Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Wklejam tabelkę dla nowych, aby się dopisały i uaktualniły :) kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto margarita79..........34 lata.........03.11...............Ustrzyki Dln polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11......................Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11................ ..Leszno Wlkp Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11................Wrocław Pattina.................22lata.........21.11................Chorzów wiara-w-marzenia.....24lata.........23.11................ Olsztyn konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie laura.laura...............24lata.......24.11..................Opole geocha..................29lat..........25.11................Tychy Lisiczka 83 .............30 lat.........25,11.................. Zgorzelec natija89.................24lat.........27.11..................Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja również zamierzam być rok ;) A co potem to zobaczymy :) moj M też chciałby żebym została z dzidzią w domu. Jak u was samopoczucie ? U mnie pogoda piękna a samopoczucie do .... Rano byłam na badaniach krwi, od 6 na nogach. A w nocy wstawałam z 10 razy do wc :( taka śpiąca i zmęczona jestem że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
Hej, u mnie sprawa z rocznym macierzyńskim przedstawia się następująco - umowę w obecnej firmie mam tylko do końca marca 2014, więc żeby mieć pracę po urodzeniu dziecka, wstępnie z Mężem zaplanowaliśmy tak, że ja przez te powiedzmy 4miesiące po urodzeniu będę na macierzyńskim, czyli do końca trwania umowy, po czym wracam do pracy, żeby w ogóle ją mieć, a Mąż dokończy macierzyński. Potem znajdziemy jakąś opiekunkę na 2-3dni w tygodniu, bo Mąż pracuje na zmiany i ma sporo wolnego, więc w pozostałe dni tygodnia on będzie z Dzidzią, no i ja po pracy. Tzn takie jest moje obecne myślenie, ale pewnie mi się odmieni jak pojawi się Dzidzia na świecie:) Sama nie wiem jakie rozwiązanie w tej sytuacji byłoby najlepsze. Bo jeśli nie wrócę do firmy pod koniec marca, to zostanę bez pracy, a to byłoby przykre:( Głupia sytuacja. Że też ta moja umowa kończy się akurat w takim okresie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AaNnKkAa wiesz fajnie by było tylko mi l4 i macierzyński wypłaca pracodawca i zus, i jeśli firma splajtuje nie należy mi się nic z zusu więc niestety ale mnie nie pocieszyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wkradł mi się błąd, l4 i macierzyński wypłaca mi pracodawca a nie zus, więc nie należy mi się nic jeśli firma splajtuje, a tym bardziej jeśli mnie zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wkradł mi się błąd, l4 i macierzyński wypłaca mi pracodawca a nie zus, więc nie należy mi się nic jeśli firma splajtuje, a tym bardziej jeśli mnie zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już po badaniach i powiem Wam że jestem wściekła jak niewiem dzis moj lekarz potraktowal mnie strasznie rzeczowo zbadal, pobral cytologie itd...ale jak przyszlo do usg no zalamalam się nie dość że zamiast na nowym aparacie ktory ma w to wzial mnie na ten stary na ktorym nic nie widac. Pol godziny cudowal zeby wogole cos bylo widac jak juz widzial to nie moglam patrzec bo jak sie ruszylam to mu obraz uciekal wiec widzialam mojego maluszka zaledwie przez sekundy :(:(:( Pozniej jak spytalam o zdjecie tyo powiedzial ze absolutnie tam się nie da zrobic,a jak zapytalam o wymiary nic mi nie podal slyszalam tylko ze do poloznej mowil CRL 7,0 czyli taki dlugi jest moj okruszek i to wszystko :( Nie posluchal tetna nie zmierzyl przeziernosci karkowej no po prostu jeszcze gorzej się czuje a czekalam 14 tygodni na jedno usg! :-( Zaraz po wyjsciu dzwonilam do prywatnego i powiedzialam ze bardzo zalezy mi na podejrzeniu malenstwa i przyjrzeniu się mu dokładniej no i 31.05 mam przyjsc...U niego przynajmniej dowiem się wszystkiego czego chce jednak w tym kraju jak się nie zapłaci to nic porzadnie nie zrobia ; / Umowilam termin za dwa tygodnie bo na dzien dzisiejszy wiem ze wszystko jest ok a moze bedzie akurat szlo podejrzec miedzy nozki coz tam chowa :-) Jutro zaczyna się 14 tydzień... Na dzień dzisiejszy chce mi się płakać i pewnie wieczorem znów będę wyć jak bóbr :( Nawet nie wiecie jak mi smutno :( Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
