Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madame Ogórkowa

Dlaczego każdy wyjeżdża na wakacje za granicę jak w Polsce jest tyle ładnych

Polecane posty

Gość magdusiazrodInkaw
Ją co roku nad polskie morze jeżdżę na cztery tygodnie. Nie zdarzyło się żeby pogody nie było..... Poza tym jest tanio. Wakacje dla trzyosobowej rodziny - 3000. Jak ktoś chce i umie to nie ma problemu.... Polecam Miedzywodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia39
Wydaje mi się, że wszystko można ze sobą pogodzić. Ja zawsze weekend majowy i ferie zimowe spędzam w kraju. W tym roku planuję spędzić te kilka dni w Zakopanem. Natomiast jeśli chodzi o wakacje to raczej wykupuję zagraniczne wycieczki. W tym roku będzie to Riwiera Turecka i hotel Kleopatra Savk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
dolny śląsk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że za granicą może być znacznie taniej? :) Oczywiście Polska jest ciekawym i pięknym krajem, który wypada znać. Z drugiej strony jeśli ktoś musi się liczyć z kasą, to lepiej, moim zdaniem, żeby upolował jakiegoś dobrego lasta. Ja co roku wydaję na wakacje w Egipcie około 2000 tysiaki, za lasta płacę 1200-1300, czyham na promocję w alfa starze, biurze z którym lubię wyjeżdżać, bo nie kręcą i są solidni, resztę pieniędzy przeznaczam na pamiątki i przyjemności. Wracam wypoczęta i opalona. Więc wolę zagranicę jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymonka7777
Dokładnie czasem za granicę jest taniej niz w Polsce - tanie loty do Włoch - www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-wloch.html - wychodzą taniej niż paliwo nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
za g ranicą jest taniej i uczymy się obcych języków, to możemy pogadać raz w życiu, na wakacjach, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenca
U nas w kraju są nawet 2 morza(i to nie Baltyk) i góry są ale duuużo ludzie wyjeżdża za granice. Bo jeżeli mają pienądze chcą serwisu.A jeżeli gdzieś w kraju jest serwis to bedzie kosztowac wiecej niż za granicą))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zandaleaa
ja nie lubie ludzi wiec nigdzie nie wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenca
U nas w kraju są nawet 2 morza(i to nie Baltyk) i góry są ale duuużo ludzie wyjeżdża za granice. Bo jeżeli mają pienądze chcą serwisu.A jeżeli gdzieś w kraju jest serwis to bedzie kosztowac wiecej niż za granicą))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka123456
w Polsce jest ładnie owszem ale pogoda w kratkę i można trafić jak w weekend majowy cały tydzień lało i 3000 zł. przewaliliśmy w knajpach. Dobrze przynajmniej ze w hotelu mieliśmy kryty basen. Dlatego juz nigdy nie wybiorę się na dłuższy urlop do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka123456
A na nasze morz to można tylko popatrzeć bo kąpiel w nim grodzi ciężkim reumatyzmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel aneglo
Dokładnie. Albo np. takie Roztocze. W Polsce jeszcze nie aż tak popularne. Chociaż dla niektórych osób to może właśnie atut tego regionu. W każdym razie jeśli Roztocze, to koniecznie polecam spływ kajakowy - ja płynąłem akurat Wieprzem, ale są też inne opcje. A płynąłem z tej firmy - http://www.splywy-roztocze.pl - zresztą ich tam nie brakuje. Chyba z 10 na jednej rzece puszcza ; ) Każdy chce robić biznes, cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 3
dlaczego?dlatego ,że niektórzy chcą zwiedzić świat, nie tylko Polskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez tak mowili, ze tam pogoda gwarantowana. To pojechalam. W Polsce byly wted upaly powyzej 30st, a ja trafilam na deszcze i temp ok. 20 st :O Zrazilam sie do tej "zagranicy" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdżę i po Polsce i za granicę, jeśli się uda generalnie wychodzę z założenia, że póki mam taką możliwość (czas, pieniądze, zdrowie) to jadę dalej, a bliższe rejony zostawiam sobie na czasy bliżej emerytury :) chociaż rok bez wyjazdu w Tatry uwazam za rok stracony i chociaż na weekend musze być w górach muszę, bo inaczej sie uduszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jezdzij juz w gory, pudernico :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdza bo maja kase i taki kaprys Co komu do tego gdzie kto jezdzi i z kim Ja wole jechac za granice i zobaczyc troche swiata niz siedziec w Polsce A ty autorko zajmij sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Ogórkowa
i co zobaczyłaś w tym "świecie"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
primo: sraczke w Egipcie zaliczają tylko ci, którzy chcieli przyoszczędzić na hotelu. w dobrych hotelach nie ma tego problemu. secundo: w PL jest drożej niż w bardzo dobrym hotelu w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to fakt u nas też jest pięknie, ja kocham i góry i morze i tak jeżdżę tam na zmianę, a ostatnio do moich ulubionych miejsc dołączył Gdańsk i piękny hotel Dwór Oliwski, jedno z piękniejszych miejsc dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Bieszczady i mam gdzieś wycieczki zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Bajek
Nie wiem, zwłaszcza teraz, kiedy lata sa tak ciepłe można naprawdę skorzystać z wakacji np nad Bałtykiem. Dla mnie równie ważny co miejsce jest dojazd. Najekonomiczniej jest podróżować tanimi liniami autobusowymi ECOLINES- są wygodne,nowoczesne i terminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tego nie rozumiem. w Polsce sa naprawde przepiekne miasta do zwiedzenia. kiedy ostatnio byliscie w stolicy? my jedziemy za tydzien na kilka dni. juz zarezerwowalismy hotel http://www.hotel-janki.pl/! bedzie swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o egzotyke o to ze to cos innego. Jak z mezczyznami. W Polsce jest masa wartosciowych mezczyzn szanujacych kobiete ale kobiety majac szarmanckich Polakow na codzien nudza sie z nimi i wola muzulmanow nie uznajacych kobiet jako ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos zwiedza i polske i panstwa zaa granica to nie ma w tym nic zlego. wielokrotnie wybieram oferty last minute z http://www.kostravel.pl/ - za kazdym razem jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozik

no bo czasem cena jest podobna, w szczególności z tą co króluje nad morzem w sezonie....a przynajmniej ma sie gwarancję pogody i udanego wypoczynku! no i można zobaczyć kawałek świata! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×