Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ediveredi

szukam dziewczyny z dużym tyłkiem...

Polecane posty

Gość to i ja sie wypowiem .
Bo taka jest nasza Polska ze grubego wytykaja palcami , mieszkajac w kraju nigdy nie bylam w MC Donaldzie ,nigdy nie zjadlam loda na ulicy bo by cie zlinczowali ze " taka gruba i jeszcze je " , a wazylam 16 kg mniej kilka lat temu . Niedawno zrozumialam ( sprawdzilam na sobie ) ze wiele zalezy od poczucia swojej kobiecosci , bo bedac przez ostatnie lata w Polsce ,zdazylo mi sie byc podrywana mimo mojej wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
przepraszam smutne Panie,ale prosiłbym o powrót do tematu....szukam kobiety z szerokim tyłeczkiem i umiarkowaną wagą 60-75kg,poproszę takowe o zabranie głosu,bądź też kontakt na maila ediveredi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
słusznie zaznaczyłaś "może spotkasz"...tylko jakoś spotkać nie mogę,chociaż niedawno widziałem idealną kandydatkę,ale szła za rękę z innym facetem,więc,hm...nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
To też moje ulubione. Tak z 90 - 100 cm w biodrach, gdzie 2/3 idzie w odstający tyłek i w talii ze 30cm mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediverdi no jeszcze szukasz??!! byla kucharka w temacie....i co...nie wypalilo? mysle ze zle okreslies sie w temacie..sadze ze nie masz na mysli rzeczywiscie duza pupe ale szukasz kobiety klepsydre gdzie differencja miedzy biodrami a padem wynosi 30-40cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonatroche
Naprawdę was kręcą takie? 60 i coś to jeszcze ale powyżej 70 to chyba dużo za dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często takie się ukrywają pod wielkimi ciuchami i wyglądają jeszcze bardziej na większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
fev,może masz rację,może źle to opisałem.. oto mi chodzi właśnie,w tali dużo mniej jak w biodrach... )( --żeby było tak.. a kucharki nigdy nie widziałem,więc jak mogło "wyjść",hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariba
to ciekawe czy ja bym Wam ''przypasowała'' 91 cm w biodrach 60 cm w talii, biustu niewiele niestety, wysoka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Mnie kręcą takie, gruszki albo klepsydry. Inne nie wzbudzają we mnie pożądania. Tak już mam, nic z tym nie zrobię i robić nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfcghjk
Szymusiu, wiarę w facetów mi wracasz :D Już myślałam że tylko szkieletory ich kręcą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankaskakanka
Panowie, gdzie Wy się uchowaliście, ja się pytam :D Czemu moje brazylijskie kształty (duże mudżyńskie poślady i szczupła góra) mają wzięcie tylko do łóżka, a faceta sensownego na stałe ciężko jest znaleźć? Lubicie duże tyłeczki w seksie, a do związków wybieracie chude loszki, coby wstydu przed znajomymi nie było? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariba
Sasanka ja autora pytałam dlaczego nie mówia głośno ze lubią tez dziewczyny z szerszym dołem... konkretnej odpowiedzi się nie doczekałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
już wyjaśniam,dlaczego "szersze doły" jak to nazwałaś mnie się podobają -otóż tylko taka figura klepsydry,albo "gruszki" wydaje mi się najbardziej kobieca,może jestem tradycjonalistą,ale ten typ urody,uwidacznia prawdziwą rolę kobiety w świecie i w cale nie jest prawdą,że wstydziłbym się pokazywać publicznie z taką dziewczyną,wręcz odwrotnie,ponieważ prawdziwi faceci,zawsze doceniają piękno,jakie tylko sama natura umie stworzyć... tylko proszę nie mylić kobiety szerokiej w biodrach (bo o takich tutaj mowa) z kobietą "wielorybem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że facet lubi kobiety takie "okrąglejsze" to jest może 1% całej populacji mężczyzn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej niż jeden
zola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? a ile, bo ze swojego doświadczenia wiem że tak jest jak napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Wschód
Wolę puszystszą panią o ładnej buźce niż szczupłego paszteta:P Zola:)zdecydowanie więcej niż 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej niż jeden
nie wiem ile wiem że lubię takie kobietki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Wschód
Więcej niż jeden lubi takie kobietki:P Są ich miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapewne się ukrywają lub wstydzą głośno o tym mówić no i wprowadzać w życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borubarrrr
Sasanka, jeszcze bardziej Cie kocham teraz niz w innym topiku. Nie odrzucaj mych zalotow! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Wschód
Zola ja mówię całkiem głośno i z przytupem i wiem co mówie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Wschód
i wprowadzam w życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediveredi jak tam poszukiwania, masz już jakąś co Ci by odpowiadała, tak z ciekawości pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej niż jeden
zola nie znasz facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin Wschód
Zola zna,tylko tych niewłaściwych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×