystko ok. Malenstwo najprawdopodobniej jest chlopczykiem ale lekarz nie dal 100% pewnosci. Wiek dzidzi z usg 14 tyg 5 dni. Tetno mnie troche zastanawia bo jest 155, czyli bardziej pasuje na dziewczynke co nie? Ale i tak jestem bardzo szczesliwa ze wszystko dobrze :) lekarz mnie dzis zaskoczyl, byl wyjatkowo gadatliwy, wszystko mi wytlumaczyl i ogolnie jestem zadowolona. Nie musze juz brac Duphastonu, kwasu foliowego a witaminy co dwa dni, bo jak stwierdzil gin po co sie faszerowac chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail wysłany czekam teraz na hasło zeby was zobaczyć. Lisiczka super wiadomości, napisz prosze jakie było tetno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
jutro zajrze na poczte;) ja spr tetno w 1wszej ciazy i wynosilo 146 a w tej mam 175;) dodam ze mam synka wiec moze sie uda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) we wtorek kolejna wizyta.mam nadzieje, ze lekarz potwierdzi nadal ze dziewczynka. :-) puls zawsze około170 także pasuje do teorii.brzuch mam bardzo wielki, wyglądam jakbym była w 6 ,7 mies. a dziś skonczyłam 16 tydzień. dziewczyny czy skoro zaczynam 17 tydzień to zaczynam też 5 mies ciąży czy jakoś to inaczej się liczy :-) bo nie wiem.jutro jade z mezem nad jeziorko zrobimy grila. ja bede siedzieć w cieniu, bo nawet gdy nie byłam w ciąży to długo nie mogłam siedzieć na słońcu bo zaraz ból głowy. nie mogę się doczekać bo dawno nie mieliśmy wolnego wekęendu. tak miło jest spędzić trochę czasu razem. :-) a wy jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polna gruszka wg "w oczekiwaniu na dziecko" : 1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX Ja jutro cały dzień sama, bo M w szkole. Ale za to w niedzielę mamy 1 rocznicę ślubu więc może się gdzieś wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laura. :-) bede tym się sugerować.wysłałam wiadomość mam nadzieję was zobaczyć. postaram się też wysłać zdjęcie w najbliższych dniach. a jeszcze powiem wam ze mimo ze moj brzuch jest taki duży to w 1 trymestrze schudłam 4 kg i nadal nie przytyłam.moze dlatego ze jestem przy kosci. dlatego tez sie ciesze bo nie powinnam duzo tyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem już 5 kg na plusie, choć muszę przyznać że w pierwszych tyg pozwalałam sobie na wszystko :) potrafiłam o 3 w nocy czekoladę jeść więc stad u mmie te dodatkowe kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam zdjecia fajnie jest was zobaczyc. jak znajde troche czasu tez wrzuce swopje. Polna gruszka ja tez zaczynam jutro 17 tydzien czyli 5 miesiac. A w tych tygodniach ktore podała laura 3 5 6 i 9 miesiac maja po 5 tygodni a reszta 4 tygodnie. Ja odliczam sobie miesiace co 4 tygodnie. pattina super brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałam was super macie brzuszki :-) i fajny pomysł jednej z mam ze napisała który tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wyślecie komuś hasło to przerzucajcie tą wiadomość do folderu hasła który utworzyłam po lewej stronie żeby było przestronniej :D polna wysłałam Ci hasło :) tylko już przerzuciłam do tego folderu właśnie. żeby po 10 razy nie wysyłać do tej samej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ja sama się nie łapię w tych tyg. W necie jest też kilka wersji. Ja podałam tą z książki bo akurat miałam ją pod ręką :) Jeżeli są tam jakieś błędy, to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na innym topiku :) 1. Wg książki \"W oczekiwaniu na dziecko\" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek \"Ciąża\": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Aby do listopada :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w lipcu, sierpniu będziemy wyglądać jak prawdziwe ciężarówy :D ale oczywiscie też nie mogę się już doczekać listopada i momentu przyjscia dzieciorków na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Polna gruszka i Nettie mi sie wydaje, ze jak zaczniecie 18 tydz to wejdziecie w 5 miesiac, a nie tak jak piszecie, ze 17 tydz to juz 5 miesiac. 17 tydz to koncowka 4 miesiaca. Przynajmniej mi sie tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to wlasnie jest napisane tak różnie ze względu na to ze niektóre dziewczyny określają 18 tydzien ( 17+6), a niektóre 18 tydzien (18+6). Rożne źródła różnie podają w zależności od autora który to pisał. Ja tez myśle ze to chodzi o ten 18 który jest 18+6 to jest wtedy 5 miesiąc jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×