Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...umre...

tesknie za kochankiem..

Polecane posty

Gość lava..........................
no i co ci wywróżyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
Ja pitole!!! Nie dość że policjantka, zdrajca, dajka, łajdaczka - to na dodatek szatanistka. Na wielkanoc do spowiedzi - a po wielkanocy do czarownicy na usługach szatana. Oto wzór matki-polki, obywatelki i katoliczki. I takie postępowanie ma spore poparcie w społeczeństwie Ktoś pamięta w jakim kraju to sie dzieje? Ja pitoleee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lava..........................
hmm..., nie daj się prosić, też chodziłam do wróżki, część z tego co mi wywróżyła się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lava..........................
ta wariatka znowu grasuje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe Twałpo,z dedykacja dla ciebie:D powiedziala mi wiele,to co bylo i to co bedzie...glownie zaznaczala klotnie w domu,nieporozumienie,wrogosc,no i zebym nie wiem jak sie starala czeka nas rozwod w przyszlosci:( powiedziala mi o moim romansie,o tym,ze czlowiek,ktory jest mi bliski mieszka blisko,jest wrecz kolo mnie... ze spotkamy sie niedlugo,widziala mnie z nim w przyszlosci...hmmm... co ty na to Twałpo? niezle co?heheh oprocz uczuc mowila,ze czeka mnie awans w przyszlym roku:D polecam satanistom:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
Jednym słowem: łajdactwo ma sie dobrze i jest rozwojowe. A szataniarstwo rulez ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Moja droga a powiedziałaś to mężowi, bo wygląda na to, że nie wiem jak by się starał, to i tak czeka was rozwód :-( l A więc.... szkoda czasu, szkoda życia, szkoda zdrowia ;-) l Opowiedz o wizycie u wróżki mężowi, a potem kochankowi i nie marnujcie czasu, bo wróżka jest wiarygodna na 100% i wie jak potoczą się wasze losy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie powiedzialam mezowi,ze tam bylam i nie zamierzam...! to ze bylam u niej i to co mi powiedziala,nie jest wyrocznia i wcale byc tak nie musi,wiec skad pewnosc ze wie na 100%? wiem to sobie i zachowam dla siebie,bo uwazam,ze to jak sie potoczy nasze zycie,zalezy tylko i wylacznie od nas samych a to,co mi powiedziala i po co tam poszlam,to tylko i wylacznie z ciekawosci i dla towarzystwa przyjaciolkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
Do piekła też pójdziesz "dla towarzystwa przyjaciolkom..." buhahahaha :):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twałpoo,nie znalazlas jeszcze ciekawszego topiku??? az tak cie tu ciagnie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
No tak myślałam ;-) Niby dorosła z ciebie kobieta, a czasami jesteś jak dziecko - we mgle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
No. Jest świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Autorko - to twoje słowa: "No właśnie on jest takim jakby tchórzem, bo spotykamy się, wszystko pięknie ładnie a tu nagle zero odzewu. Nasze rodziny dowiedziały się o wszystkim pol roku temu, postanowiliśmy na jakiś czas to zakończyć...cierpię mocno, znalazłam przyjaciela w alkoholu...wracając do domu z pracy płaczę,że muszę prezbywać z człowiekiem do którego nic nie czuje!" I Nie musisz być z mężem na siłę, akt ślubu to jeszcze nie koniec świata, rozwody to codzienność, więc do dzieła kobieto :-) Na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Już mam odp. kogoś innego dlaczego nie bierzesz rozwodu: I "wybierasz wygodne życie i puszczasz się z sąsiadami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Słowa autorki: "...widzę po nim że jest mu ciężko, że cierpi tak samo mocno, ale nie możemy już chyba nic na to poradzić, spotkaliśmy się o kilka lat za póżno, kocham go i będę kochać, ale jak widać swoich rodzin nie zostawimy... :-(" i "Czuję się jak dziwka, która poleciała na jego kiwnięcie, a on zwyczajnie wział i poszedł..." i Wiesz co? Nie zadzroszczę ci tej sytuacji, wolę nie pakować się miedzy wódkę a zakąskę, pilnować rodziny i mieć święty spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka napisała
"...lat 29 - 4 lata po ślubie w tym 2 dzieci, córka 5, syn 1,5 roku... z jego żoną kumplowłysmy się nawet dosyc blisko, wspólne wypady, grille, imprezy..." I Brak słów :-( D.N.O. ! Weź kobieto więcej tu nic nie pisz, bo niedobrze się niektórym robi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
Mnie tez sie topik podoba, czadowy. Szkoda, ze nasza gwiazda w kozaczkach tanczaca, nieodrywajac stop do podlogi, w rytm disco polo, zamilkla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niż................
a ja bardziej niż wróżby mhmm... ciekawa jestem czego takie chrześcijanki jak wy szukacie na tym wątku i dlaczego tak bardzo wam się podoba? o co i do kogo się modlicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niż................
