Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ranchhho

RANCZO

Polecane posty

Gość gość
Wkurza mnie wątek romansu Haliny z Magistrem.Ona może sobie romansować z kim chce,ale Magister był kreowany na postać z zasadami a tu wplątał się w romans z mężatką.Dziwne,że nikt na wsi nie zorientował się jeszcze w czym rzecz,w końcu apteka nie jest na uboczu i ktoś na pewno powiązałby fakty.Fajnie przedstawili problemy księdza w nowej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on sie zakochał tylko halina mu zabroniła bo on przecież sie zastanawiał jak powiedziec koziołowi o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że to już za długo ciągną żeby znów po prostu zakończyć, tak jak w dwóch poprzednich, najpierw rozstanie, potem rozstanie pod groźbą, teraz znowu kolejne? Nie, tu musi być coś grubszego szykowane moim zdaniem :> A wie o nich w sumie i Czerepach, i Lodzia, i Michałowa, może któreś z nich coś kiedyś wyciągnąć. Ale ja obstawiam że będzie jakaś grubsza afera. Albo ktoś ich nakryje, afera się zrobi, Kozioł, dziennikarze, nóż w plecy ich partii Uczciwości i przewodniczącego ;) Albo właśnie zakochany Ryszard w końcu nie wytrzyma i powie Koziołowi (a właśnie już kiedyś chciał, tylko go Halina powstrzymała). A na marginesie: "Ona może sobie romansować z kim chce,ale Magister był kreowany na postać z zasadami a tu wplątał się w romans z mężatką", to jakbym się czepiała to mogłabym napisać że to akurat magister wolny a właśnie Halina mężatka romansować nie powinna. Ale nie napiszę bo w sumie tak samo głupia teoria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na marginesie: "Ona może sobie romansować z kim chce,ale Magister był kreowany na postać z zasadami a tu wplątał się w romans z mężatką", to jakbym się czepiała to mogłabym napisać że to akurat magister wolny a właśnie Halina mężatka romansować nie powinna. Ale nie napiszę bo w sumie tak samo głupia teoria jezyk.gif Chodziło mi o to,że małżeństwo Koziołów i tak nie jest idealne,zdradzają się od dawna a Ryszard nie chciał pomagać Kozłowi w jego krętactwach związanych z apteką,był kreowany na porządną osobę i ten romans po prostu do niego nie pasuje a Halina ma trochę za uszami.Możesz nie zgadzać się z moim zdaniem,ale stwierdzenie,że jest głupie jest zwyczajnie niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanula
Romans trzeci sezon z rzędu może się trochę dłużyć, ale zależy jak scenarzyści to poprowadzą. Może akurat wcale nie tak jak wszyscy myślimy :P Albo właśnie grubsza sprawa jak osoba wyżej przypuszcza. Halina ma za uszami nawet więcej niż trochę ;) Ale i tak lubię jej postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla Ryszarda to nie romans tylko miłośc,przecież nawet był u babki i koniak pili co od kozioła dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tak, Halinę ciężko wyczuć w sumie. Niby tylko romansik, ale kto ją wie... Też nieszczęśliwa była jak musiała zakończyć, i co chwila wraca, coś się rozstać nie może, nawet w tej 9 serii ;) W którymś tam poście ktoś pisał że może rozwód z Koziołem, do tego pewnie nie dojdzie, ale może taka groźba nad nimi zawisnąć, jak ktoś coś w końcu powie, albo ich nakryje. W ogóle to ja wieszczę końcem sezonu wielką porażkę PPU (a odkrycie żony szefa partii, i to z uczciwością w nazwie, może się do tego przyczynić). Mam taką wizję, że w ostatniej 10 serii historia zatacza koło i Kozioł z Warszawy wróci do Wilkowyj z niczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzia i Halina kiedyś fajniejsze były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzisiejszym odcinku to albo ten romans się już skończy, albo faktycznie ich ktoś nakryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alw Halina schudla...strasznie . Qle niw wyglada dobrze. Staro. Obwisle i