Pattina, trzymaj się i się nie rozklejaj! Wcale Ci się nie dziwię - tak długo czekałaś, żeby zobaczyć maleństwo a tu taki zawód... Lekarz powinien być człowiekiem, rozumieć, co czuje matka, a niektórzy traktują nas przedmiotowo. Dobrze, ze się umówiłaś na wizytę prywatną - może tym razem trafisz na lepszego lekarza, który Ci wszystko pokaże, opowie, gdzie co jest. To jest bardzo ważne. I jeśli uznasz, ze tak będzie lepiej, to zmień lekarza - w końcu to oni są dla nas, a nie my dla nich!! Ja tez zmieniłam lekarza w 12 tc i teraz jestem bardzo zadowolona :) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
Ps. I powiem Ci, ze podejście lekarza nie zależy tylko od tego, czy przyjmuje na nfz czy prywatnie. Ja chodziłam do różnych lekarzy w trakcie leczenia niepłodności i czasami Ci, do których chodziłam prywatnie traktowali mnie gorzej niż inni na NFZ. Wszystko zależy od tego, jakim lekarz jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pattina bardzo mi przykro. Tyle czekania. Straszne. Pójdziesz prywatnie to dowiesz się więcej. Ale powiem wam dziewczyny że dla mnie to jest szok. Ludzie pracują, odprowadzają składki a jak chcemy skorzystać z czegoś co się nam należy to wielki problem. Szok szok szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna kulka dzięki za słowa otuchy, będę się starać ale już tak odliczałam. Pewnie czas znów będzie się dłużyć w nieskończoność no ale muszę czekać wytrwale nie ma co się denerwować jeszcze szkrabowi zaszkodzę :-)) Jakoś to minie :) Obyście nie miały tak przykrych przeżyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Wklejam tabelkę dla nowych, aby się dopisały i uaktualniły kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto margarita79..........34 lata.........03.11...............Ustrzyki Dln polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11.............. ........Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11................ ..Leszno Wlkp Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów wiara-w-marzenia.....24lata.........23.11................ Olsztyn konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie laura.laura...............24lata.......24.11............. .....Opole geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy Lisiczka 83 .............30 lat.........25,11.................. Zgorzelec natija89.................24lat.........27.11............. .....Słupsk dziubek74...............39lat..........7.11.................Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Pattina współczuje masakra ....to jakies nieporozumienie z tym lekarzem ale jak cos to mamy prawo skarge zlozyc albo zmienic lekarza wkoncu składki sie płaci...jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to wlasnie jest w naszej Polsce... Smutne to i przykre, zwlaszcza ze sie tak czeka na kazda wizyte u lekarza... Moj lekarz tez nie jest jakis mega super dla mnie, odpowiada na wszystkie pytania i wogole, ale czasami tez czuje sie potraktowana przedmiotowo. Raz, dwa i po wizycie, z tego pospiechu zapominam zapytac o polowe spraw ktore mnie nurtuja. A dodam ze chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki. Jestem po wizycie, o mało jej nie przegapilam bo myślałam że jest za tydzień. Dzidzia ma 9,5 cm tetno 154. Nastepna wizyta za 5 tygodni.Pattina przykro mi że lekarz tak cię potraktował, mam nadzieję że z następnego będziesz bardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielna kulka