to pytanie skierowane jest do Twałpo i pogustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
Ja do Fallusa. Żeby ch.j qrwy strzelił. I ojszczychwastów. A ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hmmmmmm i talib. Oj na prawdę mój wpis jak się bawię w kozaczkach na dyskotece tak jest nieprawdopodobny dla pogustach, do hmmmm, i twapło rozmnożonej w jednej osobie, to odpiszę, że na dyskotekach nie gra się disco polo, więc jesteś nie na czasie, jest jeden utwór, który podbija cały świat w różnych językach. http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU Leci średnio co 20 piosenek, na każdej dyskotece, wszyscy się przy tym bawią i to jest teraz hit!! Hmmmm, to, że byłaś u wróżki to mnie nie dziwi, też chodziłam:P Bardzo bym chciała Ciebie poznać osobiście. Moherom daj spokój, też mam problemy, takie przyziemne i gdyby nie on to bym chyba zwariowała.Przytulam Ciebie hmmmm i kiedyś się odezwę, szkoda, że tak zaśmieciły tu Twój topik, że nie można rozmawiać w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
Moherom? Jakim moherom? Uważasz że jak ktoś nie jest kurwą, to zaraz musi być moherem? Dzielisz kobiety na dwa gatunki: - qrwa - i moher? Okazuje sie że to wy dzielicie sie na dwa gatunki: - qrwa - i głupia qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talib
Witam wszystkich TWAŁPO musi być na tym topiku, daje rozrywkę innym, ja zawsze zdrowo się uśmieję jak czytam jego wpisy, skąd u ludzi tyle idiotyzmów, a różne teorie, wypowiedzi i stwierdzenia są takim przerywnikiem zabawnym, jednym słowem rozrywka darmowa. A tekst o wróżkach napisany przez TWAŁPO to już rewelacja, bardzo się uśmiałam, jesteś "genialny" jak na swój wiek. do .hm..dobrze, że byłaś u wróżki, to jak terapeuta, tylko nie za bardzo sugeruj się tym co powiedziała, jeżeli stawiała ci tarota, to zawsze powinna powiedzieć, że to jedna z możliwych dróg i to od ciebie zależy co wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
Wchodzenie tutaj mnie bawi, choc naprawde to strasznie smutne, ze dorosle kobiety, a szczegolnie wzmocniona przydupasem, bo ona ma prawie 40, a infantylna niczym panienka z gimnazjum. Zagladanie na ten topik to dla mnie przerywnik, pauza, jak czytanie kiblowej kolorowej prasy. Problemy tak samo glupie i blache, a ze serwuja je nam nie zadni celebryci, a jedynie gminno powiatowe cichodajki,to tez dziekowac mozna za rozrywke. Smieszno i straszno. No coz, tak to juz jest, ze najwiecej krzywdy wyrzadza glupota, a nasze topikowe cierpietnice milosci, ex aeqwo zajmuja pierwsze miejsce na podium durnoty, dlatego straszno. Acz smieszno, bo wypisuja takie banialuki, ze rozrywka z tego przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej........................
idź się pomodlić do swojego fallusa. Potem sobie go wsadź w c...ę a ludziom daj spokój. Obłęd który cię opętał już całkiem przeżarł ci mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmm.
No.... jesli wróżka powiedziała, ze będzie rozwód, to nie ma bata, tak będzie :-D WRÓŻKA TO WYROCZNIA !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co nas nie zabije i talib:) tak wrozka od razu zaznaczyla ze tarot to nie wyrocznia,wytlumaczyla nam wszystko... zle sie dzisiaj czuje,wczoraj Go widzialam,sprzatal chodnik przed domem oczywiscie zona Go pilnowala,wsiadalam do samochodu,on patrzyl ukradkiem,tak aby zona nie zobaczyla...patrzylismy na siebie przez chwile ale serce zabolalo bardzo... :( poza tym wczoraj mialam a raczej probowalam miec sex z mezem...to jest masakra,nie wiem jak dlugo to wytrzymam:( kochalismy sie a mi lzy lecialy po policzku:( nie skonczylismy,bo nie dalam rady,dokonczylam inaczej:( tak mi smutno,zle,pisze i placze... nie wiem co robic,tesknie za tym gnojem ale tez nie chce stracic meza:( dlaczego to mnie tak odpycha? wiem,ze ranie meza mecze,krzywdze,sama zle sie z tym czuje ale nie potrafie sie do niego zblizyc,unikam sexu,pocalunkow od paru miesiecy...a kiedy juz do tego dojdzie,czuje okropny bol,suchosc,tak jakby ciasnosc i myslami jstem wogole gdzie indziej,po tym wszystkim nie czuje zadowolenia,ze jakos to przezylam ale jedynie mam ogromne wyrzuty sumienia...:(:( chyba dluzej tak zyc nie moge:( prosze o madre rady... co nas nie zabije,ja rowniez chcialabym Cie poznac osobiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPO
To sie nieźle wpitoliłaś, ladna. Całkiem nieźle! Można powiedzieć że krocze zmarnowało ci życie ;) I kilku osobom rykoszetem przy okazji. Jak chcecie to moge wam pomóc założyć stowarzyszenie. Jako legalnie działające Towarzystwo Wzajemnej Adoracji będziecie mogły prowadzić zbiórki na pomoc psychologiczną a następnie psychiatryczną. No i przede wszystkim na kondomy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twałpo prosze,daruj sobie,nie jest mi do smiechu... swoim przyjaciolkom tez tak doradzasz? jak tak to wspolczuje im:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×