niezdrowo no i malutkie ma cycki az dziwne. Takue bomby miala. Nie wierze ze po schudnieciu az tak male. Moze operacja? Jak byla gruba bardzo to tez zle bylo. Ale w ost.sezonie bylo super. Teraz zbyt chuda przesadzila w 2 strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo zauważyłam, dziwna sprawa, o figurze na kimś innym powiedziałabym że ok, a na niej- za chuda jest już. Najlepiej wyglądała w 7 i 8 serii. Teraz rzuca się w oczy właśnie szyja, no i gdzie się jej biust podział? Przesadziła :P Przykład dla pań, coby nie przedobrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu mezowi ta aktorka bardzo sie podobała, ba mnie rowniez;:) sexowna byla i taka kobieca, wlasnie w 7-8 serii a teraz? mam nadzieje,ze to nie wynik jakiejs choroby, teraz taka pomarszczona szyja, obwisle 'chomiki" na twarzy. ja tez wazylam w swoim zyciu 50-55 kg, teraz waze 62 i chyba najlpiej wygladam przy moim w zroscie 168, nie wszystkim pasuje chudosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też patrzę w tej 9 serii, gdzie się podziały cycki Haliny :D :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dokąd sprawa dojdzie. W sumie los obydwu bliźniaków jest cały czas podobny. Jeden jest wójtem, drugi proboszczem. Jeden trafia do senatu, drugi dostaje sakrę biskupią. Problem w tym, że ten mechanizm nie przewiduje cofnięcia. Czyżby jeden brat miał skończyć w Watykanie, a drugi w Brukseli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Lucy wraca do Ameryki i tak się kończy 10 seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem co myśleć, niby to już nie to Ranczo, ale i tak nic lepszego w TV nadal nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj był fajny odcinek.Dawne Ranczo powróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jakieś streszczenia kolejnych odcinków? Na Wikipedii są ale tylko do 110, kiedyś były z większym wyprzedzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A proszę uprzejmie, dziś się pojawiły: 111 Istotny dysonans 19 kwietnia 2015 Wicepremier Czerepach sprowadza do Wilkowyj swoją nową asystentkę, co staje się powodem poważnych perturbacji w życiu wsi, a także w życiu rodzinnym samego Czerepacha. Michałowa zastanawia się jak najlepiej pomóc swojej siostrzenicy i wymyśla coraz to inne, iście makiaweliczne plany. Więcławska obserwując błyskotliwą karierę męża, zaczyna odczuwać, jak to trafnie określa Solejukowa, "dysonans". Skłania ją to do głębokich przemyśleć, które zaowocują nieoczekiwaną dla wszystkich decyzją... 112 Demony Kusego 26 kwietnia 2015 Posterunkowy Wojtek wprowadza w życie swój plan poprawy stanu bezpieczeństwa w Wilkowyjach, ale mieszkańcy przyjmują tę nowość z nieskrywaną niechęcią. Komitet wyborczy nowej kandydatki na stanowisko wójta przystępuje do nakreślenia strategii. Halina udziela Lodzi bezcennych porad, jak ratować małżeństwo. Kusy przeżywa kryzys twórczy, a na domiar złego noga, na którą utyka od lat, całkiem odmawia posłuszeństwa. Babka za pomocą ludowej psychoanalizy stara się dociec przyczyny tego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Halina udziela Lodzi bezcennych porad, jak ratować małżeństwo. " No jaaa, małżeństwo Koziołów przeca idealne jest :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nawet śmieszne było, albo to ja miałam jakiś bardzo dobry humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Kozioła powoli robi się rasowy polityk,tak wykiwał Czerepacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz odcinki oglądam głównie ze względu na politykę i duet Kozioł-Czerepach. Mam nadzieję że w kolejnych odcinkach jeszcze bardziej się ten temat rozkręci. Halina z Lodzią pewnie znów będą się kłócić w kolejnych odcinkach, skoro między Koziołem a Czerepachem też niesnaski. Wredność Lodzi bardziej rzuca się w