Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

nie chcę i pewnie wy też nie żeby hasło było ogólnie dostępne bo różni ludzie wchodzą na te fora internetowe, później będą jakieś głupoty wypisywać, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też wyśle jak wyjdę z choroby i zrobię fotkę, czuję się masakrycznie, dziewczyny nie życzę Wam żadnej infekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też wyśle jak wyjdę z choroby i zrobię fotkę, czuję się masakrycznie, dziewczyny nie życzę Wam żadnej infekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tinneraa szybkiego powrotu do zdrowia. U mnie pogoda dziś piękna :) Aż szkoda siedzieć w domciu. Ja mam dziś pierwszą rocznicę ślubu muszę się pochwalić :):) Miłego dnia wam życzę dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Witam dziewczy:) ja tez poprosze o hasło na dziubek149@op.pl i miłej niedzieli życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil witamy :-)) Ja po parapetówce było super jak wróciłam to spałam jak suseł :-) Dziś piękna pogoda więc chyba z M wybierzemy się na spacer :)) Samopoczucie super mój problem z zaparciami stopniowo ustępuje ale może to dlatego że staram się pić dziennie dużo wody niegazowanej no i jest o niebo lepiej :-)) Świetnej pogody Wam życzę i przyjemnego popołudnia :-) Widzę że na poczcie też Nas przybywa-super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Patinna jaki ty masz duzy ten brzuszek :) a moj jeszcze taki tyci haha ;) No ale pewnie jeszcze nie raz bede narzekac ze za duzy, za ciezki itp. U mnie tez piekna pogoda, zamierzam sie wybrac dzisiaj na Nordic Wlking, od kiedy jestem w ciazy tylko ten sport zdecydowalam sie uprawiac. Choc brakuje mi biegania i jazdy na rowerze i to bardzo. A wy cwiczycie/ uprawiacie jakis sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa szybkiego powrotu do zdrowia życzę ! Laura w dniu Jubileuszu Moc najserdeczniejszych Życzeń, dużo szczęścia, Zdrowia, spełnienia Wszystkich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Hej, Ja jezdze na rowerze, tylko tak jak juz pisalam wczesniej umiarkowanie. Zaden inny dozwolony w ciazy stan mi nie podchodzi...bo np zamiast spacerowac wole rower... Zastanawialam sie jeszcze nad jakas gimnastyka, na youtube.pl jest tego troche dla ciezarowek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Nie ,,stan" tylko ,,sport" mialo byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeżdze na rowerze - niestety zdecydowanie wolnej i raczej po prostych drogach a nie jakis polnych czy lesnych drozkach ;). Czasami mloda w foteliku wioze do przedszkola jak mi sie spieszy, chociaz tego to juz chyba nie powinnam robic ;) No i jezdze tak gora 20-30 km w ciagu dnia, no i wiadomo ze niecodziennie. Maż wlasnie pojechal na wycieczke rowerowa taka jak lubie ale ja zostalam w domu bo po I mloda przeziebiona, a po II to wychodzi jakies 50km więc odpuscilam w pierwszej ciazy skonczylam jezdzic na rowerze w momecie jak juz brzuch mi ciazyl i uderzalam udami w niego podczas pedalowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Pattina super masz brzuszek;) w Twojej pierwszej ciazy tez tak szybko bylo widac? Bo podobno w drugiej ciazy brzuszek szybciej wyskakuje, ale nie wiem czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pattina , wow faktycznie duży masz już ten brzuszek :) Fajnie. natija89 a co tam u Ciebie ? Jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvik
Dzis normalnie jest tak goraco ze dajcie spokoj.. Jeszcze musialam isc na zajecia, samochod sie nagrzal i teraz mecze sie z bolem glowy. Pochwale sie, ze zaliczylam egzamin i to na 4 :d jutro czeka mnie drugie usg (nie moge sie doczekac i nie wiem jak wytrzymam do tej 18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