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto margarita79..........34 lata.........03.11...............Ustrzyki Dln polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11.............. ........Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. dzielna kulka..........26 lat..........08.11.................Śląsk mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11................ ..Leszno Wlkp Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów wiara-w-marzenia.....24lata.........23.11................ Olsztyn konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie laura.laura...............24lata.......24.11............. .....Opole geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy Lisiczka 83 .............30 lat.........25,11.................. Zgorzelec natija89.................24lat.........27.11............. .....Słupsk dziubek74...............39lat..........7.11.............. ...Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask Mama Monika...........29 lat.........01.11................Oświęcim ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto margarita79..........34 lata.........03.11...............Ustrzyki Dln polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11.............. ........Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. dzielna kulka..........26 lat..........08.11.................Śląsk mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11................ ..Leszno Wlkp Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów wiara-w-marzenia.....24lata.........23.11................ Olsztyn konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie laura.laura...............24lata.......24.11............. .....Opole geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy Lisiczka 83 .............30 lat.........25,11.................. Zgorzelec natija89.................24lat.........27.11............. .....Słupsk dziubek74...............39lat..........7.11.............. ...Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyn mam pytanie ile razy już byłyście na ogólnych badaniach krwi i moczu, bo ja się trochę niepokoję, jestem w 16 tyg i miałam dopiero raz zlecone badania krwi i moczu, co prawda mocz robiłam sobie sama jeszcze 2 kolejne razy, ale to chyba trochę mało, bo przecież nie wiedomo czy nie mam anemii, na kolejną wizytę za 2 tyg też nie zlecał mi badań....czy to nie mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Monika, ja jestem w 15 tyg i tez mialam tylko raz robione te badania jutro mam wizyte wiec licze ze lekarz zleci mi badania... :) pozdrawiam mamuski w ten sloneczny dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he chyba tak. A i przytylam 2 kg w ciągu 4 tyg. Dziewczyny czy wam też robią się padaczki na nogach? Bo ja mam ich coraz więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie.... a więc tętno Twojej dzidzi wskazywaloby że to będzie dziewuszka ;) Ja krew i mocz mam co wizytę zlecane + czasami cos tam jeszcze typu hiv, wasserman. hcv itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, tętno wskazuje na płeć ? powiedzcie coś wiecej:) ciekawa jestem. Moje maleństwo miało 157, ale ja byłam zdenerwowana bo to była wizyta prenatalna i bałam sie czy wszystko bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam wcześniej, jakoś na kilku początkowych stronach że mam taką teorie ;) Jak leżałam teraz w kwietniu w spzitalu na ginekologii ., lezalo ze mna 6 dziewczyn w wysokiej ciazy no i mialy codziennie, kilka razy dziennie ktg i faktycznie 100% sprawdzilo się u nich że chlopcy maja tetna do 145 - dziewczyny powyzej. W pierwszej mojej ciazy na pierwszym usg w 12-13 tyg lekarz powiedzial ze bedzie dziewczyna bo miala 155 tetno, a plec poznalam bardzo pozno bo miesiac przed porodem i jakos tak sie potwierdzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dziewczyny juz wiedzialy co maja w brzuchach dlatego napsialam ze 100% Mi na prenatalnych wyszlo tetno 145 wiec na chlopca, a jak juz bede wiedziala czy sie potwierdzi co tam miedzy nogami to dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy:) lekarz wczoraj widział płeć ale ja jeszcze nie chce wiedzieć. Wolę na razie żyć w niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nogach narazie nic nie mam, ale widze ze na buzi doszło mi kilka nowych, mam cere naczynkową i coś czuje ze to bedzie masakra... Nettie ja już od początku tyje i 16 tydz ----> prawie 4 kg. A morfologie miałam dwa razy i mocz tez. W 6 tyg i jakoś niedawno chyba 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×