Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madame Ogórkowa

Dlaczego każdy wyjeżdża na wakacje za granicę jak w Polsce jest tyle ładnych

Polecane posty

Gość Madame Ogórkowa

miejsc? Jakie są wasze ulubione miejsca w Polsce. Moje to Bory Tucholskie w okolicach Chojnic. Nie wyobrażam sobie wakacji bez odwiedzenia tego miejsca, a nie jakieś Egipty gdzie tylko sraczki można dostać od ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)D))D)DD
Każdy jeździ tam, gdzie woli i nie lekceważ Egiptu, miejsca pełnego wartościowych zabytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
też nie pojmuje tego fenomenu , mam nadzieję że chodzi wyłącznioe o cenę bo PL drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
moje ulubione są Karkonosze,kiedyś jeździłam tam co roku, od 4 lat nie byłam, ale na pewno wrócimy. W tym roku wybieramy się w Pieniny, planujemy też objazdówkę po ciekawych miejscach w Polsce. Osobiście lubię spędzać wakacje w Polsce, chociaż fajnie powygrzewać się na słonku nad ciepłym morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety - za granicą jest tan
niestety - za granicą jest taniej niż w Polsce. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w polsce byłam już praktycznie wszedzie fakt, że za dzieciaka głównie... Ale i w gimnazjum sie zdarzało i w liceum... Więc teraz chciałabym poznać reszte świata. Jak gdzieś jade, to z myślą "co nowego zobacze/poznam". To dla mnie bez sensu byłoby jeździć co roku np. nad morze bałtyckie. Więc kolejny wyjazd, jak już zbiore nieco kasy, oczywiście bedzie gdzieś za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy, ja gdy jeszcze w Polsce mieszkalam jezdzilam na wakacje w polskie gory - mam do nich najblizej, pozatym kocham gory! Mam zamiar kiedys zwiedzic mazury i ogolnie objechac te miejsca w Polsce w ktorych jeszcze nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee z abardzo nie czaje
bo za granica jest taniej niz w POLSCE ? bo jest gwarancja udanej pogody ? a nie kuwa jade nad Polskie moze strace wiecej kasy niz w Grecji, i siedze w hotelu lub w barach po pada ;/ z reszta polscy przedsiebiorcy handlujacy pamiatkami, wynajmujacy lokale - zdzieraja z nas tyle ze szok. a jakosc do ceny mizerna! bez porownania z zagranica. lubie jezdzic w polskie zakatki, ale wole to robic weekendowo ... Polska jest piekna. ale w wkacje chce wypoczać na swiezym powietrzu a nie w hotelu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Dlaczego? bo jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baccardiiii
Bo gdy chcę powygrzewać się w słoneczku, to muszę mieć szczęście, żeby nad polskim morzem akurat trafić na pogodę ( dwa moje urlopy z rzędu nad Bałtykiem lało!), a wybierając wczasy zagranicą, np. taki Egipt czy Turcja, mam gwarancję udanej pogody. Poza tym jak ktoś powiedział wyżej, w PL nie jest taniej... Polska jest piękna, to prawda, ale wolę jednak wyjechać na wakacje zagranicą i cieszyć się pogodą i słonkiem, za mniejszą kasę niż w Polsce. Ale każdy oczywiście robi jak uważa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej Polaków nie stać na wycieczki do Nowej Zelandi, Brazyli,Tajlandi czy nawet na przereklamowane karaiby, więc nie wiem czy jest o czym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinkka
Rzeczywiście, wybiorę się na spływ kajakowy, ktory mam totalnie w ... nosie, tylko i wyłącznie dlatego, że - zachwycał się nim JPII..... Też mi rekomendacja w wybieraniu miejsca na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic .
Dlaczego każdy wyjeżdża na wakacje za granicę jak w Polsce jest tyle ładnych ... Bo ponieważ jest pewna pogoda , a poza tym ceny są porownywalne jak w Polsce .. dlatego jeździemy za granicę . Juz wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belinkka Rzeczywiście, wybiorę się na spływ kajakowy, ktory mam totalnie w ... nosie, tylko i wyłącznie dlatego, że - zachwycał się nim JPII..... Też mi rekomendacja w wybieraniu miejsca na wakacje... Samo sedno. Napisałam praktycznie wszędzie, a nie wszędzie. Wszędzie się nie da być, życia nie starczy, Dlatego wiadomo, że jeździ sie tam, gdzie nas coś interesuje. A jeśli kogoś nie interesują kajaki, ogólnie sporty wodne, to oczywiste, że nie pojedzie w takie miejsce... Zreszta kilka razy byłam na mazurach i moje wrażenia są mocno średnie, do tego stopnia, ze wracać tam raczej już nie mam ochoty. Bardziej mnie nasze góry zachwyciły jak mowa o krajobrazach. Ja uważam po prostu, że z Polski już sporo "wycisnęłam" w życiu, więc czas dać szanse dalszym zakątkom świata, co jest w tym dziwnego? Ale dzień bez 'pojechania' ślimakowi dniem straconym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniczek
Za granicą mamy gwarancję dobrej pogody, Ja jestem znarzluchem i potrzebuję w wakacje naprawdę się wygrzać, dlatego wybieram gorące państwa, w tym roku planuję wyjazd z beefree do Egiptu i pogodę mam pewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod gorka