oczy niż Haliny, może dlatego że ta druga częściej wredna była, a Lodzia samo dobro na początku ;) We wczorajszym odcinku byłam za Haliną, pięknie się odgryzła. Ale aptekę już mogli sobie darować, chyba że miało tym dwóm babkom tam stojącym dać jakiś powód do plotek. Nawet przez momencik myślałam że Halina się teraz na doktora rzuci, jak tak za nim wybiegała... A właśnie, ona znowu "Panie doktorze", przecież byli już na "Mieciu" ;) Wezółową trochę poniosło, ale ich parę akurat lubię, zwłaszcza doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz oglądam głównie ze względu na politykę i duet Kozioł-Czerepach. Mam nadzieję że w kolejnych jeszcze bardziej się ten temat rozkręci. Halina z Lodzią pewnie znów będą się kłócić w dalszych odcinkach, skoro między Koziołem a Czerepachem też niesnaski. Wredność Lodzi bardziej rzuca się w oczy niż Haliny, może dlatego że ta druga częściej wredna była, a Lodzia samo dobro na początku ;) We wczorajszym odcinku byłam za Haliną, pięknie się odgryzła. Ale aptekę już mogli sobie darować, chyba że miało tym dwóm babkom tam stojącym dać jakiś powód do plotek. Nawet przez momencik myślałam że Halina się teraz na doktora rzuci, jak tak za nim wybiegała... A właśnie, ona znowu "Panie doktorze", przecież byli już na "Mieciu" ;) Wezółową trochę poniosło, ale ich parę akurat lubię, zwłaszcza doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
113 Konie trojańskie 3 maja 2015 Fabian Duda opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren, wspierany przez Lucy i Klaudię. Tymczasem Więcławska zaprasza na posiedzenie swego komitetu wyborczego Czerepacha, który z radością gotów jest służyć dobrą radą. Czasem aż za dobrą. Ławeczka walczy z wynalazkami posterunkowego Wojtka. Michałowa wpada na pomysł, jak zintegrować środowisko księżowskich gospodyń. Wieść o jej poczynaniach odbija się echem w całym kraju i dociera do kurii. Halina doradza Lodzi, jak zażegnać kryzys małżeński. Do Solejukowej niespodziewanie uśmiecha się los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halina trzeci odcinek z rzędu będzie Lodzi doradzać :P? A Solejukowa pewnie w totka wygra, bo co niby innego :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo spadek dostanie... Ja obstawialam kiedys ze bedzie wojtem ale po tych streszczeniach nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podteksty seksualne są tak żenujące i grubiańskie w Ranczu, rzygać mi sie chce jak to słyszę. Sceny doktorstwa były obrzydliwe, chyba bardziej niż gdyby ich kopulujących wprost pokazali ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie w tym ostatnim odcinku trochę żenująco wyszło... Mam nadzieję że w kolejnych już tak nie będzie :> Tęsknię za początkowymi sezonami. A z drugiej strony, znowu Halina w aptece, niech to się w końcu wyda, albo wkurzony Czerepach wygada, albo wkurzona Lodzia, bo na razie to taka zapchajdziura trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
114 Zamrożony kapitał 10 maja 2015 Prezes PPU jest coraz bardziej poirytowany rosnącą popularnością medialną wicepremiera Czerepacha. Michałowa z coraz większym zaangażowaniem oddaje się swojej nowej pasji, nie zdając sobie sprawy, że jej działalność jest różnorako oceniana przez kler. Pewnego dnia na plebanii zjawia się osobiście biskup Sądecki. Solejukowie z wielkim trudem ukrywają przed sąsiadami swoją tajemnicę. Kinga spotyka w Radzyniu człowieka, który niegdyś był żywą legendą, a obecnie znajduje się w trudnym położeniu. Niewiele myśląc zaprasza go do Wilkowyj. Przy okazji nawiązuje nową znajomość z interesującym młodym człowiekiem. Lodzia potajemnie udaje się do biura PPU, żeby poszukać dowodu zdrady męża. Niespodziewanie natyka się na Kozioła i sytuacja wymyka się spod kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×