Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ranchhho

RANCZO

Polecane posty

Gość gość
Pamiętam ten odcinek, kserokopiarka i "Wójt is my love" na komputerze, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankausia
a ja jesetm wielką fanką Lodzi i prosiłabym, jeśli ktoś wie, aby napisał, czy było kiedys pokazane w serialu, dlaczego taka super kobieta z charakterem - no czemu ona mieszkała sama - czy była wdową, czy też panną do czasu Czerepacha :-). Jeste kształcona, ale czy przybyła z miasta, czy miejscowa? nie śmiejcie się, ale jestem naprawdę zżyta z serialem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem fanką Lodzi, od pierwszego odcinka w którym się pojawiła. Do czasu Czerepacha była panną (co prawda nie było to wprost powiedziane, ale nie było też sugerowane żeby była wdową). W tym wywiadzie z Witebskim do radia mówiła, że po tylu latach samotności pokochała księgowość, bo kobieta musi kogoś albo coś kochać ;) Kochana kobitka, dobry charakter, ale mało to w realnym życiu też takich sytuacji że osoby fajne, z super charakterami są same? Ja znam trochę takich przypadków :( A w 8 serii jak kłóciły się z Haliną o stanowisko wójta, powiedziała że mieszka w Wilkowyjach od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankausia
dzięki wielkie :-)))). a z tym ostatnim to się zgadzam, bo ja co prawda nie byłam zawsze sama jak Lodzia, tylko od jakiegoś czasu..., i naprawdę cierpiliwie czekam na porządnego, kochającego faceta, tylko o to mi chodzi, ale sporo trzeba odsiać w dzisiejszym świecie, aby dobrze trafić, króluje wśród mężczyzn konsumpcja i brak kręgosłupa; nie można się na to rzucać .... :-). hmm.... czerepach nie jest zły...., jest chory na władzę ;-), ale o rodzinę swą dba bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie jak Czerepach rzucił się na Lucy,w wiadomym celu i Kusy ją uratował? W ogóle Lucy kiedyś miała powodzenie. Fajnie,że taki schwarz charakter jak Czerepach trafił na Lodzie. Stare,dobre czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam te odcinki, dobre były W ogóle jak tak się zastanowić to tam prawie każdy z każdym coś kiedyś miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, to namawiała Halina Lodzię do przyprawienia rogów, namawiała, aż w końcu namówiła.. Oni wszyscy siebie warci ;) (Swoją drogą, Lodzia i Kozioł- powtórka z pierwszej serii) Z tą wygraną Solejuków- myślałam że będzie jakaś pomyłka a tu jednak nie, chyba że nie zatrzymają tej kasy.. Lucy znów rozmawiała z tą koleżanką? Co znowu ona kombinuje, przecież raczej nie wyjazd do Ameryki, skoro dopiero co wieś ją zatrzymała? W ogóle myślałam zarówno o Kusym, jak i Solejukowej na stanowisku wójta, ale teraz już chyba "po ptokach". No i po Leśniku, teraz pewnie Kinga będzie z Krawczykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mina Lodzi,gdy dowiedziała się,że Czerepach jest niewinny-bezcenna. Trochę niedobrze,że wplątali Lodzie w zdradę. Też zastanawiam się co knuje Lucy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się przypomniało to "Wójt is my love" z pierwszego sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się, że aktorka grająca Lodzię zgadza się na te niby seksowne przebieranki, sorry, ale w tym wieku to już nie jest smaczne, pończochy, burdelowe ciuszki i stara twarz :O Biskup jaki honorowy, oh oh, jedna głupia sprawa, a ten już będzie rezygnował. Solejukowa mogłaby już zdjąć tę chustkę z głowy, takie nosiło się chyba na początku XX wieku, może to ma być śmieszne w zestawieniu z jej odwaloną chatą, tak samo jak dziwna gwara, ale nie bardzo jest. Poza tym Żakowa jest w tym wcieleniu szkaradna, taka blada, wiadomo, że bez makijażu, ale jakieś rumieńce czy coś mogłaby mieć, jej twarz kojarzy mi się ze słoniną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa ostatnie odcinki rancza. Królikowski swoją chorobą rozwalił serial. szkoda, bo lubiłam ogladać wiejską sielankę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarson
cisza wyborcza a tu w ranczu puszczają samolot "Głosuj na Dudę" ... Wietrzyć sPISek?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wykrakali....Oh, s**t...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No :O Nie wiem jak Was, ale mnie te wypasione chaty i ciuchy tych kobiet nie przekonują jakoś, wiem o co chodzi, że się dorobiły niektóre itd., że to komedia, ale i tak jakoś to mnie razi, znam wieś, ale takie rzeczy to tylko najbogatsze osoby mają na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat Solejukowa nie przeszkadza, prosa baba, u nas na wsi tez sa takie, dorobily sie oslownie na serach ale krowich , chaty nieziemskie a same jak z XIX wieku mnie wkurza juz Lucy, tyle lat w PL a ciagle nie potrafi mowic, do tego ma wywiniete te awry jak Joker, Straszna ta jej maniera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcent angielski zostanie Lucy już na zawsze, żeby mówić po polsku jak Polak trzeba tutaj DORASTAĆ, a ona się przecież wychowała w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę proste baby mają takie chaty? Akcent jak akcent, ale Lucy dalej robi błędy językowe, źle odmienia niektóre wyrazy, a inne już dobrze :P Ale to i tak lepsze niż Sara z BSz, która mówi perfekcyjnie :D Nie wiem o co