P.S rowniez prosze o haslo na kyjtus@gmail.com A co do brzuszkow to tez mam spory jak na 12 tydzien :p dostane haslo to wstawie fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wytłumaczenie bo człowiek taki tepy... Rzeczywiście dziś bardzo gorąco aż w kościele zrobiło mi się słabo i musieliśmy iść do domu ale fatalnie się czułam:-( jak dorwe się do kompa to też dam swoją fotke brzuszka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda przyszła mama, tak w drugiej ciąży o wiele szybciej się brzuszek robi, pamiętam że pierwszej ciąży, a miałam praktycznie ten sam termin, to brzuch wyskoczył mi w połowie czerwca dopiero ale byl mniejszy niz jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. mam nadzieję, że miałyście tak samo udany weekend tak jak ja. wczoraj juz po 10 rano byliśmy nad jeziorkiem, na plaży i pełny relaks :-) w porze obiadowej grill :-) pogoda dopisala chociaż straszyli burzami :-) wróciliśmy około 17 a około 18 spadł desz i zaczeła się burza:-) dziś przyszli do nas znajomi z 2 miesięcznym synkiem. niestety maly zaczął płakać i przez to wizyta trwała krotko. zdjęcie brzucha już wysłałam jak obiecalam :-) fajnie , że pojawiają się nowe brzuszki :-) ja we wtorek mam nastepną wizytę i nie mogę się doczekać widoku dzidziusia na usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super brzuszki :) Tinneraa gdzie ta Twoja dwójeczka tam się mieści :) ? macie już tą ciemniejszą kreskę na brzuchu? ja nic nie widze u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne brzusie wszystkie macie :):) MrsEvik sama do niedawna musiałam siedzieć na zajęciach, więc współczuję, szczególnie jak taka pogoda :) Ja dziś caluteńki dzień tylko jadłam :P Aż sama się dziwiłam, że tyle potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
Tinnera ooo matko! gdzie Ty masz w tym malutkim i zgrabnym brzuszku dwóch Szkrabów??? naprawdę w szoku jestem, że taki malutki! Pięknie:) Wiara w marzenia super miałaś pomysł z tymi zdjęciami. Ja też niedługo postaram się coś wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera chyba masz spodnie ciążowe :) dlatego brzuszek taki uformowany. Fakt faktem jest zgrabniutki i malutki jak na 2 dzieciaczków :) ale ja Ci nie zazdroszczę, już wyobrażam sobie jaki będziesz miała brzuch przy 2 dzieci w 7,8,9 miesiącu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Laura oj mozna zjesc :d teraz praktycznie nic innego nie robie tylko jem ale ciii.. mialam ochote na korniszony i kupilam sobie sloik to tesciowa w panike wpadla, ze octu nie wolno :p oczywiscie mi sie udzielilo i grzebalam na necie czy jest to szkodliwe czy tez nie.. ah te przesady, niektore sa tak niedozeczne ze szkoda gadac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Laura oj mozna zjesc :d teraz praktycznie nic innego nie robie tylko jem ale ciii.. mialam ochote na korniszony i kupilam sobie sloik to tesciowa w panike wpadla, ze octu nie wolno :p oczywiscie mi sie udzielilo i grzebalam na necie czy jest to szkodliwe czy tez nie.. ah te przesady, niektore sa tak niedozeczne ze szkoda gadac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Monika jaki zgrabny brzusio :) A mnie dopadlo dzisiaj lenistwo i przesiedzialam z ksiazka cala niedziele. Ogolnie to nie lubie niedziel... Taki nudny dzien. Ciesze sie ze wam lepiej ten dzien minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Monika jaki zgrabny brzusio :) A mnie dopadlo dzisiaj lenistwo i przesiedzialam z ksiazka cala niedziele. Ogolnie to nie lubie niedziel... Taki nudny dzien. Ciesze sie ze wam lepiej ten dzien minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Laura oj mozna zjesc :d teraz praktycznie nic innego nie robie tylko jem ale ciii.. mialam ochote na korniszony i kupilam sobie sloik to tesciowa w panike wpadla, ze octu nie wolno :p oczywiscie mi sie udzielilo i grzebalam na necie czy jest to szkodliwe czy tez nie.. ah te przesady, niektore sa tak niedozeczne ze szkoda gadac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×