Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ranchhho

RANCZO

Polecane posty

Gość gość
"Solejukowie z wielkim trudem ukrywają przed sąsiadami swoją tajemnicę."- Czyli co? "Kinga spotyka w Radzyniu człowieka, który niegdyś był żywą legendą, a obecnie znajduje się w trudnym położeniu. Niewiele myśląc zaprasza go do Wilkowyj. Przy okazji nawiązuje nową znajomość z interesującym młodym człowiekiem."- Znowu sami nowi i znowu dworek przechowalnią dla krewnych i znajomych królika... "Lodzia potajemnie udaje się do biura PPU, żeby poszukać dowodu zdrady męża. Niespodziewanie natyka się na Kozioła i sytuacja wymyka się spod kontroli."-A to jak rozumieć? Tylko błagam, nie romans :P Pewnie jakaś kłótnia lub bijatyka, ale kto ich tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,że wprowadzili parę nowych postaci,bo serial robił się już powoli nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Halina ma tupet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, Ryszard ma być tylko jej,sama jest mężatką,ale co tam... Szkoda,że magister nie postawił jej ultimatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, charakterek Haliny wyszedł w tym odcinku w całej okazałości. Boisz się że mąż cię zdradza, więc zdradzaj i ty jego- chyba tylko taką sprawdzoną radę może dać Lodzi ;) I jaka zazdrosna się zrobiła, proszę proszę, no tupet to ma niesamowity ;) Ciekawe w jaki sposób w końcu się ten romans wreszcie wyda (bo że się wyda, tego jestem prawie pewna). Pewnie to wyjdzie kiedyś przy okazji tej nagrywającej dziennikareczki. Albo może te nowo zamontowane kamery jakąś tu rolę odegrają, scena trochę to sugerowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że aż taka zazdrosna będzie, to się nie spodziewałam. Ale i tak ją lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do gościa z - w 112 będzie ciąg dalszy, ale nie będę spojlerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak się skusisz i coś zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam że mały spojler, żeby potem nie było. Powiem tyle, romans się jeszcze w następnym odcinku nie wyda, ale będzie w nim dużo tego wątku, a Halina jeszcze bardziej zazdrosna, i kamery też będą mieć swój udział ;) No i osoba która pisała o radzie którą Halina udzieli Lodzi też ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinakoziol
a ja lubie Ryszarda. uwazam, że chlop zasluguje na porzadna rodzine. mam nadzieje, ze zwiaze sie z ta mloda, ktora byla "kusicielka mimo woli" na plebanii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę, że oni będą parą. ona będzie b.ładną kobietą. zobaczycie .... :-p w ten sposób Halinka ocali opinię. przeciez wiadomo, że jej romans z Ryszardem musi się zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, bo rozwodu z Koziołem sobie nie wyobrażam, za wygodna jest za to i za dużo do stracenia ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś oglądałam powtórkę Rancza-odcinek 2 i tak sobie myślę,że tylko Halina się nie zmieniła,inni stali się jakby mniej wyraziści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam pisał, że chyba Solejukowa w lotka szóstkę trafi i chyba miał rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygrala na pewno !! :-D może zostanie wójtową ? ale byly by jaja w końcu jest najbardziej wykształcona po Dudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wygrała chociaż może jeszcze okaże sie to jakąś pomyłką... A ja właśnie ją widzialabym bardziej jako wójta niz Wieclawska. Myślałam też o Kusym. Lodzia i Halina tylko plotkują i romansują ;) Kozioł nic sie nie zmienił jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja obejrzałam przedpremierowo 114, iii... Kurczę, ktoś tu na forum ma niezłą intuicję :P (Poprzednia strona, ale nic nie ujawniam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te nowe odcinki sa juz beznadziejne, ni to smieszne , nic ciekaego, wieczne "problemy egzystencjalne Kusego" itp, nudddaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z Kusym to już przesada, się dziwię Lucy że z nim wytrzymuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz gorzej bo nie mają już pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek Lucy i Kusego działa mi już na nerwy, i to nie tylko od kilku odcinków, ale i właściwie serii! Cały czas podobny, żeby nie powiedzieć taki sam, schemat: Kusy artysta cierpi na ból istnienia- nikt go nie rozumie- Lucy pod koniec każdego sezonu ma problem w urzędzie i chce rezygnować (5-referendum, 6-protesty, 7-prokuratura, 8-kandydujący współpracownicy), tu wyjątkowo nie, chociaż można pod to podciągnąc kampanię Dudy, Kusy chce rzucać sztukę- Lucy odwodzi go od tego bo będzie nieszczęśliwy- Kusy mówi że to rodzina jest najważniejsza- Lucy uważa że ona i Dorotka wadzą artyście- pod koniec dzieje się coś spektakularnego. Tu również jest już to zapowiadane, chociaż nie wiadomo co jeszcze może się wydarzyć, skoro raczej już nie wyjazd do Ameryki, no i Kusy też kolejny raz obrazów nie spali. Wszystko już było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Lucy zajdzie w ciążę a i Kusy dzięki temu odzyska wene i znów sprzeda mnóstwo obrazów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak przez chwilę pomyślałam, ale to ma być "takie szalone co nigdy nie myślałam że to zrobię" ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gupia pipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solejukowa 5mln wygrała w lotto i będą chować kase w walizce a Solejuk przestanie pić żeby po pijaku się nie wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ona ma już konto w banku !!!! a kto odbiera calą forsę w gotówce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzia jaka święta teraz a wcześniej jakoś latała za Koziołem i nie przeszkadzało jej to,że jest żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pada większa wygrana i to dla jednej osoby, to nawet mówią w której miejscowośc***adała wygrana. I oczywiście co, tutaj nikt się nie dowie? Coś to na razie naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lodzia jaka święta teraz a wcześniej jakoś latała za Koziołem i nie przeszkadzało jej to,że jest żonaty." Ba, w pierwszym sezonie, w tym odcinku z przyjazdem delegacji z Unii, pamiętacie? Na koniec odcinka sama się na niego rzuciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×