mnie urzekły wyspy kanaryjskie klimat jest tam dla mnie idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam juz w wielu miejscach PL wiec dlaczego nie maja ludzie pojechac na urlop gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumkolek
Dokładnie jest tyle pięknych miejsc, w świecie, na Polsce się nie kończą kurorty wakacyjne, wg mnie na szczęście, bo ja tam wolę jednak urlop zagranicą spędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest pare powodów
Ja jako wypoczynek letni (w odróznieniu od innych wycieczek śródrocznych mających na celu zwiedzanie) preferuje piekną plaże, ciepłe, czyste, morze i dobry hotel W Polsce woda jest brudna i zimna, plaze owszem piękne natomiast trzeba miec mega szczeście zeby mieć gdzie rozłożyć chocby ręcznik, no a za wypasiony hotel na weekend zapłąciłam tyle co za 2 tygodnie w lepszym standardzie w Turcji O pogodzie juz nawert nie piszę, bo wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonkowa
Polskę można zwiedzać podczas weekendów, lub wolych dni, natomiast nie ma co rezygnować z zagranicznych wyjazdów, to poszerza nasze horyzonty. Ja co roku jeżdzę w inne miejsce i poznaję nową kulturę, nowych ludzi, jak się wybierze dobre i solidne biuro podróży to takie wakacje to tylko sama przyjemność. W tym roku np planuję odkryć Grecję z beefree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jeszcze na wakacjach za granicą nie byłam, zawsze jeździłam z rodzicami do takiej małej miejscowości w Wielkopolsce, najpierw do ośrodka zakładowego (czy coś:P), a potem kupiliśmy tam domek. Las, jezioro, znajomi od dzieciaka, nie potrzebny mi był Egipt, Grecja czy nawet Bałtyk ;] Ale niestety ekipa się posypała i już nie jest tak fajnie... W tym roku planuję wyjazd nad nasze polskie morze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajaneczka
Kocham nasze polskie morze, a jeszcze bardziej góry, ale uwielbiam także wyjazdy zagraniczne. Na weekend majowy zazwyczaj jeżdżę do Zakopanego, ale na wakacje wybieram już inne kraje. Teraz marzy mi się Tunezja i już nawet wypatrzyłam sobie ofertę odpowiednią na moją kieszeń z bp, które już dwukrotnie miałam okazję przetestować. Ja myślę, że można pogodzić jedno z drugim, żeby zwiedzić trochę Polski i trochę świata i z niczego nie rezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Czyli albo Polska, albo Tunezja, Turcja lub Egipt. Tak jakby nie bylo innych krajow na swiecie. Nie kazdy wakacje spedza lezac na lezaku przy hotelowym basenie albo na plazy. Ja nigdy nie ejzdze na wakacje w miejsce, ktore juz widzialam, bo do zobaczenia jest caly swiat, a moje wakacje to nigdy nie bylo wygrzewanie sie na slonku, tylko poznawanie nowych miejsc, ludzi, kultur. Zalezy co kto lubi, podkreslam tylko, ze jedni lubia byc na urlopie, a inni lubia podrozowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liudzi
My wybieramy sie w tym roku na szalone wakacje do egiptu i planujemy skorzystac z uslug tropiciela atrakcji i dobrze sie zabawiac, w tym roku obrona, wiec mam nadzieje, ze bedzie cos swietowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anturium .;[];
Cudze chwalicie własnego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie, i tyle na ten temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnie
Egipt to syf, dobry dla młodych puszczalskich Poleczek i starych matron na które czekają habibi :) Najlepiej na Jajorkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo swiat jest taki piekny
ze szkoda ograniczac sie jedynie do Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi-hey-hello
Ja jeżdżę co roku za granicę. Polskę już zwiedziłam swego czasu i teraz chcę zobaczyć jak wygląda reszta świata. Teraz żyję poza Polską, w kraju gdzie jest przeważnie wietrznie i zimno, dlatego raz do roku jadę na 2 tygodnie do ciepłych krajów żeby dostać to czego mi tu najbardziej brakuje - słóńca, wody, plaży. Cały rok czekam żeby móc chodzić w sukienkcah, spódniczkach spodenkach. Wcześniej nie było mnie stać na wypady zagraniczne ale teraz kiedy moge to nie zamierzam się ograniczać, w końcu życie ma się jedno i powinno się je przeżyć jak najlepiej. Polska jest piękna ale nie najpiękniejsza. Świat oferuje wiele ciekawych miejsc. Różne kultury, jedzenie, zabytki tego wszystkiego nie znajdzie się w jednym kraju. Nie wiem czy zagranica jest tańsza, ja jakoś tego nie odczułam żeby tak było, ale jak dl amnie jest ciekawsza. Ciagnie mnie tak bo jest mi nieznana. Po co mam jechać po raz 10 do tego samego miejsca. Jeśli ktoś tak lubi to super, ja wolę poszerzać horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja póki co to zwiedzam Polskę i jeszcze mi się nie znudziła ;p planuję w tym roku wybrać się do SPA do Głęboczka, na pojezierzu brodnickim. Latem jest tam cudnie, cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Można leżeć i nic nie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia13666
wolne kraje są bardziej urozmaicone a nie wiecznie oglądać polskie psy - każdy taki sam, każdy myśli tak samo i narzeka tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×