Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ranchhho

RANCZO

Polecane posty

Gość gość
Tez myslalam ze pokaza te wyrzuty Michalowej. Ale co, juz po wszystkim? Mogliby jeszcze podrazyc temat romansow. No i: "Moze wezme pania na moja rame" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię końca niedzieli bo nieuchronnie zbliża się poniedziałek:-D A teraz, dzieki serialowi nie mogę się doczekać. Takie niedziele, uwielbiam;-) Jeszcze tylko 6 dni i niedziela w Wilkowyjach:-D Jedni wolą Jasia Fasolkę, a drudzy Hadziuka bystrego jak jego kozy;-) Więc do niedzieli i myk, myk... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi romansami to powtorka z 4 serii, tam tez zdradzali sie wzajemnie, bylo plomiennie ale krotko, i ten smutek obojga Koziolow jak juz musieli zakonczyc i wrocic do siebie :) Wczoraj tez bylo mi ich szkoda :( Teraz, dla odmiany, powinni zainteresowac sie soba nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się uśmiałam z księdza Roberta jak poszedł do Hadziuka wybadać sprawę co i jak.Biedny... taki chory wrócił a tu biskup przyjechał.Niezła szopka , świetnie zagrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że z tymi romansami to jeszcze może być ciąg dalszy... I możecie się śmiać, ale w ostatnim odcinku było mi bardzo szkoda Haliny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się cieszyłam z tych romansów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przyznam, że o ile w tych serialach obyczajowych zdrady mnie wkurzają, o tyle w "Ranczu" wcale mi nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie ;) Zresztą, nawet w tu były o tym dyskusje, na poprzednich stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle to myślałam że po 4 seriach, kolejne będą sztuczne, naciągane i słabe... A tu 8 seria i zdecydowanie nadal trzyma poziom, nawet zaryzykuję i powiem że dorównuje początkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusy pobije się z kimś w czasie imprezy, to i krwawo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziś dla odmiany mniej podobał mi się odcinek... Jakieś takie babskie fochy- Klaudia to już w ogóle zdziecinniala, Lucy też zła na Fabiana w sumie nie wiadomo dlaczego. Mało dziś Łodzi, laweczki... A doktor i doktorowa to gdzie się podziewaja? A scena rozstania w aptece i bolace serce Haliny :( Za tydzień będzie ponoć weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sceny z Klaudią żenujące do potęgi chyba już wszystko robione na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
Dokladnie.klaudia strasznie gra,te jej tupanie,chodzenie, dykcja..jak malej rozpieszczonej dziewczyny,,tak na sile..a0tak samo przestalam lubiec haline.jak byla wojtowa byla zabawna teraz wyglada jak pudel,wyglad,teksty,gra..lodzia te swoje miny jak mala dziewczynka no i do bandy jeszcze jola..wieczne krzyki jakies takie niby maja byc smieszne a sa zenujace.. Reszta spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
A jeszcze Lucy po tych swoich operacjach i wiecznie zdziwiona smutna mina wyglada jak smutny klaun.. Czemu oni zachowuja sie tak pretensonalnie,infantylnie itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie straciłam sympatię do Klaudii i, niestety, Lucy też. Natomiast Haliny i Lodzi to chyba nigdy lubić nie przestanę, także one mi nie przeszkadzają :D Natomiast za Jolą nigdy nie przepadałam i to się nie zmieniło. Lubię też Więcławską, Hadziukową i oczywiście Solejukową! Charakterne babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
A i ta monika agentka- paskudne babsko z plaskod***em a gra gwiazde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
A moi ulubiency to oczywiscie wojt,czerepach,policjant ,michalowa no i zury laweczkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
I "kciadz" tez pazerota jedna samolubna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
Cholera mam dzis skleroze... Doktorek jest fajny tez,mycko i te inne. Wogole to wszyscy sa fajni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 17:12: Jakie operacje masz nam myśli?Ilona Ostrowska coś poprawiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
A nie???? Nie widzisz ze ma usta poprawione z wyrazem klauna zreszta,policzki broda i szyja podciagniete i wyszczuplone,rzesy doczepione nochal pewnie tez ..nie mow ze nie widzisz...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze?Jedyne co zauważyłam to to,że bardzo niekorzystnie wygląda.Kiedyś była bardzo ładna,ale nie przyszło mi nawet do głowy,że mogła coś majstrować przy wyglądzie.Nie jest chyba w takim wieku,w którym poprawki są konieczne a zle nie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llulo
Czy tu wiek ma do rzeczy?? Raczej kompleksy...udta miala waskie teraz ma duze,i zupelnie iiny ksztalt twarzy.szyja chuda i zylasta. Wyglada inaczej fakt.ale czy byla bardzo ladna..przecietna.teraz widac ze sztuczna ale chyba nabrala sexapilu przez te operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna już jestem pewnie z tym, ale moje ulubione postacie to doktorek i jego żonka. Z niego jest taki pantoflarz że aż uśmiech mi się pojawia na sam widok. Ona nim rządzi jak chce ale w sympatyczny sposób. I widać że oboje to lubią ;) I lubię też trio Więcławska-Hadziukowa-Solejukowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llalu
No doktorek fajny i sam watpiacy troche w swoje umiejetnosci i medycyne..a babki fajne,hadziukowa mi byla tesciowa z wygladu przypomina znienawidzona zreszta ale ze hadziukowa w porzadku to ja lubie tez;) jak bym miala wybrac jedna postac to wojt oczywiscie zreszta juz pisalam wyzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie ten serial za sympatyczną zaściankowość :-P i za to, że nieposzerzają wątków o dalsze postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lucy tyle lat w pl a ciagle nie umie mowic po polsku i cigle ma amerykanski akcent, ok to bylo fajne na poczatku, bo taki byl zamysl, ale juz 8 seria i to nudzi, bez jej amerykanskiego akcentu bylaby wiarygodniejsza, scenarzysci to idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem w serii 8 mam wrazenie ze mowi i odmienia jeszcze gorzej niz w pierwszej..ale nie gadajmy tak bo scenarzysci przeczytaja i przestana krecic i co wtedy???? Ja ranczo uwielbiam. Stare lepsze ale nowe tez ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej "zachwycacie" sie tym glupkowatym prymitywnym serialem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywn nie jest.prymitywny jest na wspolnej,lekarze i te inne tvn badziewia.ranczo pokazuje obraz Polskiej wsi.kto nie rozumie klimatu i tekstow i nie lapie humoru chyba jest wlasnie troche prymitywny. Do rzeczy. Lodzia mnie irytuje. Byla fajna jako ksiegowa u wojta. W nowych odcinkach zachowuje sie infantylnie,robi kretynskie miny jak mala dziewczynka. Stara wariatka;) zreszta halina tez ale tak nie irytuje jak lodzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tak ma wygladac polska wies... to jestes w bledzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×