chodzi, ale Komarnicka jakoś źle w tym serialu wygląda, jakaś cera dziwna, zmęczona, wygląda staro i jak czarownica, to chyba kwestia makijażu. I nie jest ładna jak takie miny robi, np. ta scena jak przyszła po Jerry'ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ta Hadziukowej to przesada trochę, ale domek Solejuków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chodziło mi głównie o Hadziukową, no i jeszcze Lodzi, ale nie wiem czy to jej czy Czerepacha. W ogóle to urządzenie, jak z jakichś katalogów, tak na mój rozum to ludziom ze wsi takim jak Solejukowa (jej styl i w ogóle) nie przybywa gustu wraz z wielką kasą, a to wszystko takie ze smakiem. No i nie wierzę, jak ktoś ma na tyle kasy żeby mieć wypasioną chałupę i na tyle gustu, sam nosi się tak okropnie jak Solejukowa czy Hadziuk. I jeszcze co do Solejukowej, to dziwię się, że Żakowa zgadza się występować bez makijażu i tak brzydko, mogłaby się trochę podmalować, nie zniszczyłoby to wiele jej postaci, a ostatnio przy Hadziukowej i Więcławskiej wyglądała fatalnie, tzn. przy aktorkach. Czepiam się, a to tylko serial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Żakowa ma właśnie taka być bo taką gra postać, właśnie o to chodzi że Solejukowa chociaż studiuje, ma firmę i chałupę, a z drugiej strony ciągle chustkę i skarpetki. Hadziuków chałupa jest wg mnie przesadzona, ale inne moim zdaniem pasują do charakterów- Więcławskich na bogato ale nie aż nie do przesady, Lodzi ładnie urządzony- śmiało mogę ją sobie wyobrazić jak wszystko szczegółowo urządza, Doktorostwa z przepychem ale przecież jaka jest Doktorowa wszyscy wiemy, kiczowate wnętrze Koziołów- Halina teraz zmieniła styl ale przecież jak sama była kiczowata w pierwszych seriach, a Solejuków w porównaniu z tymi wszystkimi to nieduży dom, urządony jak 70-80% teraz na wsi- właściwie widzimy tylko kuchnię i schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi właśnie Lodzi dom nie bardzo do niej pasuje, pasuje mi do młodej osoby, nie sądzę, by starsza w sumie kobieta, pomijając jej wypasione ciuchy, miała taki gust, zwłaszcza ze wsi. A co do Solejukowej, to pomijam chustkę i skarpetki, ale z twarzą coś mogłaby zrobić, wg mnie nawet nieumiejętny makijaż (pamiętacie Elżunię Kleczkowską?) by do niej pasował, młoda kobieta i kompletnie o siebie nie dba? Ale nie o postać mi chodzi, a samą Żakową, że nie przeszkadza jej, że na ekranach milionów ludzi wygląda tak niekorzystnie. No ale jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kasy dostaje za to niewyglądanie, a wręcz nawet jest specjalnie charakteryzowana na brzydszą :P Halina w pierwszych seriach miała makijaże coś a'la Elżunia Kleczkowska właśnie, trochę szkoda że teraz już nie ma tego kiczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powaga- jest kilka takich "bab" haha, naprawde chalupy odchrzanionbe, samochody na podjazdach z gornej półki a one same w chustkach na glowach:) Mnie nei chodzi a akcent Lucy ale o normalna wymowe prawdiodlowa odmiane itp,przesadzone to jest Faktycznie Monika,zeby nie wiem jak sie odwalila to wyglada tanio, jak laska z imprzey w remizie, zbyt mocny makijaz, wulgarna uroda i fatalne przedluzane wlosy o kolorze juz nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzi dom wg Ciebie jest urzadzony wg dobrego gustu hahaha, to przeciez wystrój-ja prosto z targu, kolory na scianach zenada- przeciez to typowy dom , ktorych tysiac ,urzadzony najprostszymi meblami ze zwyklych sklepow, dla mnie wystroj jej domu to tez przesmiewka- zero gustu i misza masz jak z jarmarku, wiesniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy to jest dom Koziołów i te łabędzie, bronie na ścianie i szafka z alkoholami ;) Wnętrze Lodzi to chyba jednak typowe wnętrze domów na wsi (wierzcie lub nie)- kolorowe ściany, większość ludzi jakiegoś wyszukanego gustu ani przepychu nie ma, niestety czy stety to już jak kto uważa. A co do Solejuków to się zgadzam z piszącymi, nie przesadzacie trochę? To nie ogromna chałupa, średni domek, schody drzwi podłoga i wnętrze kuchni też jak w większości takich domków. Dużą przesadę widzę za to u Hadziuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie tezz to wkurza,np.zamiast ''psa''mówi ''piesa'' no sorry kusy by jej uwage zwrócił w prawdziwym zyciu i tyle ,a nie po tylu latach takie cos,ma to byc smieszne a jest niesmieszne i sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zauważyłam że wszyscy tam mówią Psia krew :D Oprócz Lucy, bo ta mówi Piesa krew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się dom Lodzi podoba, a już na pewno nie powiedziałabym, że jest urządzony odpowiednio jak na wieś. Może bywamy w innych wsiach :P ale ja nie tylko u mojej rodziny na wsi widzę całkiem co innego, ale kiedyś w pracy musiałam odwiedzać ludzi na wsi i nigdy takiego domu nie widziałam, nawet jak byli bogaci, chałupa wielka, to urządzona paskudnie, na wycieraczce stały gumiaki, a w domu niezbyt miło pachniało. Ale może i jest inaczej, nie przeczę ;) Komarnickiej doczepiają włosy do Rancza tylko? Ciekawe jak. Faktycznie wygląda jak z remizy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czu Solejukowa chowa kasę w domu a nie w banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×